Finále ČeskoSlovensko má talent 2012: Skandál jménem Alex Dowis

československo-má-talent-2012-vítěz-finále

československo-má-talent-2012-vítěz-finále
Zdroj: TV Prima, TV JOJ
Show ČeskoSlovensko má talent 2012 definitivně skončila. Mluvit se o ní ještě ovšem nějakou dobu bude. Důvodem je kontroverzní situace, která nastala během SMS hlasování.
Po vystoupení všech devíti finalistů dali moderátoři ČeskoSlovensko má talent jednotlivým soutěžícím nabídku, že pokud bude každý z nich souhlasit, výhru 100 000 eur (v přepočtu 2 535 000 Kč) rozdělí mezi všechny finalisty a to procentuálně dle SMS výsledků.

To znamená, že pokud by například někdo ze soutěžících dostal pouze 1% SMS hlasů od diváků, dostal by i tak 25 tisíc Kč. Je samozřejmě jisté, že vítěz, který by celou show vyhrál, by dostal logicky největší peněžní sumu, jelikož by tento procentuální výsledek jednoduše stačil na vítězství v celé soutěži. Navíc by kromě peněžní sumy vítěz dostal i cestu kolem světa.

Moderátoři se tak ptali všech soutěžících jednotlivě, zda s touto nabídkou souhlasí. Všichni souhlasili….až na Alexe Dowise, který nabídku odmítl. Ihned po tomto rozhodnutí se do tohoto soutěžícího obula Lucie Bílá, která nazvala Alexe volem. Jen připomeňme, že SMS hlasování v této chvíli stále běželo. Po několika reklamních pauzách a ukončení SMS hlasování Lucie Bílá přehodnotila svůj výrok a Alexovi se v přímém přenosu omluvila. Alex omluvu přijal.

Vítězství nakonec, jak už víte, vyhrál operní pěvec Jozef Pavlusík. Alex skončil druhý a jelikož nabídku rozdělení peněžní sumy odmítl, odchází s prázdnou nejen on, ale i všichni ostatní finalisté.

Připravili jsme pro vás několik anket, ve kterých se vás ptáme na tuto skandální situaci, která zatím nemá v česko-slovenských televizních reality show obdoby. Ankety by měly ukázat, co si skutečně o této situaci myslíte. Hlasujte tedy, prosím, upřímně a tak jak to cítíte. Děkujeme.


157 komentářů: “Finále ČeskoSlovensko má talent 2012: Skandál jménem Alex Dowis”

  • Porotci tam jsou od toho, aby hlasování ovlivňovali. Ale ovlivňovat neznamená ovládat. Lidi se nakonec rozhodujou sami. Já sám jsem se na Alexe strašně našval ještě předtím, než cokoli řekla Lucka. A jestli sis nevšiml, Jaro pak Alxe v jeho rozhodnutí podpořil. Tak tady to vidíš. Lidi vnímali sobeckost, a podle toho se rozhodli. Jedině Alexovo „ne“ přímo ovlivnilo hlasování.

   • Ne, hlasování ovlivnilo více faktorů (ikdyž myslím že nebylo zapotřebí)..

    1. rozhodnutí produkce koho chce za vítěze
    2. nastavení nových komunistických podmínek (píšou tu že každý dostane tolik procent výhry kolik procent hlasů dostal je blbost, jim řekli že všichni dostanou stejně)
    3. alexovo ne, což bylo ukázkou zdravého rozumu a ukázkou charakteru a snahou nezničit tu soutěž..
    4. objednaná Bílá (která se jen držela scénáře, jinak si její chování neumim vysvětlit), její omuva nakonci byla zase jen kalkul, protože pak by Alexe nemohli prodávat na vystoupení, nikdo by o něj nestál, tak mu museli vrátit tvář…
    5. článek v blesk.cz který vyšel náhodou ve stejnou chvíli když ho Bílá pucovala na kousky, kde byl označen vítěz (Josef)
    …..

    mě to přišlo jak mediální trénink na volby…..

   • sobeckost v tom neni ani za mak. to je prave totalni (a hloupe) nepochopeni cele veci. je to soutez. to se mohly na zacatku vsem rozdat prachy a nemuselo se vubec soutezit..

   • Ano, Alex sám ovlivnil hlasování. I když se rozhodl správně, pro mě to bylo v tu chvíli nepřijatelné. Ale každý má právo se rozhodnout jak chce. To na něm obdivuji.

    • Koukám, že tu žijí tak hodní lidé, kteří se chtějí dělit. Nechápu proč se nemohl tedy rozdělit Josef. když vyhrál v tom mu přece nikdo nebránil, nebo jo. A jediné co bylo nepřijatelné je chování paní Bílé a může se omlouvat jak chce, divím se Alexovi, že to ustál tam je totiž vidět kdo je slušný. Paní Bílá by se měla stydět a ne se vymlouvat na emoce, když se neumí chovat. Myslí si, že si může dovolit vše, moc dobře si ji pamatuji jak řekla když soutěžila Dominika Hašková, že by přála vítězství jí. Proč je tak nespravedlivá a nepřeje peníze také někomu jinému a ne jenom známým a bohatým lidem.

  • Osobně si myslím, že za to Bílá zase tolik nemůže. Byla plná emocí a jen to neustála a vybuchla. Když si to uvědomila, tak se Alexovi omluvila. Ale co považuji za neodpustitelné a tristní je to, že produkce v průběhu hlasování diváků mění pravidla! Krásné finále, kde byla spousta šikovných lidí rázem změnila ve frašku. K tomu nemělo vůbec dojít! Otrávili mi celý večer a na další Česko Slovensko má talent se již rozhodně dívat nebudu! Měli by Alexe finančně odškodnit, protože ho velmi poškodili.

    • To co Lucie Bílá udělala byla rána pod pás.Sama své peníze za
     vystoupení inkasuje a druhé bude odsuzovat. jak jsem ji měla dříve ráda a jiní také tak ji teď nemohu ani vidět. Jasně poškodila
     Alexe. Do soutěže šli všichni pro výhru a né pro dobročiné účely !!! Sára

   • Lucie si až moc otevřela pusu !! Myslíme si, že to je veliké ovlivnění. Srazila ho na kolena před diváky. Měl svoje právo na to aby se vyjádřil.

   • bila se mela vzdat honorare ve prospech soutezicich deti. takhle je totalne za blbou pokryteckou slepici..

    • Bílá ,stejně jako Alex, řekla to co si v tu chvíli myslela zcela upřímně, bez ohledu na scénář a v přímém přenosu. Oba na to mají právo !!!

     • To není pravda! Je v tom dost podstatný rozdíl! Alex odpověděl jak se rozhodl jedním slovem a v klidu. Paní Bílá vůbec neměla právo ho za to nazvat volem, už vůbec ne před celým národem a že mu výhru nepřeje si jako profesionálka měla nechat pro sebe. Kdyby byl stejný omezenec jako ona, musel by jí přinejmenším říct, že je kráva. Ona měla svůj příjem z „porotcování“ jistý, s nikým se dělit nemusí, ale za jiné by rozhodovala? Jako že jsou „nenažraní“? Hnus ….

   • Souhlas…to by si v Americe nedovolili……měli by na krku okamžitě žalobu :-)….byl to fakt zkažený konec celé soutěže. Docela ráda bych znala toho kdo s tím hloupým nápadem přišel…..ukážete nám toho chytráka!!!???

    • Zajímavý je, že produkce a TV hraje roli mrtvýho brouka! Každá soutěž přece má svoje pravidla schválený notářem a vše má za jeho dozoru i probíhat! A změna pravidel a dozorování posledního vysílání teda probíhalo jak?

 1. To je dement ten Dowis 😛
  Myslí si že vyhraje, tak se nechce s nikým rozdělit…
  Pěkně maluje ale je to šmejd 🙂

  • Investujete čas, um peníze a další hodnoty do soutěže s jasnými pravidly, na základě kterých se třeba rozhodujete, zda se zúčastnit, či nikoliv. Připadá vám správné měnit pravidla těsně před koncem? Pokud tak někdo učiní, je legitimní se změnou nesouhlasit. Souhlasíte s tím, že si např. objednáte zboží za jasnou cenu a při převzetí po vás bude požadováno abyste zaplatil 5x více? Proč by měl být někdo „dement“ a „šmejd“, když jen vyjádřil vlastní legitimní názor. Podle vás měl právo jen souhlasit? Soutěžící byli vyzváni, aby vyjádřili své rozhodnutí, nikoliv pouze souhlas. Nemyslíte, že paní Bílá nepřípustně ovlivnila hlasování? Proč se asi omlouvala?

   • souhlasím s Vámi. tedy až na to o Lucii Bílé, ovlivnění to mohlo být, ale jak vysvětlíte, že se všichni rozhodli najednou posílat hlasy Jozefovi?

    • Máte pravdu, ale také se nabízí vysvětlení, že už Alex nemusel dostat hlasy, které by třeba ještě dostal. Stejně je to ale vše jen spekulace. Daleko více mi vadilo, že si Lucie vzala slovo, Alexe odsoudila a ještě na něj pokřikovala ať nemluví, jinými slovy mu nedala šanci jeho rozhodnutí obhájit. To bylo snad ze všeho nejhorší. Je to styl, že pravdu má ten, kdo umí nejvíc křičet nebo má nějakou moc. To bychom chtěli? I ten největší zločinec má právo se hájit.

     • Přesně tak. Paní Bílá Alexe vystavila veřejně na pranýř, dala mu nálepku lakomce, arogantního a bezpáteřního člověka, který nemá sociální cítění a tím absolutně odvedla pozornost veřejnosti od podstaty soutěže talentu..lidé měli přece hlasovat proto, které vystoupení je nejvíce ohromilo, nadchlo a zanechalo uměleckou stopu..nejsem si jistá, že výsledek byl ryze na těchto základech..Bílá zabrnkala trefně na osvědčenou notu, že vlastní názor jde ruku v ruce s arogancí a že sebevědomí nesmí zvítězit nad skromností..měla jsem z toho opravdu „husí kůži“..myslela jsem, že tahle cílená manipulace z davy je už dávno za námi…

     • Bila prece uz jednou dala najevo sve NAVRCH,kdyz sperovala pana,ze chodi zpivat za penize duchodcum,…
      no a ted jako emocionalni clovek sprdla D.P..
      myslim si,ze to prepiskla a hlasovani ovlivnila….

     • Naprosto souhlasím.Každý normalní člověk se selským rozumem si udělal své mínění o té to ženě.Je mi jí opravdu líto.

     • Ponechám stranou změnu pravidel během hlasování. V dané chvíli a v dané situaci Bíla reagovala spontánně a bez úmyslu nějakého ovlivňování. Hlasování ovlivnil Alex sám svým rozhodnutím. Když už k tomu došlo, možná nemělo být v tu chvíli vyjádření soutěžících veřejné.

    • Hlas jsem poslala i Josefovi, protože mi ho bylo líto. Lucie o něm ještě tak hezky mluvila, jak je skromný a úžasný a že chudák nedostane tolik hlasů. Takže mě konkrétně ovlivnila též. Tímhle vším jsem si uvědomila, že lidi, kteří se na soutěž dívají jsou zmanipulovaní porotou. Příště už se na tento pořad dívat nebudeme. Je to výsměch všem lidem.

     • Ale to se klidně dívejte! Ti lidé, co něco umí za to stojí, jen se již nenechte ovlivnit žádnými populistickými kecy rádo by spasitelek. Řiďte se jen svým pocitem, který z vystoupení toho kterého umělce máte.

   • Paní Bílá se projevila naprosto neprofesionálně a víc než že by jí došlo, jak nepatřičně se zachovala předpokládám, že jí to bylo řečeno ze strany ostatních porotců případně štábu. Kdyby si stála stoprocentně za svým tak by pak neblekotala už víceméně hloupou omluvu. Při tom, jak se prezentuje a jak se chová snad nikdo nečekal, že by se bála říci svůj často zbrklý názor. Co se týká ovlivnění hlasujících lidí, domnívám se, že hlasování byť nechtěně velmi ovlivnila v neprospěch druhého v pořadí. Nicméně já sama jsem vítězství přála skromnému a nadanému zpěvákovi, který si pravděpodobně bude výhry velmi považovat. Už proto, když kreslíř podotkl něco o „drobných“. Jinak televizní show byla skvěle připravena a velké díky všem, kdož se na ní podíleli.

    • Tak ty „drobný“ tam byly zmiňovány snad ve smyslu toho, že celková částka bude rozdělena procentuálně a pro toho, kdo získal třeba jen 3% hlasů to budou vzhledem k možné výhře 100 000 eur opravdu jen „drobné“ .

  • Co tady píšete?! Narozdíl od nějakýho zpívaní ta jeho prace, to aby ji mohl dělat nemuže stat par korun trochu přemyšlejte než napíšete takovou sr*čku že je to dement!!

  • Jozef je dobrý zpěvák. Ale Katarína byla lepší. Ale ze všech nejlepší byl Alex, tak proč ku*va nevyhrál ? Lidem se zdá sobecké že mu je pár drobnejch ( obrazně řečeno ) k ničemu ? Já osobně bych řekl Ano protože bych měl jistotu ale to je můj názor. Měl svobodu říci svůj názor a to že vykračoval z davu je jeho věc.
   Lucie je dobrý člověk ale tímto dle mého názoru hlasování velmi ovlivnila. Ale Alex jí nebyl tak poškozen jako od celé té soutěže. Nikde na světě toto rozdělování nebylo a oni s tím přijdou.
   Jozef je hodně skromný a vítěství jsem mu i přál ale Alexovi více, byl lepší.

  • tak proč se s nima nerozdělila Bílá?? dement neni, bylo to jediný možný a správný rozhodnutí….. dement jsi ty protože hodnotíš něco o čem nemáš páru….

  • a ty mas v hlave kulicky. k cemu pak tahle soutez je? se mely na zacatku rozdat prachy a usetrilo by se na honorar pro moralizujici milionarku bilou, lidi by usetrili za sms.. 😛

  • Přesně tak , to co udělala je neomluvitelné. Nejdříve se roplývá.
   jako vždy všude před fanouškama jak je skvělá jak je lidová,
   jak je ji vše líto a pak se projeví takto!!! Faleš, faleš.

   • Sebarealize1cia rozumieme rozvedjanie a sfastavne9 využedvanie nainada a schopnosti indiveddua, uplatňovanie dispozedcied jedinca k určitej činnosti. U ľuded so zdravotnfdm znevfdhodnenedm je sebarealize1cia a s ňou spojene9 uplatnenie na trhu pre1ce ďaleko viac zložitejšie, pretože predpokladom jej faspešnosti je spre1vne zhodnotenie a rozvoj tfdch schopnosted a zručnosted hendikepovane9ho človeka, ktore9 nezanikli kf4li defektu, nemoci alebo farazu.Vo všetkfdch spoločnostiach na svete existujfa preke1žky, ktore9 bre1nia osobe1m so zdravotnfdm znevfdhodnenedm uplatňovať svoje pre1va a slobody a sťažujfa im plne9 zapojenie do spoločenskfdch aktivedt. Šte1ty sfa zodpovedne9 za to, aby prijali vhodne9 opatrenia k odstre1neniu takfdch preke1žok. Vyrovne1vanie predležitosted pre osoby so zdravotnfdm znevfdhodnenedm je ze1kladnfdm predspevkom vo všeobecnom a celosvetovom fasiled o mobilize1ciu ľudskfdch zdrojov.Zdroj: krizint

 2. Dobrý den,myslím si,že byl pan Alex poškozen a to hodně nejen od paní Bílé, naštěstí se omluvila což ji ctí,ale hlavně ho poškodila televize,ten kdo navrhl,že se budou peníze dělit půl hodiny od konce hlasování,když chtěl něco takového udělat,tak až po hlasování.Alexi být vámi, tak bych se ozvala! Hana

  §

  • to už mu může jen uškodit, oni to uměj „mrdky mediální“…

   ale tohle není problém, je to pořád jen soutěž….. ale až budou volby, bude to uplně stejně….:)))

  • už to,že přišli s tím nesmyslným návrhem ještě před skončením hlasování je vrchol sprostoty od obou televizí a klobouk dolů před Alexem,že se ozval-ono bylo vlastně pro všechny ostatní soutěžící jednoduché říci ano,protože jim všem bylo jasné,že na výhru nedosáhnou a poslední hlasující už nemusel hlasovat,ale docela by mě zajímalo,jak by hlasoval.

   • Take bylo zajimave v jakem poradi se soutezici rozhodovali o rozdeleni,ci nerozdeleni penez.Kdyby byl Alex na prvnim miste ,rekl by ,,ne“ a nazor ostatnich uz by se neresil,me pripada,ze byl schvalne zarazen na predposledni misto .

 3. Přestávám paní Bílé rozumět, má plnou pusu slov o lásce a pokoře, ale v žádném případě se tak nechová..urazila a odsoudila svým sobeckým chováním člověka, který jen vyslovil svůj názor na položenou otázku….asi by jí měl někdo připomenout, že tady na Zemi pána Boha nezastupuje …zneužila své pozice a moci, aby strhla sympatie veřejnosti…je to hrubé porušení lidské etiky, korektnosti a obrovské nevyzrálosti..ani tisíc omluv to už nespraví..

 4. Souhlasím s názorem, že bylo nepřípustným systémem ovlivněno celkové hlasování. To se opravdu nepovedlo !!! Ten kdo tohle vymyslel by zasloužil. Myslím ,že Alex by se měl ozvat. Zajímalo by mě jak se změnil průběh hlasování po výstupu Lucky Bílé.

  • Plně souhlasíme s názorem Alexe, od počátku byl náš jedinný favorit.Nemá konkurenci a myslíme,že v příštích kolech už nikdo a nikdy nic takového nepředvede. A o tom je soutěž ČSMT. Zpěváků je u nás víc než dost a od toho jsou tady i jiné soutěže. Náš názor je, že soutěž byla od začátku zmanipulovaná a nehledě na její samotné finále.To co předvedla p.Bílá nemá v dějinách této soutěže obdoby a doufáme, že za její ,,EMOCE“, jak ona říká tvrdě zaplatí. Toto chování a vyjadřování by si porotce neměl dovolit. Svůj názor mohla říci slušným způsobem nebo ponechat pro sebe! Jí samotné by se takové urážlivé vyjádření také nelíbilo. To potvrzuje její IQ. Zajímal by nás skutečný stav hlasování před i po výroku p.Bílé, nechce se nám věřit a myslíme si, že více lidem, že by p.Pavlusík vyhrál nad Alexem o 100 000 hlasů. Omlouvám se, ale do prdele kde je spravedlnost. Pro nás je jednoznačný vítěz Alex, o tom svědčí i hlasování diváků mimo soutěž. Dofáme, že PRAVDA ZVÍTĚZÍ!!! Alexi držíme pěstičky!!!!!

 5. Na Alexa som bola naštvaná že povedal NIE ešte pred tým, ako Lucka stihla hocičo povedať. Ale teraz som zistila že neprávom. Od začiatku som síce NEchcela aby Alex vyhral, pretože jemu by to život ani veľmi nezmenilo a ani by tým nič nezískal, keďže on už „za vodou“ je tým že pripravuje tú novú grafiku. Ale som rada že prišiel a ukázal nám niečo nové 🙂 .
  A aj keby Lucka priamo povedala že hlasujete za ______ a jeho meno (hocikoho) tak tým podla mňa neovplyvňuje hlasovanie, pretože každý sa sám môže rozdonúť komu ten hlas pošle. Ona ako porotkyňa vyjadrila svoj názor! A preto tam je.
  Bola som na Alexa naštvaná aký je sebec,že vedel že vyhrá, ale potom som si uvedomila svoj omyl, že tak to bolo dané odzačiatku, a že sa rozhodol správne..Chcel pre výťaza iba to najlepšie a išiel proti davu a nenechal sa ovplyvniť… Stúpol v mojich očiach, a rovnako aj Lucka, ktorá si chybu ktorú som urobila aj ja riznala, a dokonca sa ospravedlnila… Obdivujem ju za to. Stúpla v mojich očiach do neuveriteľných výšin,a som jej zato vďčná, pretože stúpa aj svojmi omylmi a priznanými chybami. Úprimnosťou, jej úsmevom a tým že to nemyslela zle ale iba dobre. A Alex ten sa tiež ukázal ako pán. Ale jednoznačne si to zaslúžil Jozef. Aj naprik tomu že mojim favoritom bola Katka, lepšie todopadnúť nemohlo 🙂
  Jozef tým dostal druhú šancu a svojou skromnousťou (NEHRANOU) vo mne zanechal dobrý pcit určite lepší ako keby to vyhral namyslený Gluchowski.

  Lepšie to dopadnúťnemohlo 🙂
  Alex, Lucka – hlboká poklona 🙂

 6. Alexe Bílá poškodila. Taky si myslím že by se měl ozvat. Bylo to trapné jak dali hlasovat kdo se chce rozdělit. Zajímalo by mě koho to napadlo. Myslím že asi Lucii. Měla by si opravdu přestat hrát na bohyni. Začíná být nudná.

 7. Myslím si,že je to vec názoru.Lucie len chcela pomôcť ostatným talentom.Proste chcela,aby si viac ľudí pomohlo… 9 talentovaných najlepších v tohtoročnej súťaži. Jozef mal ľudí na svojej strane asi od začiatku.

  • jestli jim tak moc chtěla pomoci, může. Finančně je na tom přece dobře,stačilo by, kdyby svůj honorář za porotcování rozdělila mezi ostatní. Ale to by se JÍ samotné asi také nechtělo,

  • Jen prosím nezapomeňte, že soutěžících nebylo celkem 9, ale nejméně ještě dalších 19…..

 8. Vyhrála skromnost:-)Takže příště kdo půjde do soutěže tak ať co nejvíc zapiluje na skromnosti:-)Nedělejte z lidí hlupáky viz bubeníček že byl 3,Celkově smažte i tohle,každýmu inteligentnímu jedinci je jasný že je to podfuk a tohle to nijak už nevyřeší.Doufám že Paní Bílá příště už nebude v porotě.Tím by věc napravila než poslouchat ty její pískoty,je jak malé dítě-a musí být po jejím.Klidně si pustě reprízu.Uvidíte když se omlouvala jak i Jaro Slávik se smál do strany že taková blbost neni možná:-)))))

  • nevyhrála skromnost ale business…. opak skromnosti…. pavlušík bude teď jezdit rok po estrádách po slovensku (Produkovala to celé JOJka) což by alex nedělal…. proto to takhle navlíkli a ovčani opět ukázali svou komunistickou náturu…

  • Přesně tak Bílá by měla zanechat porotcování to její halekání a pískot je už unavující. Klobouk dolů před Slávikem nebyl mě vždy
   symatický, ale reputaci si napravil myslím i u více diváků.

 9. 1. Alex to řekl dobře. Těch pár drobných by nepomohlo ani jednomu z nich kdyby si částku rozdělovaly. Každý z nich tam přišel vyhrát a ne odejít s drobnýma na vlak! a tohle se opravdu nehodilo od produkce.
  2. Alex jediný dokázal říct upřímě svůj názor a nebál se.
  3. Paní Bílá tento ročník totálně emocionálně nezvládla a to už dokázala ne jednou !
  4. Tento celý ročník se nepodařil – nepovedená sestava produkce, machinace Jaro Slávika se smlouvami, naposled výstup paní Bílé….

 10. Už jsem četla na profilu A.D. že po výroku L.B. nešly odesílat sms pro A.D. (čeká se na zpracování)

  • přesně tak, taky jsem to tam četla. to jen aby se ujistili, že i přes tento manipulativní krok Alex nevyhraje. vítěz už byl jasně předem danej. ta komedie s tou změnou pravidel těsně před ukončení hlasování byla jen pojistka, kdyby „náhodou“ Alex vedl. kdyby vedl Pavlusík, tak tuhle „vsuvku“ neudělaj. Přece by nemohli nechat vyhrát sprejera z ulice ne?? televize je mocnější, než si myslíme. manipuluje s lidma tak, aby si mysleli, že ty názory jsou jejich.

 11. Karla: Lucka hopodla mňa niako nepoškodila, ospravedlnila sa mu, a on je natoľko férovi ženemá dôvod nikoho žalvať, až vtedyby bol vúl! Ale nieje je to Pán. A on možno aj od začiatku vedel že to nevyhrá ale myslel na výťaza… pretože s drobnými by si nikto život nemenil a tý ktorý nemajú mať nič napríklad ten pes a Gluchowski bysi zbytočne prilepšili. A Ona to isto NEVYMYSLELA bola to PRODUKCIA! Prestaň obvyňovať ajty, lebo ak si to neuvedomuješ teraz poškoduješ ty ju… a preca ťa nebude žalovať,takisto bybol ajAlex as chorý keby ju žaloval…
  Jammertal: áno, myslím že to myslela dobre, ale nedomyslela to, a ani produkcianie…

  Ale aj tak to dopadlo skvele 🙂

 12. Proč?Proč jen jste nechaly v přímem přenosu a ještě v době hlasování, soutěžící nechat VEŘEJNĚ říct, jestli souhlasí s rozdělením výhry?! Obrovské zklamání! Vůbec se to nezvládlo a hrozná ostuda! Tím to podle mě, ale i podle většiny lidí ovlivnilo hlasování (k tomu dopomohla i paní Bílá).Bohužel každej si hned neuvědomí, že to co Alex Dowis dělá, že to stojí víc peněz než cokoliv, co tam bylo (myslím příklad byl v paní Bílé, ale chybama se člověk učí). Opravdu obrovské selhání! Všude na internetovích hlasování vyhravá A. Dowis a myslím, že nebýt toho co produkce atd. nezvládla by byl vítězem on! Navíc každej fanoušek který se trochu zamyslí ví, že veřejna osoba má celkem vliv na fanoušky .. omluva paní Bíle přišla po hlasovaní a bylo to pěkné, ale pekelně pozdě!!

 13. A docela mě sere, že pořád talentové soutěže vyhrávají nějací zpěváci, sakra je to snad ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT NE? tak snad by měl vyhrát někdo kdo něco opravdu umí,něco originálního..což byli Teulis, Alex a to je asi vše 🙂

 14. Podle mně měl určite vyhrát Alex!! No a co, že nesouhlasil. Taky mi přijde nesmysl, rozdělovat výhru mezi všechny. Nikdy to tak nebylo.. proč asi? Výhru má dostat vítez a ne dvacet prvních lidí.. O.o
  a mimochodem- Mirka samozřejmě nemá Alexe ráda, protože jde se svymi a nemuže nechat dopustit, aby vyhrál čech.!! Bez urážky ale je to tak

  • včera jsme viděli jasnej důkaz že nejde o soutěž ale o zábavnou estrádu….. sms hlasování je jeden z prostředků jak naplnit rozpočet…. ale rozhodně neovlivňuje výhru…

 15. se divim, ze ta slepice nenavrhla, aby se zrusil zlaty slavik a vitezem byli vsichni zpevaci.
  fakt by zaslouzila nakopat do rite!

 16. Je to hloupost, neudělal to aby zachránil soutěž nebo něco. Jen je až příliš seběvědomý a tak řekl „NE“, protože si byl jistý svojí výhrou. Já jsem mu osobně chtěl poslat hlas, ale poté co jsem viděl jeho aroganci, poslal jsem ho radši někomu, kdo se nechová jako by byl tím nejlepším na světě.

 17. Rozhodnutí Alexe plně akceptuji. Do soutěže šel s jasnou myšlenkou každý soutěžící, že výhra činí 2,5 milionu. Nevím, proč by se najednou měla pravidla měnit. Alex měl i pravdu v tom, že suma, kterou by výherce dostal, by mu nejspíše moc nepomohla. Paní Bílá zareagovala strašně. Urážela ho přímo, nemyslím, si že její pokřikování a srovnávání s Landou (!) nějak ovlivnili Alexovo druhé místo. Taktéž si ale nemyslím, že Jozef byl největším talentem této soutěže.

 18. myslím si,že Alex jak si říká (ani své skutečné jméno neuvedl proč asi?) si byl až moc jistý svou výhrou ,ale alespoň mu sklaplo a je jedno co řekl,stačilo sledovat jeho vystupování a bylo to jasné.

  • Nevím jaké je jeho pravé jméno, ale mám za to, že vystupoval pod svým uměleckým, což v žáném případě neznamená, že si byl jistý výhrou. Bílá taky nevystupovala pod jménem Zaňáková nebo jak se jmenuje 🙂

 19. Klidně mohli ukončit hlasování ještě před tím než se ptali soutěžících zda se chcou nebo nechcou s výhrou rozdělit…

 20. Myslím, že člověk který něco umí, by měl být i sebevědomý. Zakřiknutý, rádoby operní pěvec, zůstane v nějakém divadle a za rok si na něj nikdo nevzpomene, takových pěvců je habakuk.
  Odsuzujete člověka, který je ve svém oboru vyjímečný, jedinečný a má vlastní názor a nepodlejzá. Umí říct NE.
  Můj hlas má Alex a snad se slova Bílé odrazily od zdi a vrátily se jí zpět.

 21. Souhlasím s názorem, že tohle všechno bylo ve scénáři, bohužel. Myslím, že po odchodu dívčí kapely se ukazuje, jaká je to vlastně špína a nevěřím, že by se produkce najednou rozhodla, rozdělit výhru mezi všechny :-), to prostě ne.
  PS: nebo že by konspirační teorie ? ! ? I kdepak

 22. Národ debilů, je to hovado. Věděl, že to vyhraje.. (Podívejte se na minulá hlasování) Myslíte, že skromnost je projevem stáda? Já bych řekl, že naopak. To jeho „umění“, neříkám, že není dobré, nestojí zase tolik peněz a pokud je tak dobrej, tak teď začne vydělávat. Měl to vyhrát úplně někdo jinej, protože ten Pavlusik není nijak vyjímečný… Jak se říkalo, že je to nejsilnější ročník, tak ani hov*o. Dobří vypadli už před semifinálem, v semifinále a ve finále už zbyla jen chátra…

  • mě jeho umění docela bralo, ale dá se teď věřit, že je to „upřimné a z duše“ a ne využívání emocí diváků ?

 23. Plně se ztotožňuji s názorem Ahojdy…jako by mi mluvil z duše…není k tomu potřeba více dodávat, je to přesné. Děkuji.

 24. Myslím si, že rozhodnutie sa Alexa nebolo správne a to z niekoľkých dôvodov:
  -všetci finalisti predviedli, že majú talent a pracovali na sebe
  -zaslúžia si byť za svoju námahu ohodnotený
  -víťaz vzal všetko porazený nič
  -všetkým finalistom by na rozbeh postačila aj menšia čistka
  -Jozefovi už aj tak finále zmenilo život
  -pre Alexa je asi 100 000Kč malý obnos /asi má dobrého sponzora/ atď.

 25. Po pročtení všech příspěvků musím reagovat, neboť včerejší chování paní Bílé mě rozladilo a bylo opravdu nemístné. Nejhorším rozhdnutím byl nápad rozdělit výhru. Alex prokázal jedinečnost a zaslouží si od všech respekt. V názoru pouze vyjádřil to, co by se ostatní adepti na vítěze báli vyjádřit, aby si neuškodili u hlasujících, neboť je v lidech zakořeněno stále socialistické smýšlení. Toto nebyla soutěž o sociálním cítění, ale hra o vítězi. A to Alex prokázal na plné čáře.

 26. Nelíbilo se mi a přišlo mi nespravedlivé, už když z jednoho semifinále poslali do finále 4 soutěžící a z druhého se porota najednou rozhodla poslat 5 soutěžících. No a změna pravidel těsně před koncem hlasování, to je nehorázné. Normální manipulace s lidmi, s těmi na jevišti, i s diváky. Emoce Lucie Bílé…???
  Alex měl právo říct NE a ona to měla plně respektovat. Stejně jako musela spousta lidí v soutěži respektovat její NE. Nikdo ji veřejně neurážel.

 27. Jakej skandál?!?!

  Pokud mi někdo dá nabídku buď A nebo B a já si vyberu A, tak sem jako zapříčinil skandál, protože jsem si nevybral ono „subjektivně“ podané B?

  Toto už je fakt mazec. Myslel sem, že už mně nic tady v té zemi nerozesměje, ale toto sem prostě nevydržel a rozesmál sem se na plný kolo.

 28. Je to náhodou borec,že řek Ne ! A neuškodila mu ani tolik Bílá, jako režie s celou to šaškárnou o rozdělování (když už tak to měli udělat po skončení hlasování) … a stejně: kdo ví jestli ty Sms byly sečtený poctivě

 29. Pokud jdu do soutěže, kde je výhra od začátku soutěže stanovená 100000,- euro, tak bych byl proti sobě, abych se dělil s ostatními soutěžicími. Kdo tohle nechápe, tak musí mít v hlavě ouplně na….. Ta soutěž není vůbec věrohodná!!!

 30. mimo jiné píšete:

  „Připravili jsme pro vás několik anket, ve kterých se vás ptáme na tuto skandální situaci, která zatím nemá v česko-slovenských televizních reality show obdoby. Ankety by měly ukázat, co si skutečně o této situaci myslíte. Hlasujte tedy, prosím, upřímně a tak jak to cítíte. Děkujeme.“

  Vzhledem ke stavu anket, které jsou jednoznačně ve prospěch Alexe, očekávám, že napíšete ještě jeden článek o tom jak jste se zmýlily a s omluvou Alexovi, kterého jste touto štvavou kampaní zatlačily na až okraj společnosti, jako vyvrhele, který zkazil radost „mediu“, které se jistě chtělo chlubit, jak suprově a hlavně ve světě jedinečně, jejich finále talentu skončilo. No holt se Vám to nepovedlo páni produkční. A protože evidentně zuříte, že se nenaplnily Vaše touhy být jedineční na světě, hážete to na Alexe.

  Víte, stále se v naší republice najde mnoho lidí, které Vy (media – Prima apod.) dokážete silně ovlivnit, protože lidi prostě neuvažují nad získanými informacemi, oni je pouze přijmou, uloží a pak prezentují dál, čímž pak vznikají naprosto zkroucená dogmata a VY TO VÍTE.

  Je to jak s tou katastrofou na rally co se onehdy stala. Ukazovat prstem umí každej. A vy tím prstem dloubete hódně hluboko do vědomí lidí.

 31. Jsou mi ideologové z Primy a jejich jakože talentové soutěže po letošku lhostejní, respektive lhostejne.

 32. Podle mne jsou pravidla soutěže daná dopředu (někdo na ně má autorské práva), proto myslím, že si žádná produkce sama nemůže takto pravidla změnit, stejně jako poslat 9 lidí do finále místo 8. Tyto možnosti jsou jistě autory dopředu schváleny a podporovány.

 33. Já bych se také rozdělila, lepší něco, než nic, to si také skoro každý řekl. Jakou mám šanci, že budu první? Byl to názor většiny. Alex svým odlišným názorem připravil všechny alespoň o nějakou odměnu, odešli s prázdnou, (on nakonec také). Na druhou stranu, každý má nárok na svůj názor, i když byl sobecký, protože všichni si to přáli jinak a Bílá nemá právo se takto veřejně vyjadřovat! Já jsem v tento okamžik také byla na Alexe naštvaná a hlas by ode mne nedostal. Věřím, že Bílá negativně ovlivnila hlasování v neprospěch Alexe. Jozef na mne působí jako prostý, dobrosrdečný a snadno ovlivnitelný člověk, obávám se, že se nyní na něj nabalí plno „kamarádů“, o kterých dřív ani nevěděl, že je má a bude po penězích, bohužel..

 34. Lucie mě svým vyjádřením citů pořádně sklamala.Vždy´t jejich rozhodnutí je jen a jen jejich věc.Já osobně bych se ozval.Všichni do toho šli z jasně danými pravidly.Že jí není hanba.

 35. To s tým rozdelením výhry bola strašná blbosť,kto to kedy videl takto meniť pravidlá počas súťaže,a nebodaj Bílej došlo po Alexovom nie ľúto niektorých súťažiacich,ktorí nemali šancu vyhrať,môže im prispieť,finančne nie je na tom najhoršie,a skoro všetci na to skočili,až na Alexa ten im trošku skrížil plány(radšej ani nechcem vedeť čo všetko už bolo dopredu pripravené,ovplyvnené,…)
  na toho nemožného speváka sa aj tak po čase zabudne,hlavne po takomto rozhodnutí kedy zrejme veľa ľudí pochybuje o jeho spravodlivom víťazstve,Alex ten má kariéru aj bez výhry,to je pre mňa skutočný víťaz,umelec,Charakter…

 36. L.Bílá neměla v porotě co dělat. Alexe výrazně poškodila a možná ještě dostala zaplaceno.Její chování bylo nehorázné , potírá se svoboda slova, jednodušše nehoráznost a hloupost . Měla by mu sama doplatit to, o co ho připravila svým primitivním vykřikováním a komentáři na jeho adresu. Alex jí to nevrátil a to svědčí o tom, kdo je v této aféře vítězem. Fandím Alexovi a pro mě je vítěz právě on.

  • Souhlasím plně s tímto názorem. Bílá nikdy už v porotě a ať doplatí Alexovi výhru o kterou přišel díkyní!!!!!!!!!

 37. Přála jsem alexovi, byl nejlepší..po výroku Lucie mi bylo jasné, že bude mít méně SMS, tak jsemmu hned jednu poslala…a šlo to..to jen, že někdo psal, že to nešlo odeslat, ta moje se odeslala…i když to bylo nakonec k ničemu…Taky si myslím, že kdyby Lucie nic neřekla, že by Alex vyhrál…a kdyby se jich ptali až po ukončení hlasování, tak by vyhrál stopro…podle mě byl nejlepší..

 38. je mimochodem divné že ač 9 čísla z telefonu ani operátora zablokované nemám tak včera při posílání hlasu Alexovi mi bylo sms oznámeno že tato služba není pro mně momentálně dostupná trochu divný?????

 39. Těším se až bude taková soutěž zase jenom česká nebo slovenská . Při vší úctě , přijdou mi tyhle česko-slovenský soutěže neobjektivní . Zase vyhrál slovák , co neumí zpívat , akorát , že má životopis jako Jánošík …

 40. I já si myslím že L. Bílá Alexovi hodně uškodila. Už mi vadila jak J..Slávikovi i M.Dejdarovi mačkala stopku ( když jí se něco nelíbilo, zmáčkla a oni ne). To by si taky neměla dovolit. Každý tam byl za sebe. To její pištění, ječení, zakrývání očí atd., připadá mi že není vůbec zralá pro nějaké porotcování a už vůbec ne aby vynášela takové blbé soudy. Alex měl pravdu, výhra byla jasně daná a pro ni tam šli všichni a ne kvůli nějakému dělení finálních peněz. Ona sama se taky nerozdělila na Slavíku. Proč má být ona zlatá a někdo stříbrný, bronzový a někdo nic. Od toho je to snad soutěž ne ? To platí i o talentu. Spíše si vyhlédli zpěváka kterého můžou natáhnout do divadla a vydělat peníze pro sebe. Alex by v muzikálu asi nebyl nic platný. Hrubě ho poškodila a měla by nést následky.

 41. Ahoj všem,

  k Bílé se moc vyjadřovat nebudu, je mi z těch jejích blábolů a následných omluv na nic.
  Myslím si, že celá soutěž je fraška, bylo prostě dané, že letos musí vyhrát Slovák, a tak se stalo.

 42. Vážení,

  paní Lucie udēlela jednu zásadní neprofesionální chybu. Jako zpěvačka je výborná ale s tím sociálním cítěním to přehání. Bubeníček tam byl jen asi proto, že vyrůstal bez matky. A měnit pravidla u konce soutěže je absurdní. S takovými soutêžemi běžte do hàje. To raději nic takového nevysílejte.

 43. Každý má snad svůj názor, ne ?
  Svým chováním se Alex odepsal i u mě !
  Poslal jsem mu svůj hlas, ale hned jak jsem slyšel ne, tak jsem pochopil co to je za člověka a litoval jsem, že jsem mu ho posílal. Jak on už si věřil a řekl ne, jenom proto, aby shrábl všechny prachy. Rozhodně by bylo lepší, kdyby řekl ano. Skončil hned druhý vzal by si aspoň tu čtvrtinu. A navíc podle mě on ty prachy ani nepotřeboval, když točí filmy ! Obdivuji jeho talent, také mě dohnal k slzám (jak u čeho), ale poznal jsem hned co to je za člověka ukázal se takový jaký doopravdy je… Čistě můj názor.

  • Tomáši absolutní souhlas !!! A paní Aleno, vaše vyjádření o „bubeníčkovi“ je vizitkou , kterou není potřeba komentovat.

  • Plně souhlasím s Tomášem.Také jsem Alexovi poslala hlasy a naštval mě svým NE,ale má TALENT a o tom to je.Ukázal nám něco,co jsme ještě neviděli,tak měl zvítězit.Určite dohnal k slzám nejen mně,ale víc lidí a za to jsme mu poslali SMS.Že byl namyšlenej,to je pravda-cítil se jako vítěz.To je můj názor.

 44. Na předchozí řady tohohle propadáku jsem se nedívala a na ty další se prostě dívat odmítám. „Hvězdná“ porota by se nad sebou měla vážně zamyslet ( zejména paní Bílá ). Stačí se podívat, jaké „talenty“ pustili do semifinále. Pan Pátrovič nezazpívá dohromady jedinou tóninu, ale hlavně že si má na co stěžovat. A Elektrashow? Prezentovat se na jevišti v perverzním kostýmku a ve finále se svlíknout umí každej. To není žádný talent. L. Bílá o každém druhém soutěžícím prohlašuje, že bude určitě vítěz. Při každém vystoupení prezentuje svůj ječák a emociální výlevy. Vrcholem bylo, když pana Pátroviče procpali až to semifinále a pak mu p. Bílá do očí řekla, že je duševně nevyrovnaný a měl by se léčit. Letošní řada ČSMT je prostě podle mě propadák a výsledky jsou ovlivňovány. Můj názor.

 45. Vážení,zanechte,prosím úvahy o tom,kdo mohl nebo nemohl
  ovlivnit hlasování.Všem sděluji tímto způsobem,že rozhodnutí bylo předem určené a Alex je opravdu spokojen co Vám chtěl sdělit.Jest-li se vám líbilo jeho vystoupení v celé sérii česko-slovensko má talent ,tak do dejte laskavě vědět a oslovte pořadatele (Prima TV důrazně),vše ostatní je na hovno. Kecy jsou na nic ZAGOR

 46. Lucie Bílá mne svým projevem zklamala už u pana Patroviče, kterého nejdřív svým hlasem do semifinále poaslala a pak si umyla ruce jako ten Pilát s rčením: „to přece rozhodli diváci“. A včera se zachovala jako naprosto neprofesionální husa!!!

 47. Já bych chtěla vidět Lucku, porotu a nebo kohokoliv z organizátorů, kdo by se o svou gáži chtěl dělit! Neskutečná drzost toho, kdo tuto BLBOST vymyslel!!!

 48. Myslím , že nikdo nic řešit nebude . Bílá se z toho vykecá , nedocházejí ji jiné věci natož jakou udělala prasárnu .

 49. Jinak souhlasím s panem Václavem, viz příspěvek ze dne 26.11. – 23,08 hod. Opravdu! Kam vítr, tam plášť! Lucka mne zklamala, myslela jsem si, že už má peněz dost a má svůj vlastní názor, ale, bohužel…kvůli penězům mění názory, jak je zrovna potřeba.

 50. Není důvod koukat na další ČSR má talent – tedy pokud bude v porotě paní Bílá. Proč těm „nebohým dětem“ nedala svůj honorář za celou show? Alex byl nejlepší a ona ho poškodila – potvrdila, co si o ní myslím už dávno. Hloupost a peníze světem vládnou.

 51. Jsem již dlouho na světě a poznal jsem hodně lidí, málo jich ale ve mně zanechalo tak rychlý a příznivý dojem jako Alex Dovis. Nejen svým „Ne!“, kultivovaným vystupováním a klidem, ale hlavně invencí projevenou ve svém umění prokázal svou vnitřní pravdivost. Je to silný dospělý muž.

  • nezbyva rict jen..ze vic takovych ALEXU…a min blaznivych posetilich lidi jako BILA ..co kazou vodu a pijou vino(ale tech je vetsina 🙁 )

 52. Velmi souhlasím se všemi názory na Lucii Bílou-ukázat nám,kdo má NAVRCH,odsoudit veřejně někoho za jeho názor nebo práci(její názor je asi ten jediný NEJ) a i komentáře u ostatních soutěžících (Pátrovič a pán zpívající pro důchodce) mě dost vytáčeli…To se to kritizuje s miliónama na účtě.Opravdu by mě zajímalo,co by řekla,kdyby jí na konci soutěže řekli,že její honorář se rozdělí-jestli by pokorně souhlasila. Ti lidé šli do soutěže kvůli nějaké dané výhře,jako ona si šla sednou do poroty za dané peníze,vítěz má být jeden.Příště ať nás ušetří svých projevů i když se pak omluví.

 53. To co řekla Lucie Alexovi bylo hnusný,neměla to říkat….ale omluvila se mu,a znělo to upřímě, je to jen člověk… můj názor neovlinilo to co řekla,ale to jak se Alex zachoval.To jsou v Čechách samí sobci?Proč nestál o to aby se ty peníze rozdělili?Nebyli by všichni štěstnější?Lidi jsou strašný…Vždyt byli všichi ůžasní! .Moc se mi líbilo co Alex nakreslil,bylo to kouzelné.Moc se v tom nevyznám….mohl by mi to někdo vysvětlit.

  • Jací sobci? Všichni šli do soutěže, která měla jasně daná pravidla. Chvíli před koncem bylo všechno jinak. Alex si do poslední chvíle nemohl být výhrou jistý a vlastně přihrál vítězi svůj díl. Po vyhlášení to vysvětlil docela logicky. Chtěl, aby si výherce mohl splnit svůj větší sen a ne aby se výhra rozmělnila pro každého na „trochu přilepšenou…,“

 54. Petrapetr napsal:
  30.11.2012 v 20.38

  Plně souhlasíme s názorem Alexe, od počátku byl náš jedinný favorit.Nemá konkurenci a myslíme,že v příštích kolech už nikdo a nikdy nic takového nepředvede. A o tom je soutěž ČSMT. Zpěváků je u nás víc než dost a od toho jsou tady i jiné soutěže. Náš názor je, že soutěž byla od začátku zmanipulovaná a nehledě na její samotné finále.To co předvedla p.Bílá nemá v dějinách této soutěže obdoby a doufáme, že za její ,,EMOCE”, jak ona říká tvrdě zaplatí. Toto chování a vyjadřování by si porotce neměl dovolit. Svůj názor mohla říci slušným způsobem nebo ponechat pro sebe! Jí samotné by se takové urážlivé vyjádření také nelíbilo. To potvrzuje její IQ. Zajímal by nás skutečný stav hlasování před i po výroku p.Bílé, nechce se nám věřit a myslíme si, že více lidem, že by p.Pavlusík vyhrál nad Alexem o 100 000 hlasů. Omlouvám se, ale do prdele kde je spravedlnost. Pro nás je jednoznačný vítěz Alex, o tom svědčí i hlasování diváků mimo soutěž. Dofáme, že PRAVDA ZVÍTĚZÍ!!! Alexi držíme pěstičky!!!!!
  Odpovědět

 55. Můj názor je ten, že za prvé by měl vítěz ČSMT Alexovi ručičky líbat, protože kde by sehnal 100 000,- euro, za druhé, když si odhlasoval, že by se mělo dělit tak proč se nerozdělil a za třetí jsem si až do finále myslela, že by se v této soutěži mělo jednat o talent a ne o příběh soutěžících. K oběma výstupům paní Bílé bych chtěla jen napsat, že ať už to bylo ve scénáři nebo ne tak minimálně ta omluva byla jen pokus uklidnit naštvané fanoušky, protože je zajímavé, že se uklidnila velmi příznačně až po ukončení hlasování. Tím pro mě velmi klesla a ne proto že jsem Alexovi fandila a plně jeho rozhodnutí podporuji, ale proto že se projevila jako vypočítavá mrcha

 56. Zásadní podle mne je, že se změnily pravidla a to ještě v průběhu hlasování. Otázka měla být položena až po ukončení hlasování, jestli vůbec. V soutěži byli opravdu talentovaní lidé a měla úroveň, ale takto se z toho udělalo něco, co mi připomíná dělení bonbónů na pionýrském táboře třetí kategorie. Po této chybě by produkce měla zajistit dalších 100 000 euro a ocenit touto sumou i druhé místo.

 57. Lidé, furt si stěžujete na politiku a život a sami neumite rozeznát slizkého hadá od normalního člověka. Tenhle podlej had si podle fanoušku (přiblblejch nactiletých rádoby buhvíco), že zasloužíl výhru? Vždyť už jen ví jak na vás a mluví co chcete slyšet (asi hošankoví stouplo sebevědomi / arogance). Že Lucie Bíla ovlivnila svým výrokem vysledek? Ale to jste tak pitomi? Kdo komu fandil, tak fandil i dále svému favoritoví. A to že má výhrat jen jeden? Víte proč židé a šikmooki jsou uspěšní? Lidstvo si furt stěžuje a je stale na urovní opic.

 58. Jo a do soutěží šli s tím, že vyhraje jen jeden. Ale proběhlo to demokratický ne? Tak co tu melete o změně pravidel během hry. Všichní souhlasily o rozdělení výhry a to sami soutěžicí! A sobec je! Důkaz: kdyby jich nesouhlasilo aspoň více soutěžicích s rozdělením výhry (tzn. odpověd NE hned na začatku). Není zde vídět průměrné rozložení většínového názoru – on jediny nesouhlasil, což statistický říka jen jedno – sobec! Tak co tu argumentujete, nedivím se, že lidstvo pořad potřebuje pevnou ruku, aby bylo řizené. 🙂

 59. Alex byl poškozen,produkce by mu měla výhru doplatit,tak holt by přišla o 100 000 Eur dvakrát,tím by si reputaci možná napravila,zisky má dost velké.Také se mi nelíbí,jak Bílá za života veřejně pohřbívá Jiráskovou,nechápu to,ona žije a ta se s ní loučí.Je trapná.

 60. Poškodení finalisti by si mali pozorne preštudovať zmluvu, ktorú pred finále podpisovali. Či tam stojí, že producent má právo na zmenu podmienok súťaže. Pokiaľ nie, na ich mieste by som producenta zažaloval.
  Napokon, keby možnosť delenia peňazí ponúkla produkcia až po ukončení hlasovania, bolo by to vporiadku.
  Zmenu pravidiel počas súťaže a posunutie Pátroviča a striptérky do semifinále považujem za absolútnu neúctu voči talentovaným súťažiacim a taktiež divákom. Program ČS má talent u mňa skončil.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *