Sponzorované odkazy

ChiChi Tornádo se chce vzdát postupu ve prospěch Franty

Sponzorované odkazy

Česko Slovensko Má Talent Opravdu velkou vlnu negativních reakcí sklidil včerejší speciální díl talentové soutěže Česko Slovensko Má Talent s názvem Velký třesk. Diváci na internetu si nejvíce stěžují na absenci některých talentů, které viděli v předtočených castingových dílech. Vůbec největší negativní ohlas zaznamenal nepostup Františka Šimčíka do semifinálových kol.

František Šimčík z dětského domova tancoval v pořadu Česko Slovensko Má Talent sestavu Michaela Jacksona. Na sociální síti Facebook vzniklo během dne několik fanouškovských skupin, které žádají televizi Primu a Joj, aby vrátily Františka zpět.

Nepostup Františka do semifinálových kol se ovšem nedotklo pouze diváků, ale i samotných soutěžících. ChiChi Tornádo, který včera ve Velkém třesku postoupil, projevil velkou lítost nad mladým jedenáctiletým talentem a dokonce zvažuje odstup ze soutěže ku prospěchu Františka.

,,Přátelé a zlatíčka moji, moc děkuji za vaše přání…..moc si vás vážím a jsem za vás moc rád. Já jsem to dneska obrečel, protože kdo to nezažil nepochopí. Omlouvám se, že jsem tam vypadal jak ubrečená Lída, ale těch emocí bylo strašně moc a nejvíce co mne zasáhlo, že nepostoupil František Šimčík..kdyby to šlo, tak bych se vzdal postupu, pro něj….on by si to vážně zasloužil….co říkáte?“ takto se vyjádřil ChiChi Tornádo k jeho nepostupu.

František Šimčík ovšem nebyl jediný, koho chtěli diváci vidět dále v soutěži. Divákům bylo líto i vyřazení dvou mistryň. A to Kateřiny Fialové, jež dělala step a Nicol Frýbortové, která je mistryní v krasojízdě na kole.

Sponzorované odkazy:

O tom, kteří talenti si zasloužili postoupit dále na úkor jiných, se budeme věnovat v příštím článku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..