Sponzorované odkazy

Finalisté Česko Slovensko Má Talent – Mighty Shake

Sponzorované odkazy

Česko Slovensko Má Talent O kreativitě taneční skupiny Mighty Shake Zastávka se mohla naše redakce přesvědčit na živo v jednom z castingových kol, které jsme navštívili Skupina tehdy tančila na scénu z filmu Matrix a už tam získala velký aplaus diváků. Jejich castingové vystoupení v televizi bylo hodně sestříháno, a tak diváci neviděli celkovou propracovanou choreografii, kterou v divadle předváděli.

To ovšem skupině Mighty Shake Zastávka nepřekáželo ukázat v pátém přímém semifinálovém kole v čem tkví jejich talent – což je hlavně kreativita. V přímém přenosu tancovala skupina Mighty Shake opět na epický příběh, nyní z knihy Karla Čapka o robotech. Celá choreografie byla prezentována ve tmě se svítícími efekty a velice připomínala vystoupení taneční skupiny Fighting Gravity z Amerika Má Talent (o jejich vystoupení jsme informovali několik týdnů zpět).

Taneční skupina Mighty Shake získala v pátém semifinále nejvíce SMS hlasů od diváků a postupuje tak z prvního místa. Jejich vystoupení spojené s reakcemi na internetu z nich činí zatím největší překvapení talentové soutěže Česko Slovensko Má Talent a rovněž i velkého favorita na vítězství.


Mighty Shake Zastávka na castingu ČS Má Talent


Sponzorované odkazy:

Mighty Shake Zastávka ve Velkém třeskuMighty Shake Zastávka v semifinálovém kole ČS Má Talent


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..