Kristýna Lesáková | ČeskoSlovensko má talent 2012

Kristina Lesaková- Československo má talent 2012

Kristina Lesaková- Československo má talent 2012
Zdroj: TV Prima / TV Joj
Jméno: Kristýna Lesáková – video
Označení: ČeskoSlovensko má talent 2012 – cásting (divadlo)
Epizoda: Česko Slovensko má talent 3 – 1. díl
Datum vysílání: 9.9.2012
Kategorie: Mažoretky
Postup do dalšího kola: Ano

 [fb-like-button]


18 komentářů: “Kristýna Lesáková | ČeskoSlovensko má talent 2012”

 1. Nemůžu si pomoct, mě ta holka příjde trapná… 😀 jak na ně: ooooh prosím prosím prosííím, áááh děkujůůů… 😀 nevím, fakt mi příjde trapná….

 2. Je hezký, že dělá něco s láskou.. Ale to, že v Náchodě byla poslední, asi nebude náhoda, že? Tohle je ostuda pro všechny mažoretky a tím pádem i pro twirlery! Osobně bych doporučovala tuhle lásku projevovat pouze v soukromí… Jestli tato dívka postoupila, tak porota nejspíš nikdy neviděla mažoretku (nepočítám pana Dejdara, nejspíš byl jediný, který se na to koukal). Kdyby tam přišla holka, která opravdu umí s hůlkou, tak by po této zkušenosti museli všichni přítomní padnout na kolena! Jestli může v této soutěži postoupit každý, který nic neumí, ale přízná své poslední místo(mimochodem v Náchodě byla, pokud vím, pouze kvalifikace a ne mistrovství čr), proč nejít hledat třeba pod most?

 3. To jí řekli naschvál vy tupci :DD Znám tu holku osobě a sama mi to říkala 😀

 4. Jzs… je víc debilů kteří se tam hlásí… ona alespoň to zabila tím že řekla že je tam jen na truc 😀

 5. Škredá holka, škaredý kostým, škaredá sestava:( Nevím, ale už jak tam přišla, tak mi byla nesympatická. Když řekla, že byla v Náchodě poslední, už tak se mi zatočila hlava, protože jsem tam soutěžila taky a POZOR, jak už Lucka napsala, v Náchodě byla pouze kvalifikace, ze které se postupovalo do semifinále a až potom na finále mistrovství ČR. No, ale když začala jet to sólo, tak jsem jen kroutila hlavou, protože s takovou sestavou bych já nejela ani na tu kvalifikaci. Dělám mažoretky 7 let, takže vím, o čem mluvím a Martin byl opravdu asi jediný, který někdy mažoretky viděl.

 6. No,ono to možná chce značnou dávku odvahy ,vyjít na podium a všechno říct,předvest..Možná byla v Náchodě poslední,možná neni přesně taková,jaké jsou mažoretky které jsou fakt profesionálky a jsou třeba mnohokrát lepší.. Ale ona to nechtěla vzdát. Všimněte si že tam nešla s tim že to vyhraje nebo že je nejelpší.Šla tam,protože nechtěla nechat jen tak to,že byla poslední a chtěla dokázat že na to má.(bylo to tam i řečeno). A i když třeba mozna ani nemela postoupit.. Neni to duvod k tomu abyste tu všichni psali,jakej je to hnus,jak udelala ostudu všem mazoretkam..nudelala.Neco takoveho muzete psat,az vyhraja celý ČSMT. Proste… Prisla s tim ze to nevzda-postoupia-dal uz nepostoupi-konec. Nemusí s sebou nest dalsich tisic hnusnych komentaru.
  Btw.Ta holka ma taky city 😉

 7. No,mám z tohodle „představení“ trošku smíšené pocity…Je třeba ocenit odvahu a sebevědomí,ale to není všechno.Si vemte,že tahle holka „zabrala“ místo někomu talentovanějšímu,který mohl místo ní postoupit :-)))) To,že nadchne porotu svým sebevědomím není všechno,tahle soutěž je taky o tom předvést to nejlepší ze svého talentu.No,uvidíme,snad ve velkém třesku mile překvapí -.-„

 8. Šikovná holka, když ještě trošku pocvičí, bude to OK. Ale nechápu, proč ji tu v diskuzi všichni kritizujete a někdy dost nevybíravě? Kristíno, držím palce pro mě jsi 1.

 9. Neskutečně trapný..já celkově mažoretky nesnášim, ale nevadí mi, když opravdu pochodují k hudbě někde venku a nesoutěží, protože nechápu v čem by měli soutěžit, ani se to na soutěž nehodí. Navíc už trošku přesahují tu hranici, kdy už nejde jen o mažoretky, ale taky o twirling a přecejen by se měly držet jen mažoretkových formací a nezasahovat do twirlingu, pak lajk nepozná rozdíl a to si myslim, že je hodně důležitý pokud chceme tento sport prosadit a propagovat. Nejhorší na tom ale je, když takováhle blbka řekne, naštěstí ne ona, že dělá twirling a předvádí pak tohle. Strašný nemehlo, být její matkou tak se stydím a utíkám a ne, abych jí nutila se před celým národem totálně ztrapnit. Kdo tomu nerozumí tak chápu, že to třeba bude obhajovat, ale kdo tomu rozumí a zná a to a pohybuje se v tom tak ví, že tohle je prostě něco tragickýho. Člověk s pokorou by se takhle neztrapnil, protože by věděl, že něco musí nejdřív umět a potom to může někomu ukázat. Čím méně parádiček, tím to působí lépe..tohle je pro mě hrůza.

 10. Možná by neuškodilo trocha soudnosti..jak ze strany její tak hlavně její matky, protože mi připadá, že je víc ambiciozní ona než dcera, která se zřejmě nic nenaučila…víc makat, češi nejsou zvyklí na pořádnej dril..pak ať ukáže co umí..ale takhle by to měl chápat každej, potom nikomu nebude stačit poslední místo a i když vyhraje tak furt bude makat dál a neusne na vavřínech..ne všichni samozřejmě, jsou mezi námi i takoví co tu pokoru a dril mají v sobě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *