Sponzorované odkazy

Finále ČeskoSlovensko má talent 2012: Skandál jménem Alex Dowis

Sponzorované odkazy

československo-má-talent-2012-vítěz-finále

Zdroj: TV Prima, TV JOJ

Show ČeskoSlovensko má talent 2012 definitivně skončila. Mluvit se o ní ještě ovšem nějakou dobu bude. Důvodem je kontroverzní situace, která nastala během SMS hlasování.
Po vystoupení všech devíti finalistů dali moderátoři ČeskoSlovensko má talent jednotlivým soutěžícím nabídku, že pokud bude každý z nich souhlasit, výhru 100 000 eur (v přepočtu 2 535 000 Kč) rozdělí mezi všechny finalisty a to procentuálně dle SMS výsledků.

To znamená, že pokud by například někdo ze soutěžících dostal pouze 1% SMS hlasů od diváků, dostal by i tak 25 tisíc Kč. Je samozřejmě jisté, že vítěz, který by celou show vyhrál, by dostal logicky největší peněžní sumu, jelikož by tento procentuální výsledek jednoduše stačil na vítězství v celé soutěži. Navíc by kromě peněžní sumy vítěz dostal i cestu kolem světa.

Moderátoři se tak ptali všech soutěžících jednotlivě, zda s touto nabídkou souhlasí. Všichni souhlasili….až na Alexe Dowise, který nabídku odmítl. Ihned po tomto rozhodnutí se do tohoto soutěžícího obula Lucie Bílá, která nazvala Alexe volem. Jen připomeňme, že SMS hlasování v této chvíli stále běželo. Po několika reklamních pauzách a ukončení SMS hlasování Lucie Bílá přehodnotila svůj výrok a Alexovi se v přímém přenosu omluvila. Alex omluvu přijal.

Vítězství nakonec, jak už víte, vyhrál operní pěvec Jozef Pavlusík. Alex skončil druhý a jelikož nabídku rozdělení peněžní sumy odmítl, odchází s prázdnou nejen on, ale i všichni ostatní finalisté.

Sponzorované odkazy:

Připravili jsme pro vás několik anket, ve kterých se vás ptáme na tuto skandální situaci, která zatím nemá v česko-slovenských televizních reality show obdoby. Ankety by měly ukázat, co si skutečně o této situaci myslíte. Hlasujte tedy, prosím, upřímně a tak jak to cítíte. Děkujeme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..