ČeskoSlovensko má talent 2012: Včerejší Velký třesk rozhořčil diváky

ceskoslovensko-ma-talent-2012-jozef-patrovic-2

ceskoslovensko-ma-talent-2012-jozef-patrovic-2Včera jsme viděli druhý díl Velkého třesku talentové show ČeskoSlovensko má talent 2012, ve kterém byla vybrána osmnáctka semifinalistů. Ta bude od příštího týdne bojovat v přímých přenosech o hlasy televizních diváků. Co říkají diváci na výběr semifinalistů?

Po včerejším Velkém třesku se na internetu zvedla velká vlna kritiky ze stran diváků. Během několika minut po odvysílání závěrečného vyřazování byl oficiální facebook pořadu ČeskoSlovensko má talent doslova zaplaven stížnostmi televizních diváků. Jejich stížnosti se týkaly především dvou semifinalistů, kteří byli vybráni do přímých přenosů – jednalo se o soutěžící se jménem ElektraShow a o Jozefa Pátroviče. Diváci si myslí, že tato dvojice soutěžících si místo v přímých přenosech nezaslouží a že zvolená dvojice zbytečně zabírá místa kvalitnějším a větším talentům. Jen připomeňme, že Elektrashow byla vybrána ve Velkém třesku klasickým způsobem, zatímco Jozefa Pátroviče zvolili právě sami diváci a to formou SMS hlasů.

Katka a Rafo, Eliška Černá, Soňa Maletárová či Patrik Gluchowski – to jsou soutěžící, kteří se dle televizních diváků měli zcela jistě dostat do přímých přenosů. Na facebooku bylo rovněž založeno již několik petic ohledně návratu některého ze zmíněných soutěžících. Ta největší z nich je Chceme Patrika Gluchowského zpět do ČS Má Talent a má již skoro 5 000 fanoušků (stránka existuje již od loňska, kdy byl Patrik rovněž vyřazen ve Velkém třesku).

Pokud jste sledovali předchozí ročníky ČeskoSlovensko má talent, tak jste si určitě všimli, že Velký třesk každoročně zaznamená velkou vlnu negativních reakcí ze stran televizních diváků, a to nejen v Česku ale prakticky všude po celém světě, kde se soutěž Got Talent vysílala. Soutěžících je mnoho, postupových míst je málo, i to je důvod, proč je Velký třesk nazýván Velkým třeskem a proč je atmosféra po těchto dílech vždy trochu zahořklá.


142 komentářů: “ČeskoSlovensko má talent 2012: Včerejší Velký třesk rozhořčil diváky”

 1. Jako vybrali škaredů striptérku a vymatlaného důchodce který neumí ani zpívat…. Tak se projevuje inteligence českého národa….

  • Ano byli tam lii, kteří by si semfinále zasloužili 100x víc že souty dva magoři vystříkaný ze striptérky tak tohle nemá smyl… kdyby tam bylo 20 striptérek tak nikdo jiný v semifinále není… nic neuměla patrovič, co umí? vymlouvat se a brečet nic víc! Demence celá takle soutěž ztratila uroven. Nesmyslné rozhoování.

  • Vubec nechapu proč postoupila dal nějaka stripterka? a co tam vubec děla Patrovič vždyť neumi ani zpivat a jen se vymlouva proč to nejde. Misto něj mněli postoupit Patrik Gluchowski a Tomáš Botló. Oni aspoň maji talent …..

  • Me hrozne stve, ze vyhodili spoustu talentu, u kterych se jiz vystoupeni nemuze nikam posunout – napr slecna, co rychlomalovala postavy. A i presto nechali postoupit stripterku, kdyz totoznej „talent“ predvede za petikilo kazda lehka zena, nebo za litr kazda zena. Jak se bude rozvijet jeji vystoupeni? Pokud slecna nezna umeni „jak ukazat kozy 20x jinak“, tak to bude furt stejny. Hlavne se potesilo oko panu porotcu, zvlast jednoho, ze. Musim, ac nerada, souhlasit s tvrzenim, ze pokud by bylo na castinzich 20 solidnich stripterek, tak mame semifinale jenom z nich. Skoda Patrika, Tomase, Lubose nebo Katky s Rafem. Kdyby nekdo u vybirani premyslel, tak se tam aspon dva z nich mohli dostat. Misto svlikacky nebo arogantniho patrovice, kterej byl vtipnej prvni rocnik, druhej trochu a treti uz je dost vycpelej..

  • Me hrozne stve, ze vyhodili spoustu talentu, u kterych se jiz vystoupeni nemuze nikam posunout – napr slecna, co rychlomalovala postavy. A i presto nechali postoupit stripterku, kdyz totoznej “talent” predvede za petikilo kazda lehka zena, nebo za litr kazda zena. Jak se bude rozvijet jeji vystoupeni? Pokud slecna nezna umeni “jak ukazat kozy 20x jinak”, tak to bude furt stejny. Hlavne se potesilo oko panu porotcu, zvlast jednoho, ze. Musim, ac nerada, souhlasit s tvrzenim, ze pokud by bylo na castinzich 20 solidnich stripterek, tak mame semifinale jenom z nich. Skoda Patrika, Tomase, Lubose nebo Katky s Rafem. Kdyby nekdo u vybirani premyslel, tak se tam aspon dva z nich mohli dostat. Misto svlikacky nebo arogantniho patrovice, kterej byl vtipnej prvni rocnik, druhej trochu a treti uz je dost vycpelej..

 2. No teda jako tyto dva vybrat… no nevím… proč tam teda ta porota sedí aby vybrala takové nuly?? Elektra by měla jít někam do baru… podle mne dělat striptí fakt není o talentu…. a talentů tam je o hedně víc… a Pátrovič??? no sory.. proč teda neposlali dál toho pouličního zpěváka?? No jo bohužel:-((((

 3. Byla to recese, než se to zvrhlo v nechutnost, když porota dovolila, aby dementní cosi postoupilo do přímého přenosu. P. Dejdar by si měl uvědomit, že všechny ty úžasné talenty, malíře světlem apod. postavili na úroveň Pátroviče a ubohé striptérky.

 4. Patrik! Už loni jsem se kvůli němu rozčilovala a je to tu zas…Znovu vyřadili někoho, kvůli komu jsem se chtěla koukat a poslali tam „beztalentovce“ ( nechci být sprostá, tak proto ten výraz). Jinak Patrik není jediný kdo by si zasloužil postup oproti některým jiným…

  • Patrik dokazoval již minuly ročník že patří minimálně do semifinále …. docela mě mrzí reakce Lucinky Bílé,která se uplně rozplývala slovy nad jeho výkony a celkově tím že to nevzdal a přišel a oni ho znova vyřadí a znova na jeho úkor postoupí podle mě a mnohých lidí lidi bez talentu co ze sebe před kamerou dělají s prominutím pitomce národu.

   • Přesně, podporujte někoho a pak ho praštěte dvěřma přímo do obličeje…Musí to být i pro něj děsně těžké a svým způsobem i ponižující!

 5. Plně souhlasím s názorem že Elektra-cosi nemá v této soutěži nic dělat.Talentů kteří např.umí dokonale tancovat se porota zbavila rychle a chladně a to že tam nějaká
  jednoduchá dívka ukáže prsa a postoupí je jen důkaz že v porotě jsou dva chlapy.Opravdu jsem měl jiné mínění o porotě kterou jsem uznával ale po tomto kole se už stoprocentně dívat a zajímat nebudu.S pozrdavem : L.G. Olomouc

 6. Teda jestli je striptýz talent,tak tam mohl soutěžit i třeba kuchař a nebo uklízeč wc,ono totiž mít talent na úklid h…n není jen tak….takže porota to velice neustála,nevím ani není sexy,možná tak pro úchylného Jara….

 7. ElektraShow a Pátrovič = veľká sledovanosť ?! To si asi pravdepodobne všetci myslia…Porota je asi slepá a tí ľudia čo hlasovali za Pátroviča to urobili len preto aby sa mali na kom zabávať!!! Ale o tom nemá byť táto show…je to úbohé…toľko ľudí tam prišlo s naozajstným talentom, je mi ich ľúto 🙁
  Asi je to aj zbytočné rozoberať…ja s tým nič nespravím 🙁

  • Bol by som velmi zvedavy ,ak by Patrovic vyhral,co je celkom mozne ,pretoze videli sme nasli sa blbci co mu posielali hlasy,ze ako by to obhajovali porotcovia.Preco ho vobec pustili dalej,mali ho vyhodit uz z kastingu,bol tam 2x stacilo..Takto zdegradovat talentovu sutaz na prehliadku dusevne chorych ludi..Bol to jediny format roznych sutazi ,ktory som poctivo sledoval vsetky rocniky ,ale zacina sa mi to hnusit..

  • Máš prevdu,ale já si myslím,že Patrovič by postoupil,i kdyby měl nejvíc hlasů třeba Pařmen Marty….. Mají to předem připravené, a potom dělají strašné překvapení,kdo postoupil a kdo vypadl.
   Jinak se přidávám k vám všem. Elektra a Patrovič tam fakt nemají co dělat…Ale kdo mi v „TOP“ 18 fakt nesedí (Kromě Eektry a Patroviče),je Esther Lubadika. Tancovat a zpívat zvládne každý druhý, vždyť si vzpoměňte například na Lunetic.
   Protože kdyby nepostoupila,tak by šlo z její strany o možný „rasismus“….. Ale komu budu fandit je Alex Dowis,který maluje světlem.Ten alespoň od těch 2 něco umí,a to hodně dobře!

  • Máš pravdu,ale já si myslím,že Patrovič by postoupil,i kdyby měl nejvíc hlasů třeba Pařmen Marty….. Mají to předem připravené, a potom dělají strašné překvapení,kdo postoupil a kdo vypadl.
   Jinak se přidávám k vám všem. Elektra a Patrovič tam fakt nemají co dělat…Ale kdo mi v „TOP“ 18 fakt nesedí (Kromě Elektry a Patroviče),je Esther Lubadika. Tancovat a zpívat zárověň zvládne každý druhý, vždyť si vzpoměňte například na Lunetic.
   Jaro jí navíc ve VT řekl,že si vybrala mimořádně špatnou písničku a upřímě řečeno,mě se její zpěv a vystoupení vůbec nelíbilo..
   Protože kdyby nepostoupila,tak by šlo z její strany o možný „rasismus“….. Ale komu budu fandit je Alex Dowis,který maluje světlem.Ten alespoň od těch 3 něco umí,a to hodně dobře!

 8. Chtěla bych porotě vzkázat, že mě zklamali na celé čáře, protože jak mohli dát přednost striptérce Elektře před opravdu talentovanými lidmi nemohu a ani nechci pochopit, chtěla bych od nich znát odpověď na otázku „v čem tkví talent Elektry?!“ Vždyť to co ona, by dokázala každá žena, která má alespoň trošku hezkou postavu a nebude se stydět ukázat prsa. To přece není talent, ale nevím, kdo by zatančil tak skvěle a dobře jako Patrik Gluchowski, na to je potřeba opravdu talentu hodně, ale toho poslali bez mrknutí oka domů. A Patroviče raději ani komentovat nebudu, protože zařadit ho mezi 18 nejtalentovanějších lidí ČR a SR, to už se jednomu zvedá žaludek. Dívat už se nebudu.

  • Souhlasím s Yvou. Také jsem sklamaná z poroty. Koukám, že talent už asi hlavní roli nehraje. Což je velká smutné, když o tom to je. Jsem sklamána a přiznám, i znechucena. A to jen proto, aby se pánové mohli opět zadarmo podívat na děsnou a příšernou Elektru. To je ostuda!

 9. Mám velké pochybnosti o tom, že učinkujúcich vyberá porota. Lucie Bíla tam poučuje jedného pána, že v domove dôchodcov sa má spievať zadarmo a ona unesená z Patrika Gluchowského ho neposunie ďalej a ja sa pýtam na čí príkaz to bolo, za aké peniaze to je a potom cítiac sa previnile mu bude telefonovať a snaží sa to nejako otčiniť a naopak sa ďalej posunie taká Elektra-čosi, Patrovič a podobní, tak o čom to celé je. Nie je náhodou už aj známi víťaz ??!!Myslím si, že v tejto šou vôbec nejde o talent, ale predstaviť a posúvať indivídua, u ktorých IQ a talent je niekde pod nulovou hodnotou!!

 10. Proč se osmička do semifinále skladala z ,,hvězdné pěchoty“? Byla to vážně nutnost ? Zatimco tady se hlasuje pro ty, kteří by měli dostat šanci dál. Stejne je to o nicem hlasovat semifinale je dané.

 11. taky nechápu proč tam nechali elektru,která v podstatě nic neukázala.patrik je pravej opak než ona a myslím že jeho vystoupení je stokrát lepší…..ale co ….ukazala prsa a je tam

 12. Znova sem doufal ze pošlou Patrika dál …. No a asi to vypadá že talent zase sledovat nebudu ^^ Nechápu jak tam můžou poslat vymatlanýho Patroviče ….. Zasloužil by si kopačku na face …. A Patrik měl jít dál …. !

 13. Československo má trapas ne talent!!! Do háje se kouknite na hlasování co tu sakra dáváte a uvědomte si, že ty lidi potřebujete co to hlasují. Elektra šla dál jen že shodila šaty. Tam pujdu taky a vysleču se uplně, to se dpč taky dostanu dál???? Patrovič? Jo má talent, hrát na nervy. Už loni byl ohlas na Patrika a sami jste věděli, že jste udělali chybu, proč ji děláte znova do háje!!!! Zase to vyhrají nějací cizinci. Ne že by se mi Atai nelíbil, ale snad jsme v česko-slovensko má talent!

 14. Hlavně že Lucka se předtim málem rozplynula když vyprávěla o Patrikovi a pak nepostoupí?? No blbost největší! Stejně je celý ČSMT kravina protože je úplně absurdní že postoupila ženská která se svlíkne… to by tam z fleku dokázala každá!

 15. Je mi z toho smutno a nechápu, co se to děje? Já myslela, že jde o talent!!!!! A pořád tu vidíme, že se upřednostňuje vysoká sledovanost. I když….sledovanost paní Elektry, která se svléká….no nevím. To nemyslím vůči ní a tomu, co dělá, ale myslím, že bary jsou plné krásných holek, které se „umějí“ smyslně vysléct. Ale to není nic společného s talentem. A co se týče pana Petroviče a ten výběr. Chcete za národ ponižovat hloupé lidi, kteří netuší, že si z nich děláte legraci????
  Nikdy v životě jsem neviděla vystoupení jako nám předvedl Patrik. Má neskutečný talent a hodlám tvrdit, že takový, aby mohl vyhrát. Lucinko Bílá, je mi smutno…..a možná i Tobě, že tě tak někdo donutil rozhodnout 🙁

 16. Ano. Tato show mě opět potvrdila v tom, že její úroveň je těžce pod bodem mrazu. Patrovič? Co umí? Kam to dotáhne? Patří max. do hvězdné pěchoty, jako jeden z nejhorších. Elektrashow? Přišla, svlékla se, postoupila. Jde vidět, že v porotě jsou dva chlapi a ženská, která považuje všechno za „super“. Elektrashow patří někam do baru, nebo na ulici. Kamkoliv, ale ne do ČSMT. Myslela jsem, že je to talentová show a ne fraška plná ničeho. To samé i minulý rok. Soutěž se jmenuje ČESKO-SLOVENSKO má talent. A vyhrál to jakýsi.. Japonec? Nebo co to bylo.. Včerejší díl mě teda rozčílil do ruda. + Mě dostalo, že postoupil týpek, který svítil, úplná blbost. Nebo malé děti. Kolik jim bylo, 5? Kam to dotáhnou, takhle malí? Myslím, že do semifinále postoupila spousta, spousta anti-talentů, kteří akorát tak zabírají místo jiným, talentovaným lidem. Osobně jsem za tohle- PATROVIČ, ELEKTRASHOW, MALÍ SPRATCI NEBO SRÁČ SE SVĚTLEM VEN!! A PATRIK GLUCHOWSKI ZPÁTKY!!!!! Bez Patrika na ČSMT čumět stejně nebudu -.-

 17. Je mi z toho smutno a nechápu, co se to děje? Já myslela, že jde o talent!!!!! A pořád tu vidíme, že se upřednostňuje vysoká sledovanost. I když….sledovanost paní Elektry, která se svléká….no nevím. To nemyslím vůči ní a tomu, co dělá, ale myslím, že bary jsou plné krásných holek, které se „umějí“ smyslně vysléct. Ale to není nic společného s talentem. A co se týče pana Petroviče a ten výběr. Chcete za národ ponižovat hloupé lidi, kteří netuší, že si z nich děláte legraci????
  Nikdy v životě jsem neviděla vystoupení jako nám předvedl Patrik. Má neskutečný talent a hodlám tvrdit, že takový, aby mohl vyhrát. Lucinko Bílá, je mi smutno…..a možná i Tobě, že tě tak někdo donutil rozhodnout 🙁 Lucka

 18. Je to opravdu zahanbení národa , srovnáváte Got Talent s ostatními zeměmi , sleduji videa z celeho světa kde se Got Talent vysílá a a nevyděl jsem nikdy takové zostuzení tohoto popularního pořadu. Je opravdu smutné že se do této soutěže dostane Striptérka Která předvedla takřka macimálně to že ukázala své tělo které není ani tak vystavní aby ho mohla ukazovat. Dále pna Patrovič možná dostal hlasy SMS ale díky tomu jakou medialní hvězdu jste z něj udělaly vy ? TV Prima ale už tu slávu má a nezaslouží si jít dál protože jeho zpěv je jak řítící se vlna Tsunami která sebou bere všechno Opravdový Talent je například Patrik. Opravdu se stydím že tento pořad klesl až k tomu že z Got Talent udělal WORST TALEN 2012 . Rád se zasměji těm co se snaží a nejde jim to ale bych musel koukat na něco v čem neni talent vaše soutěž klesá jak to u soutěží typu Superstar , X-Factor v České Republice bývá.

 19. NO TO SE MI SNAD ZDÁ!! TAK TAM TAKY PŘIJDU, UKÁŽU JIM CHUJE A JARO S LUCKOU BUDOU U VYTRŽENÍ A POSTUP DO SEMIFINÁLE MÁM ZAJIŠTĚNÝ? TRAPNOST SAMA O SOBĚ JE I VÝBĚR Z 6 TOTÁLNĚ PRAŠTĚNÝCH NETALENTOVANÝCH LIDÍ Z NICHŽ POSTOUPIL PAN PÁTROVIČ. BUĎTO JSOU Z.M.R.D.I POROTCI NEBO VEDENÍ TELEVIZE PRIMA!!! HNUS TOTO…

  • souhlasim,je to celé jedna velká fraška….lacinou polostriptérku na kterou se ani nedá koukat a Pátroviče z hvězdné pěchoty místo Patrika a kluka co opravdu zpívat umí ..na ulicích i v hale za jakýchkoli podmínek /je to hnus a celé slavné vedení Primy i rádoby porota co prý pozná talent!To nám to ukázali!Já se příšte určitě už dívat nebudu!Opět náš národ ve světě krásně prezentujete!jen z nás děláte celosvětovou hvězdnou pěchotu!fakt díky

 20. jste moc hloupý tak místo toho aby jste pustily nekoho kdo na to vážně má ta radči pusríte nejakou paní co se svlékne tak to je mooc velký talent 😀

 21. Nechapu jak je mozne ze Patrovice pousti dal a Tomase kvuli pitome anglictine ne, vzdyt je to Ceskoslovensko ma talent!!!!

 22. no proste ubohy takze kazda kdo rada ukazuje prsa se dostane do semifinale??? to je trapny , talenty nepustej a tohle nechaj fujjjjjjjjjjjjjjjj

 23. Jo je to moc krásné, když postoupí nějaká štětka která se ukáže nahá než talentovaný pan Tomáš Botlo s velkým a krásným hlasem. Jestli je tohle v pořádku, že kvůli angličtině nepostoupil, tak je potom zcela v pořádku, kdyby přišel někdo do talentu a neuměl česky. Aha, to pak i znamená, že se tento pořad nejmenuje Československo má talent ale Štětky mají talent.. kráása.. blahopřeju..

 24. To je taková nespravedlnost vůči těm, kteří mají talent, to je strašné!! Jak vůbec mohli vyhodit Elišku Černou nebo Patrika Gluchowskeho?? Zvlášť u něj Lucie Bílá říkala, že je ráda, že tam přišel a že ho podpoří a pak ho vyhodí!! No co je tohle za spravedlnost?! Je to hrůza to co v té soutěži zůstalo! Nechápu, jak se Patrovič mohl dostat do přímých přenosů a jak mu někdo mohl poslat SMSku!! Vždyť ten starej dědek je všem pro smích a ani zpívat neumí! A ta ženská, co si říká Elektrashow postoupila jen proto, že se svíkla! To bych se tam dostala taky! Má to být o talentech, tak co tam ,proboha, ještě dělá Patrovič?! To je hrůza ta soutěž! A tady u toho hlasování, jestli se má Patrovič dostat dál nebo ne jednoznačně převažuje slovo NE, tak jak to, že měl nejvíc SMS hlasů? Je to celé nějké divné a pokud to tahle soutěž co nejrychleji nespraví, určitě přijdou o mnoho diváků! … To chci teda vidět, kdo to teď vyhraje! ….

 25. no tak presne Patrik a Tomas Botlo talenti nechapala jsem tu stetku jako cecky a zadek ukazat neni talent…

 26. Patrik vrat sa naspet a toto coukazuje cicky tam nema co robyt to nie je talent ukazovat cecky……………………..som z toho rozhorcena!!!!!!!!!!!! take daco co aj deti pozeraju a toto tam daju….

 27. Patrik Gluchowski si zasloužil nejvíce postup, ale oni tam radši poslali striptérku, aby se měli chlapci na co dívat. Stejně je tohle hlasování na hovno a Patrika nám to do soutěže nevrátí. Tak k čemu to je?

 28. Pardon, ale podle mě Elektrashow?.. Co to je? .. Každej co by se slíkal před kamerou by v tom případě měl talent! .. Jak mohla postoupit ona?.. Proto, že jsou v porotě dva chlapy?.. Aby se měli na co koukat? .. Radši si měla Lucka vydupat svuj názor a pustit místo ní do semifinále Patrika!!!

 29. Elektrashow?! ..Patroviče pochopím, zvolily ho diváci..Ale Elektrashow… Tolik talentů a oni pustí do semifinále někoho kdo nic neudělal….no coment.. Trapás!

  • Já tedy NECHÁPU, když je ta soutěž o talentech, jak je možné, že jedno postupující místo připadlo EXOTOVI, co žádný talent nemá (a je jedno, zda by to byl Patrovic či někdo jiný z té šestice)

  • Zvolili ho diváci ? když tam postaví hvězdnou pěchotu a řeknou vyberte si …..opravdu skvělé! ať postaví vedle sebe tu rajdu co se na ní ani nedá pořádně koukat a Patrika a řeknou kdo je lepší a to samé s arogantním kejhalem Patrovičem a Tomašem který opravdu talent má! Tímhle výběrem urazili nejen ty dva kluky ale tisíce dalsích co mají rozum.Pochybuju o tom že se jim ještě někdy někdo normální bude do takových soutěží hlásit….i když pravda je že pro ty rozumné a talentované co opravdu mají talent nemusí být důležitá výhra ale to že se zviditelní! PRIMO A POROTO TOHLE JTE VÁŽNĚ PODĚLALI!!!

 30. velka nespravodlivost…dat kurvu do semifinale,jebnuteho patroviča upredbostnili perfektnych spevakov a tanečnikov..mislim tym patrika a teba eli..velka nespravodlivost…!!!..FUCK

 31. tak zprvi zdravim s toronta ….zadruhy pertrovic takovej debil co tam de a ta stripterka no jo no panum dejdarovi a slavikovi se libej koz proto tam jsou a ten starej chuj naco on despivat kdyz uz to ma zapar spiva jako kdyby ho tahali za zacky( koule)

 32. Myslím si ,že Patrik si to zaslozi stokrat vic ! Tomas toho na zamku Lednice teda moc pozitivniho nepredvedl ..byl falesnej i kdyz delal to co delal .. a to ze neumi ANGLICKY je jeho velke minus!
  Patrik by tam mel bejt!

 33. U mne byl naprostá jednička Luboš Babic – charismatický chlap s krásnou barvou hlasu. On šel bojovat sám za sebe (ne jako duetový zpěvák – porotě se nelíbilo, že není duetový tip) a jeho samostatné vystoupení v castingu vzalo porotě dech a pak ho vyšoupnou!!! A na úkor koho??? Nějaké svlékací slečny nad kterou páni porotci slintali??? A o Patrovicovi ani nemluvě! Nechat jedno místo v semifinále exotovi? To už ztratili veškerou soudnost.

  • DĚKUJU ZA PŘIPOMENUTÍ JMÉNA 🙂 ….TOHLE JE PAN ZPĚVÁK !!!!JAK MŮŽOU VEDLE SEBE POSTAVIT SKUPINU HVĚZDNÉ PĚCHOTY A NAPROTI SKVĚLÉ ZPĚVÁKY A VYBÍRAT Z KAŽDÉ SKUPINKY JEDNOHO? JEDNOZNAČNĚ MĚLI VYBRAT NEJLEPŠÍ A NE JA TAKHLE ODPÁLIT.URÁŽEJÍ TÍM TY CO OPRAVDU TALENT MAJÍ A NEJEN JE ALE I NÁS CO SOUDNOST MÁME!

 34. Ta stripterka tam pdole me nema co delat.. Stejne dalsi jeji vystoupeni budou stejne vyzlece se a ukaze kozy .. No to je talent..pristi rok se tam pak muze kazda holka prihlasit a ukazat to same aby postoupila.. A patrovic tam tez nema co delat zpivat neumi a stejne je tam jenom pro smich.. Misto nich tam mohl byt patrik a jeste nekdo kdo si to vic zaslouzi

 35. Tak ale doufam že to nebude jako minulý rok!! Taky tady byly tyhle stupidní ankety jen tak, protože ten kdo měl nejvíc hlasů se stejně nevrátil!! A ohledně Elišky Černé- No a co, že postoupil už jeden bubeník!? Není to náhodou jedno? Je to snad o talentu a ta slečna ho jednoznačně má- a velký! Tak proč musela sakra pryč?! Co je to za zatracenou soutěž, když vyhodíte takové obrovské talenty jako ona a toho zatraceného Patroviče pošlete do finále?! To si říkáte talentová soutěž!? Měli byste se stydět za to, koho jste do finále poslali (teď narážím na Patroviče a Elektrashow)! Je to strašný, kam tahle soutěž spěje….. Toť můj názor….

 36. No co dodat ať se nediví , že je národ rozhořčen, kdyby postoupili aspoň kvalitní soutěžící co mají talent a že jich tam bylo opravdu hodně, ale aby postoupil někdo kdo se opře o židli a ukáže zakrytá prsa no to pardon teda a že SMS vybrali Patroviče se divíte mezi těma co tam byl…

  Jen ať Prima a Jojka řeknou přoč nebyl v kategorii jako Patrik G. ty co už se zůčastnili loni proč on mezi nima nebyl to se bojíte tak moc žaloby….tahle soutěž ztratili dávno pojem hledá se talent a srovnávat to se zahraničím, se tam podívejte, tam se málo kdy stane aby postoupil někdo kdo nemá talent a né takové individum jako u nás ….SAMI SOBĚ ŠKODÍ PŘICHÁZÍ O PENÍZE ZA SMS….A JÁ BYCH JIM TO PŘÁLA ABY TO VYHRÁLA ELEKTRA NEBO PATROVIČ MOHOU UDĚLAT DUET ON ZPĚV A ONA V POZADÍ POLOSTRIPTÍZ KDE NENI NIC VIDĚT ……HOUHOU

  • přesně tak, tyto dvě místa mohli mít lidé, kteří mají vlohy a mohly je prosadit,byla by vážně sranda, kdyby to vyhrála Elektra,nebo Pátrovič. Už takhle jsme světu pro smích, tak by jsme to alespon potvrdili. Že talenty vyhodíme a nasázíme tam lidi, to bych to mohla vyhrát se žonglováním mohla vyhrát i já, když bych to držela prvně v ruce. Jsme národ šašků až na pár jedinců,se selským rozumem.
   ted už budu posílat hlasy panu Pátrovičovi i já aby zostudil porotu 😀

 37. Je pravda ze ta soutez uz je o nicem.. !! At uz nic takovyho nedelaj stejnak vyberou uplne nezajimavy lidi.. bez talentu..

 38. Nechápu to! Když se na to dívám je mi špatně….místo té ošklivé svlékací ženy a J.Pátroviče by měl postoupit Patrik Gluchowski a Tomáš Botló…

 39. Patrik Gluchovski do semifinále!!!!!!!!!! Exot Patrovský tam nemá co dělat a burlesque Electra taky ne to neni talent. S tohle soutěží končim pěkně mě nasr….. už loni s tím že Páťu nespustily a letos zase???? Další šanci nedávám odmítám koukat na ČS má talent

 40. patrovsky a electrra sou presne prikladem toho proc cesi a slovaci jsou ve svete vsem jen k smichu. Patrik a Tomas to jsou dva nejvetsi talenti ktery sem za svuj zivot vydel.

 41. tých dvoch pánov by som akceptovala,že rozhodli tak ako rozhodli ale pani lucka ,že sa dala na tuto frašku nechápem ..

 42. Já tuto soutěž moc nesleduji, ale postup té paní, co předvedla laciný striptýz mě dostal. Opravdu tam byli lepší talentovaní soutěžící, včetně mladičkého Patrika. Měl by dostat šanci.

 43. brualny šok čo vybrala porota ved talent je darom a nie dajakým nacvičeným a ktomu trapnim vystúpením nechápem že taký profíci ako je porota tak sklamu asi jednajú na príkaz produkcie lebo inak sa to neda vysvetliť moj názor je že KATKA a RAFO tam mali biť a viacerí ako Eliška Černá a Tomáš Botlo taká hanba aku robia česku a slovensku roby tato sútaž to si produkcia asi neuvedomuje že už teraz čo odvysielala je brutálna hanba čo nás chcú strapiť aj v zahraničí ved to aj tam sledujú ………………………preto Vyhlasujem novu súťaž česko-slovensko hladá debilne vystúpenia – netalentovaných …… žiadam o vašu podporu priatelia. v pripade otazok kontak facebook nick Peter Berco Bercik DAKUJEM

 44. Můžete mi někdo vysvětlit, KDO SAKRA hlasoval pro toho blbce, když více jak 80% lidí ho tam nechce? A jak si mohla porota dovolit dát tam nějakou ubohou striptérku, která si asi spletla pořad? Je to NEHUTNÉ!!!!

  • PŘESNĚ TAK …NECHUTNÉ ….A K HLASOVÁNÍ : I KDY BY HLASOVALO JEN 10 TAK 8 JE 80 PROCENT …../ STEJNĚ JE TO JEDEN VELKÝ PODVOD JAKO VŠECHNY TY JEJICH SOUTĚŽE!

 45. To jedině dokazuje, jaký je to podvod, protože upřímně nevěřím, že by Patrovič dostal nejvíce sms hlasů … kdyby byl alespoň vtipný, ale je nechutný, namyšlený a vůbec nic neumí!!!!!!!!!!! To ten kluk tenkrát v SuperStar, i když neuměl zpívat, složil alespoň text „stávka DJ“ a bylo to super, ale co je proboha tohle? A striptérka, tvl 😀 to je fakt reprezentace … a koho zajímá, že tam nemůže být víc bubeníků nebo skupin a podobně? Jako proč? Zpěváků je tam také více a tohle není SS ale talent … tedy, o Primě jsem si nikdy nemyslela nic špatného, ale tohle je nechutné … jak se říká, špatná reklama také reklama, ale jestli to děláte jen proto, škoda slov …

 46. Nechápu proč postoupila ELEKTRASHOW když je to vlastně o ničem at si Slávik s Dejdarem pustěm radši porno mohli místo ní postoupit lepší stejně stímhle nevyhraje a plno lidí co by měli šanci na výhru jste vyřadili! Je vidět inteligence čechů a slováků

 47. Hlavně ze tam mají zpěváků tunu opět. Běžte už do p… s těma zpěvákáma na co je ta superstar do prdele tento díl ani jeden tanečník totálně zabito.

 48. A to ešte majú tú drzosť povedať, že sa pre nich nenašlo miesto. Patrik tam bol najlepší tanečník, a ľudmi ako patrovič a elektrashow len zabrali miesto ozajstným talentom. Naozaj som znechutená, myslela som že keď sa program volá Československo má TALENT tak tam budú talenty. Ak chceli komédiu s prepnutým patrovičom, mala sa táto show volať inak! odteraz nepozerám čsmt…

 49. Patroviče tam chci mít, aspoň už dá pokoj… striptéra – naprostý nesmysl to souhlasím… ale raději než někoho, kdo neumí anglicky a chce jet na cestu kolem světa tam nechci a tančníka, který tančí hůř než Atai a navíc neumí prohrávat, taky ne to raději Air Guitar ta holka byla zábavná…

  • Na co by mel umet anglicky toe.ceskoslovensky talent..ne anglicky..hlavne on je vybornej muzikat ale tomu vetsina lidi nerozumi..Kdyby mel sanci ukazat to co si pripravil tak porota cumi tak jak cumela na carstingu..je mi znich zle ze vybrali tu lehkou slecku a na nervy hrajiciho patrovice.Bych se smala kdyby Patrovic vyhral to by pak ostuda po svete.

 50. A nebylo by lepsi kdyby cesi a slovaci nehlasovaly a neposilaly sms myslim ze to pro tv prima a jejich porotce bude nejlepsi trst protoze nic nevydelaji a pak si priste rozmyslej koho postit dal a koho nee ale to by museli vsichni cesi i slovaci drzet pti sobe a mozna ze vezmou s pet ty kdo tam opravdu patrej

 51. Podla mna si tam zasluži ist Patrik Je to Moj Nazor Patrik – Bottlo Namiesto Elektry (skaredej) – Patroviča …. Fakt Urobili Blbost Ked Som Počul Ze Postupila Electa Namiesto Patrika Som Mal Nervy Od Zaciatku Som Mu Drzal palce :))

 52. CHCEME PATRIKA ZPĚT.
  Nechápu ani Bílu,Dejdara a natož Slávika.
  Patrik si tam zaslouží být !.

  Hlavně si tam dejte tu svoji prsatici tyvole:X.
  Patrik je lepší.

 53. Bol som ako doprovod vo vekom tresku s Katkou a Rafom brutal zážitok ved ste videli Katku aj Rafa ako vyzerali po 38 hodinách bez spánku am ktomu v noci ich nechali vysupovať bola zima padla rosa a gitara sa rozladila a napriek tomu podali fenomenálny výkon vsetci čo tam boli boli tak isto zničení a debil Patrovič postupil šok pre mna bol ked sedel blízko mna ja som počúval čo trepe fakt ten človek ma diagnozu zaostalých vela nechýbalo tak ho tam tresne stoličkov po hlave aby bol ticho a brutal ma dorazilo ked on postúpil ,tu je vrchol celého talentu to nieje normálne že fakt telentovany sutažjaci obetujú posledne peniaze aby tam išli a debili neschopný su pre talentovú sutaž viacej zaujímavý ako taletovaný preto vas prosim všetkých ved sa ozvite ved to je urážka oboch národov ked chcu prezentovať ako talent neschopných ludi

 54. Toto není talentová show ale trapná estráda!!! Porota by se měla okamžitě vyměnit!! Nechápu, že talent jako třeba BOTLO nepostoupil, ale nějaká debilní striptérka nebo ten tragéd Patrovic ano!!! CSMT je obrovská ostuda a absolutně se nedá přirovnávat k Britains got talent, tam jsou aspon porotci, kteří jsou normální a umí rozlišit, jestli ten talent někdo má nebo ne!! Doufám, že tohle nikdy neuvidí Simon Cowell nebo ho trefí infrakt. opravdu ostuda, ostuda a nic jiného.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *