Sponzorované odkazy

Postupující Jiří Dočkal postoupil i v Talentmanii!

Sponzorované odkazy

Velkému skandálu čelí postupující imitátor Jiří Dočkal, který minulou neděli postoupil v talentové soutěži Česko Slovensko Má Talent. Jiří imitoval v této soutěži zvířata a dopravní prostředky. Minulou neděli ho ovšem mohli diváci vidět jak v Talentmanii, tak i v Česko Slovensko má talent. V obou televizních show dokonce postoupil. Všichni soutěžící ovšem při registraci do Česko Slovensko Má Talent podepisovali smlouvu o tom, že nesmí navštívit žádnou další konkurenční show. Jiří tak porušil smlouvu, co ho čeká?

Soutěžící v talentové show je kromě jiných ujednání vázán smlouvou k tomu, že tato soutěž bude jediná svého druhu v České i Slovenské republice, ve které v současnosti vystoupí. Konání v rozporu s tímto ujednáním je v této smlouvě také zahrnuto,“ řekl pracovník tiskového oddělení televize Prima Filip Sychra.

Kolem soutěžícího Jiřího Dočkala je ovšem více neshod. Jedná se hlavně o jeho jméno. Zatímco v soutěži Talentmania vystupuje jako Jiří Dočkal, v talentové show Česko Slovensko Má Talent má jméno Jiří Dočekal.

Imitátor se líbil porotě jak v Talentmanii, tak i v Česko Slovensko Má Talent. „Jsem váš velký fanoušek,“ řekl Jaro Slávik po jeho vystoupení. „Kromě svého zajímavého nadání jste i velmi sympatický, chceme vás vidět i příště,“ hodnotila Adela Banášová vystoupení Jiřího v Talentmanii.

Jaký postih z toho tedy bude pan Jiří Dočkal (nebo Dočekal) mít? „Pokud jde o pana Dočkala, jeho přístup považujeme za velice neseriózní a vyvodíme patřičné kroky,“ řekla deníku Blesk mluvčí TV Prima Jana Kocová.

Sponzorované odkazy:

Vzhledem k tomu, že soutěžící svým účinkováním v další talentové show porušil smlouvu, budeme tuto situaci řešit,“ zmínila Lucie Juračková z TV Nova.

Vystoupení Jiřího Dočkala v Česko Slovensko Má Talent:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..