Ing. Karol Rosenberg | ČeskoSlovensko má talent 2012

Ing. Karol Rosenberg- ČeskoSlovensko má talent 2012

Ing. Karol Rosenberg- ČeskoSlovensko má talent 2012
Zdroj: TV Prima, TV JOJ
Jméno: Ing. Karol Rosenberg – video
Označení: ČeskoSlovensko má talent 2012 – cásting (divadlo)
Epizoda: Česko Slovensko má talent 2012 – 8. díl
Datum vysílání: 28.10.2012
Kategorie: Zpěv
Postup do dalšího kola: Ne

 
 


Zdroj: TV Prima / JOJ TV

[fb-like-button]


35 komentářů: “Ing. Karol Rosenberg | ČeskoSlovensko má talent 2012”

 1. Nerozumiem prečo musela porota tohoto pána ktorý profesionálne spievať len začína takto urážať a ponižovať. Úlohou poroty nie je (žiaľ) -skúmať morálne kvality súťažiacich ,ani ich príjmi. Reakcia pani Bílej bola neprofesionálna a smiešna. Je očividné ako ňou zamáva sympatia či antipatia k účinkujúcemu. To, že ona prispieva na charitu zo svojho prebytku jej nikto neberie. Na internete sú dostupné zmluvy sociálnych zariadení ,kde činí honorár pre pána Rosenberga 150 eur za vystúpenie. Pýtam sa ,či by účinkovali za takúto čiastku páni porotcovia nie len na Vianoce ale aj počas celého roka. Ak nie, mali by sa pánovi Rosenbergovi ospravedlniť , ak na to majú dostatok vlastnej morálnej sily.

 2. Dobrý den všem, rád bych se také vyjádřil k naprosto nevhodné a neprofesionální reakci Luci Bílé k soutěžícímu, který zpívá po domovech důchodců. Možná jsem si správně nepřečetl pravidla soutěže, ale myslím, že jde u soutěžících o předvedení talentu a ne o hodnocení jejich osobnosti nebo tím, čím se živí. A to už vůbec nemluvím o urážkách, které si musel soutěžící vyslechnout před jeho samotným vystoupením, které mu určitě nepomohly k jeho nejlepšímu výkonu. Pokud jde o ostré vyjádření Lucie Bílé k tomu, jak si pán „vydělává“, chtěl bych podotknout, že i ubytování a strava něco důchodce stojí a nad tím se nikdo nepozastavil? Myslím, že jeho vystupování je pro důchodce hezkým spestřením a těch pár korun co za to pán dostane mu nikdo nemůže závidět nebo vyčítat. Pokud jde Lucii Bílé a ostatním porotcům o charitu, tak jen do toho. Už ale vidím, jak budou objíždět malé domovy a trávit tam svůj čas, když potřebují vystupovat na svých dobře honorovaných koncertech či jiných vystoupení. Nejde mi v mém vyjádření, abych tady kohokoliv napadal, ale ruku na srdce paní Bílá…myslím, že by si pán zasloužil alespoň veřejnou omluvu. Takto se profesionál vašeho ražení nechová.

 3. To čo spravila Bíla je len slepá závisť-z čoho žije ten 14r.chlapec,čo zadarmo spieva(robí charitu)?Dotyčný Karol asi nemá iný príjem a keď sa rozhodol tomu venovať, tak to musí robiť naplno-kúpiť si práva na spievanie,kúpiť si aparatúru,platiť si dopravu,asi má náklady na internet,telefón atď.Bíla a spol reagovali v intenciách,že zabudol vôl,že teľaťom bol!
  Bíla môže robiť charitu zadara,ale vykompenzuje si to prachmi za firemné večierky….Bíla má meno tak machruje,ale nech si spomenie ako ona začínala,keď bola Zaňáková,ako sa dostala do povedomia,čo bolo tým ŠŤASTÍM,že je teraz známa??!!!Hádam nám nechce nahovoriť,že ju vybrali preto lebo dobre spievala?!Veď koľko je lepších akí sú teraz celebritami,jednoducho sa vyparili,lebo spievali ušiam,ktoré „nepočúvali“,nechceli počúvať,ALEBO?To ako Bíla reagovala svedčí o egoizme a arogancii…..Ako mohol dotyčný spievať,keď ho na štarte spacifikovala?Už vidím Bílu ako asi spieva,keď by ju na začiatku vypískali?
  Bílá u mňa ľudsky „zmaturovala“!
  Nedostatočná!

 4. Naprosto s Vámi souhlasím velice neprofesiální přístup celé poroty …postupují uplní debilové no hnus tím neříkám že jeho zpěv byl či nebyl na postup. Jak vůbec mohou hodnotit člověka z morálního hlediska !

 5. Bíla a spol. = hyeny v koziach ludi, co su poplatní kazdej dobe. Odpad a pakáž, co nema pravo hodnotit druhych……..

 6. Ahoj, jako chápu že to od něj není hezké brát od důchodců peníze ale zpíval nádherně. Co to do poroty vjelo? Se třídou sme dneska jeli MHD a příjde tam celej autobus důchodců a jeden můj spolužák seděl na tom sedadle a najednou na něho zařve starej chlap: CO TAM MÁŠ CO SEDĚT? CO KDYBYS RADŠI TÁMHLE PUSTIL PANÍ? ONA SOTVA STOJÍ A TY JÍ NEPUSTÍŠ SEDNOUT! JEŠTĚ JEDNOU A POŠLU TĚ DO PRDELE. tohle on řekl a to chodíme do 5 třídy sprosťák jeden starej.

 7. Také mne zarazila reakce poroty a nelíbilo se mi, jak pána začali ponižovat, bylo mi ho opravdu líto. Evidentně pán nežije v žádném přepychu a každý si nějak vydělávat musí. Nemyslím si, že je něco zlé na tom vzít si symbolický honorář za to, že zpříjemní den starým lidem. Organizuju 3 roky benefiční akci pro handicapované a pokud jsme chtěli větší hvězdu večera, abychom něco vydělali, i tak jsme platili 90% honoráře. To mi přišlo zarážející. Myslím, že pán si nezasloužil takovou reakci, určitě nemá baráky a miliony jako páni porotci. Nikdo jim nebrání, aby pomohli v rámci charity. Ale podle mě jim nenáleží, aby někoho takto hnusně odsoudili, zvlášť, když pána ani nenechali domluvit a hned se do něj pustili 🙁

 8. Neberie od dochodcov peniaze. Nezneužíva systém. Zalozil agenturu a zhana sponzorov aby mohol chodit po tych zariadeniech a bavit ludi ktorych ani BILA nebavi tak uplne zadarmo. Ale hlavne ich chodi bavit cely rok nielen ked tam su kamery ako porotcovia. A to ze nezaspieval dobre? Zo mna by ani hlasok nevysiel po tom hnuse co BILA predviedla. Mala by si aj ona a aj vsetci pozriet http://www.karolrosenberg.sk/ a ine kde mu dakuju a verejne sa mu ospravedlnit.

 9. Pani Bílá si vlastne protirečila keď spomenula že jej mamička 20 rokov pracovala v sociálnom zariadení. Pýtam sa: To tam pracovala zadarmo?

  • Suhlasim so vsetkymi… Okrem toho tie jeho symbolicke honorare neplatia dochodcovia z vlastneho vrecka, ale samotne socialne zariadenia. A keby nemali zaujem o jeho vystupenia, neplatili by ho. Nezivi sa ani podvadzanim, ani tunelovanim ale poctivou pracou a robi radost svojim spevom inym. Ak porotcom tak velmi zalezi na charite, tak nech sa teda zrieknu svojich honorarov za ucinkovanie v tejto sutazi a venuju ich socialnym zariadeniam na Slovensku a v Cechach.

 10. Hysterická scéna Bílé mě šokovala.Doufám,že ona jde příkladem a zpívá pro důchodce zadarmo.Poslední dobou přehrává,chová se jak trhovkyně,je arogantní a nemá špetku soudnosti a pokory.Svým chováním se mi naprosto zprotivila.A ten šašek vedle ní?Je mi zle,když neustále narážím na internetu na tu jeho holou pr..del v akci.Slyšela jsem dobře,že něco takového říkalo tomu pánovi,že to čím se živí je hnusné?!

 11. No,myslím si,že je pomalu na čase dát prostor v různých anketách konečně jiným zpěvačkám.Paní Bílá svou slávu očividně neunesla a má pocit ,že je víc než Bůh.Uječená arogantní sebestředná.Stárnoucí diblík – s přibývajícími lety je to čím dál víc trapnější.Otvírá se mi kudla v kapse když se vrhne na ta tlačítka a mačká i ta,která nejsou její.Názor pana řiťopicha nekomentuji,jen nechápu jak poznal co je hnusné.Bože!!!až mi je líto,jak se mi Bílá zhnusila!

 12. Na stránkách pána K. Rosenberga je napísané, že jeho koncerty sú pre soc. zariadenia úplne ZADARMO, sú platené zo sponzorských príspevkov, ktoré p. Rosenberg prostredníctvom svojej agentúry zoženie a použije na to, aby tých ľudí v domovoch trochu potešil. Pripájam sa k názoru, že by sa p. Rosenbergovi mala celá porota verejne ospravedlniť. Názor na p. Bílou nech si urobí každý sám, ja už som si ho urobila a nie je nijak lichotivý.

 13. Súhlasím s väčšinou názorov. Lucia začala a tí dvaja sa k nej pridali. Čo bolo toto za reakciu? Luciu som považovala za vyrovnaného a dobrého človeka, ale toto bolo strašné. Podľa toho čo povedala, by v takých to domovoch mali pracovať ľudia zadarmo. Často sa v lepších domovoch zamestnávajú animátori a aj oni to majú robiť zadarmo? Mohla vyjadriť svoj názor, ak to tak veľmi potrebovala, ale stačilo jednou vetou a nie tam toho človeka doslova súdiť, odsúdiť a popraviť. Som sklamaná.

 14. Nikdy se mi nestalo,tak jako teď,aby se mi někdo během chvíle nezvratně zhnusil.Tahle arogantní sebestředná kráva.promiňte,pro mě přestala existovat…

 15. Byl jsem vytoceny na Lucii jeste nez jsem vas tady vsechny cetl…a naprosto s vama souhlasim…no prestavam koukat na CSMT dokud tam bude sedet ta PRIMADONA…Jestli to ctes ty nase superstar,tak se koukej omluvit…nic nedelate zadarmo…jen se o tom mluvi,ale realita je jina

 16. Reakce paní Bílé na pána Rosenberga byla pro mne zarážející. Taktéž to co vypustili z úst pán Dejdar s pánem Slávikem. Docela dost to přehnali a měli by se omluvit a to veřejně!
  Beru – charita je charita. Ale nemůžeme si plést pojmy s dojmy. Pokud chci dělat charitu, tak samozřejmě si za určité vystoupení peníze brát nebudu. Ale pro pána je to způsob obživy a navíc neříkal, že zpívá pro charitu, tudíž nebylo na místě, aby ho tak nechutně zkritizovali. Myslím, že si nevydělává závratné sumy zpíváním.. ale dostává odměnu za vystoupení, která jde z „fondu“ domova důchodcu..který je určen pro kulturní vyžití seniorů. A pokud si přejí, aby u nich vystupoval, tak proč ne. Zajímalo by mne, zda maminka paní Bílé pracovala v domově důchodcu zadarmo. Určitě dostávala výplatu po několik let své činnosti. A to je v pořádku? Anebo je v pořádku, že si nemocní senioři (a nejen ti) musí platit léčbu, léky, pobyt v nemocnici a nevím co všechno ještě? Nemělo by se taky jednat o určitý druh charity?
  Poroto ČSMT přepískli jste to …..

  • Bylo krásný jak lucina projevovala soucit nad lidma kteří žijí na hranici bídy ,ale tak bohužel u nás žije většina obyvatel a bylo sprostý od Bílé a zbytku poroty jak ponižovali člověka který se snaží v naším státě uživit.Ale o tom ty naše slavný celebrity nemají ani ponětí.Bylo mě toho člověka tak líto,jak tam stál a ani se nesnažil bránit.Lucie sem si vždy vážila ,teď jí ,Slávika a Dejdara nenávidím.Styďte se

 17. Skutečně mě překvapila reakce nejen Lucie Bílé, ale celé poroty. V tu chvíli, kdy na něj spustila celou plejádu nehezkých slov, mi ho bylo skutečně líto. Pro daného pána to bylo několik minut takřka bezdůvodného ponížení, které ve finále ještě dovršil Jaro Slávik. Takové jednání si tento pán rozhodně nezasloužil.
  Tato soutěž by přeci neměla být o ponížování lidí. Nechápu jak se něco takového vůbec mohlo odvysílat. Byl snad důvod takovéhle způsoby ještě prezentovat? Hanba nejen porotě ale i tomuto programu. Neuvěřitelně mě toto nevhodné vystoupení odradilo nejen od samotné soutěže ale zkazilo mi mínění o celé Nově, nemluvě o porotcích!
  Jediné štěstí je, že náš stát nevydělává na starých lidech.. Zcela jistě mají na jejich živoření největší zásluhu právě podobná vystoupení za symbolickou cenu.. Klaním se, že tolik hájíte jejich zájmy 🙂

 18. Co tady všichni šílíte? Soutěžící nepředvedl nic, co by mělo být na postup a jestli si myslíte, že ho vyvedli z míry, tak to pak můžete omlouvat i jiné výkony (viz Patrovičový výmluvy).

  • Pre LOLOEKa: Ked nastupoval KR na podium spieval krasne intonoval nadherne.Uz ten nastup ocividne poburil Bilu a zastavila ho.KR 30 rokov spieval so spevokolmi po celom svete. Ja som ateista ale Karol je pobozny clovek je to pravy krestan uz ako dieta bol vedeny k tomu kto do Teba kamenom Ty donho chlebom. Nikdy by sa neznizil k zneuzivaniu potrebnych. Naopak. Urcite to ako ho poznam robi za minimum aby prezil. Bila a mnoho dalsich sa na krestanku hra. Karol podla toho zije cely zivot. Aj pocas totáča. Take ponizenie ake zazil od 3 hlupakov topiacich sa v peniazoch ho nemohlo vyviest z miery? Len neciliveho radoby umelca to nevyvedie z miery. Prirovnanie k Patrovicovi? On sa vyhovaral? Nie. Nastavil druhe lice. Tak hovori biblia.

   • Moc jste mě nepochopil. Nepřirovnávám ho k Patrovičovi. Jenom říkám, že třeba například Patroviče vyvedlo z míry bůhvíco, podle toho co tvrdí. Každýho může něco vytočit, ale závisí to především na jednotlivém člověku a jeho reakci na nepříznivé události. Navíc býti křesťanem neznamená býti pasivním. Do talentu se hrne spousta lidí, mezi nimiž se nachází mnoho dementů, a porota neočekává moc od pána, který o sobě řekne tak málo, že si to může každý vyložit po svým.

 19. Nejde o to, co předvedl a co nepředvedl.. Jde o jednání poroty s někým, kdo nastoupil na pódium, představil se a od té doby byl ponižován aniž by měl šanci se ospravedlnit. Nikdo se tu nezabývá postupem..

 20. Ponižování se děje všude. Tady ale bylo důležité, aby nesympatie poroty neovlivnily postup nadějné hvězdy. Porotci ohledně této věci nepochybily. Ten člověk se mohl obhájit a uvést věci na pravou míru, ale když to neprovedl, nemůže se nikdo divit, že porota jedná s informací vytrženou z kontextu.

 21. Bilej matka pracovala v Domove doch, – otazka> Pracovala tam zadarmo?? Okrem opatrovania tito ludia potrebuju aj zabavu, KR im ju poskytuje sponzorsky a za symbolicky poplatok, o com svedcia ohlasy napr. strankach domovov ktore navstivil. Asi nezije zo vzduchu, ma naklady benzin, SOZA , technika a najom.

  Lucia sa aj za beneficke koncery nostycha zobrat 100000Kc, kratky koncer na halfplayback 250000Kc, zaspievanie na slavnostiach maleho zadlzeneho mesta tolko co ten pan nezarobi za rok. Stari a hadicapovani nechodia na jej koncerty zadarmo, ale ona ma svatoziaru a najradsej by sa rozdala.

  Ked bola spievat na charit. akcii „za zpěv sice nevzala nic, ale museli jí zaplatit vizážistu, protože bez něj už by nemohla vůbec vylézt. Dále platili organizátoři této akce hotel ostatním účinkujícím, jídlo, dopravu a ještě si poručili minerálky. Zbylo na opravu kostela hodně málo “

  A prostitut Jaro Slavik nema co hovorit o tom „ze je to hnusne“, v jeho pripade keby priznal ze je gay tak by sa to este dalo pochopit ale ako tvrdy heterak za prasule robi heterakovi neprijemny anal a este si pochvaluje ako to pomohlo jeho kariere, nema co vobec byt v programe ako vzor pre mladych ale chodit kanalmi.

  Dejdar vzdy len pocka co ostatni a potom sa prida.

  KR zdeptali a potom od neho cakali vykon. Ale ked tam pride pekny chlapec tak Jaro ho hned posunie, citi sancu, spomente si ako sa predvlani rozjimal nad sval.cvicencami s ktorymi sa tesil do USA, uz aj nafotili daco…
  Nic proti gayom ale prostitucii.

 22. Twl Lucko když ti je pořád blbě tak tam nelez 4:37 prej: uplně je mi špatně tak do tehle siutěže nelez kdyz je ti furt blbě!

 23. Souhlasím že se k němu chovali strašně, ale vybírat peníze za toto je sprosté. Kdyby uměl zpívat tak by se to ještě dalo pochopit , ale ti důchodci mu platí za nic. A nebyla to jenom Lucka, já jsem taky nechápala jak si od nich může vzít nějaké prachy, když ti důchodci nemají nic.
  A Slávik tak ano točil porno, ale hodně náctiletých má problémy někteří s Pornem, někteří s poldama, drogama, chlastem. Vy jste taky většina jako puberťáci nebyli bez problémů (hlavně v dnešní době)
  A Dejdar je tam hlavně jako bavič.

  • Je potrebne si konecne uvedomit ze KR NEROBI CHARITU. On sa tym zivy rovnako ako matka Lucie Bilej, ako opatrovatelky upratovacky sestricky v tych zariadeniach. Keby nebolo ludi ako KR tak ti ludia budu mat len rozhlas a TV. Chodte do tych domov a spytajte sa ci sa im to paci. A ESTE RAZ: Oni mu neplatia platia ho sponzori a fondy na to urcene. Charitu si mozu dovolit bohaci. On berie 150€ za vystupenie v tom ma aj naklady. Lucie Bila berie za vystupenie cca 10000€ + ubytovanie + doprava + strava + hviezdne maniere. Takze cestuje zadarmo, stravuje sa zadarmo byva zadarmo iba odmietne odmenu za vystupenie. A plati to nadacia domov zariadenie z tych istych fondov ako Karola. A tak sa pytam: Kto viac ozobracuje potrebnych?

  • Počula si ho niekedy spievať?Tak ho nehodnoť.Bílá škrieka ako stará vrana a tiež nemá všetky pesničky ideálne na spievanie a hlavne počúvanie!

 24. Tímto se omlouvám za svůj první kometář televizi Nova. Ve svém rozčilení jsem si neuvědomila, že tuto show vysílá TV Prima..

 25. Toto som prevzal z azet.sk.Musel som,lebo kto nevie nepochopí:

  Pekny dnik Vam,
  Karol bol u nas v nemocnici spievat celkom 4-krat, z toho 2-krat uplne zadarmo,aj so zvukarinou, vzdy urobil fantasticku zabavu, bavili sa vsetky vekove kategorie, dokonca si s nim i spontanne zaspievali. Obdivujem jeho odvahu vymenit istotu za neistotu, urcite si nezasluzi odsudenie a tvrde slova, lebo „honorar“ (hradeny z grantovych prostriedkov a nie z rozpoctu organizacie), ktory berie, mnohonasobne prevysuje hodnotu, ktoru klientom prinasa – nefalsovanu radost, usmev, uvolnenie. Umelecke povolanie ako beneficia je cista utopia, program DSS a zariadeni soc. sluzieb nie je ani nahodou plny podujati interpretov zvucnych mien….Preco asi…? Na kvazi talentovych sutaziach sa mi nepacia unahlene sudy a tvrde, prvoplanove zaobchadzanie s ucinkujucimi…Odporucam zvazovat slova, dokazu hlboko a nemiestne zranit cloveka…Radi privitame Luciu Bilu u nas, v Pezinku, len sa obavam, ze len naklady na produkciu v pripade vystupenia bez honoraru by prevysili sumu, za ktoru rocne zorganizujeme 10 – 15 hodnotnych podujati….. Asi tolko…

 26. Dobrý den všem. Potěšilo mně že tolik lidí sdílí můj názor k tomuto nechutnému výstupu L.Bílé, ke které se přidali bohužel i oba pánové v porotě, místo aby ji utlumili. Bohužel se asi nesplní naše přání, aby hysterickou Bílou odstranili z poroty, ale snad se zhnusila tolika lidem, že jí to dají najevo v anketách popularity. Podle ostatních příspěvků zde se potvrzuje, že ten pán kterého tak zhanobili dělá pro důchodce a postižené lidi zcela konkrétní práci,baví je a umí je potěšit.Paní Bílá by se po výstupu proti tomuto člověku měla zahrabat a chodit kanálama. Ale bohužel ona ve své sebestřednosti nemá na to, aby pochopila jak se znemožnila. Díky všem kdo se tady k tomu vyjádřili.

 27. Ajajajajaj, tak jestlipak ušlechtilá paní Zaňáková takhle šije i do jejích oblíbených chlapáků z ODS? Z pana Rosenberga asi nebude žádnej fenomén v širším měřítku „populární scény“, ale právě tím možná vyplňuje tu díru, když objíždí ústavy a zpívá lidem nejspíš proto, že to dělá rád. Ne proto, že se na těch ústavech pohádkově nabalí, s tím by do toho šel málokdo. Ten pornoherec ho ještě obviní, že neodvádí daně a je rád, že zná jeho jméno, tak to je mazec! Jak se říká, „poturčenec horší Turka“. Nikdo se ho třeba vůbec nezeptal, proč přestal pracovat v bance a vrhl se na tento nejistý druh obživy. Jenom mě dost se*e Dejdar, že tam byl takříkajíc do počtu a že z toho kotle lidí, co tam dělá křoví nikdo ani nepípnul a nevyfakoval ji, svědčí o věrohodnosti celýho tohodle za*ranýho televizního spektáklu!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *