ČS Má Talent 62%, Talentmania 7%


Máme za sebou odvysílané první epizody navzájem konkurujících si talentových show Česko Slovensko Má Talent a Talentmania. Teoreticky již od neděle začali internetový uživatelé hodnotit jednotlivé show prostřednictvím diskuzních fór, chatů a sociálních sítí. Nyní se podíváme, jak to vypadá s oběma televizními pořady na Česko-Slovenské filmové databázi.

Na serveru ČSFD.cz mohou uživatelé hodnotit filmy a televizní pořady pomocí pěti hvězdiček. Pomocí součtu všech těchto hodnocení a následně vydělením počtem uživatelů, kteří daný film či seriál ohodnotili je získán procentuální výsledek. Jak si vedou talentové pořady na ČSFD.cz? Titulek tohoto článku hovoří jasně. Pořad Česko Slovensko Má Talent má na svém kontě do dnešního dne hodnocení 62%. Konkurenční Talentmania 7%.

Talentmanii hodnotilo 1144 uživatelů, u ČS Má Talent to bylo o něco méně – 845 uživatelů, i tak se ovšem dá z tohoto vysokého počtu hodnotících uživatelů zjistit, která show má u filmových a televizních „fajnšmejkrů“ navrch. Pokud máte na ČSFD.cz svůj účet a ještě jste nehlasovali, můžete tak učinit zde a zde.


5 komentářů: “ČS Má Talent 62%, Talentmania 7%”

  1. CS Superstar má 34%, takže to je důkaz toho, že Nova s Markízou neumějí narozdíl od Primy a JOJ dělat tak dobré show!

  2. Nevíte někdo kolik měla včera sledovanost Talentblbina vs. Čápi s mákem a také Dokonalý svět?? Díky, na tn.cz to opět nejde, to je zajímavé, že vždycky když nova prohrává tak to zrovna nejde, čím to bude??

  3. Ahoj, taky by mě mooc zajímalo, zda čápi s mákem porazily tu talenkravinu!!doufám, že jo!!díky za info!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *