Sponzorované odkazy

Podle serveru iHned.cz startuje ČS Má Talent už dnes!

Sponzorované odkazy

Již několik týdnů je avizováno, že nejočekávanější show tohoto podzimu Česko Slovensko Má Talent odstartuje 29.8.2010 ve 20:00 na TV Prima a ve 20:15 na TV Joj. Podle českého zpravodajského serveru ihned.cz ovšem pořad Česko Slovensko Má Talent startuje již dnes! Že by se opakovala situace před pěti lety, kdy reality show VyVolení na Primě začala nečekaně dříve než novácký Big Brother? AKTUALIZACE

O startu pořadu Česko Slovensko Má Talent informuje na serveru iHned.cz reklamní banner umístěný v záhlaví tohoto zpravodajského webu:

Pokud by tento banner hovořil pravdu, velkolepý start Česko Slovenského Talentu by byl odvysílán již dnes večer. Pokud se ovšem podíváme na oficiální stránky pořadu Česko Slovensko Má Talent, zjistíme, že se na tamním odpočítávadle nic nezměnilo. Čas zbývající do startu vychází stále na zítřejší nědělní večer.

Sponzorované odkazy:

S největší pravděpodobností se jedná o chybu na serveru iHned.cz, avšak v tomto ostrém konkurenčním boji, který probíhá mezi Talentmanii a Česko Slovensko Má Talent, si nemůžeme být ničím jistí. Na oficiální vyjádření jsme se tak zeptali televize Primy, na odpověď zatím stále čekáme, jakmile ji ovšem budeme mít, budete ji samozřejmě vědět jako první.

// Aktualizace: Bylo nám odpovězeno z produkce: Tohle je na sto pro chyba. Snad uz je opravená. Česko Slovensko Má Talent i Talentmania tak žádné strategické manévry nedělají a vše se rozhodne v přímém střetu již zítra večer.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..