Sponzorované odkazy

Začaly se prodávat lístky na semifinále ČS Má Talent

Sponzorované odkazy

Tisková zpráva: Televize Prima a TV Joj nabízejí všem příznivcům a fanouškům Česko Slovensko Má Talent jedinečnou možnost zúčastnit se přímo živých přenosů, které se budou odehrávat v Brně a které začínají již 10. 10. Pokud chcete vidět naživo hvězdnou porotu – Lucii Bílou, Jana Krause a Jara Slávika a také moderátory Jakuba Prachaře a Martina Pyco Rausche či skvělé semifinalisty této originální talentové show, máte jedinečnou příležitost.

Vstupenky na přímé přenosy bude možné zakoupit přes síť Ticketportal, a to od pátku 1. 10. Cena jedné vstupenky je 99 Kč. Každý týden také můžete vyhrát celkem 50 vstupenek, a to na internetových stránkách soutěže www.csmatalent.tv. Pouze vítěz originální talentové show Česko Slovensko Má Talent získá kromě výhry 100 000 eur (2 a půl milionu korun) také možnost vystoupit na prestižní scéně v Las Vegas a jako jediný bude moci reprezentovat naše země na celosvětovém finále Got Talent, na kterém se představí ty největší talenty z celého světa.

// Aktualizace – podle dostupných informací byly lístky na přímý přenos prvního semifinále během jednoho dne ihned vyprodané. Lístky tak můžete vyhrát už jenom v soutěžích na oficiálních stránkách ČS Má Talent a facebooku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..