Sponzorované odkazy

Televize Nova je s Talentmanii spokojena

Sponzorované odkazy

Ačkoliv vše nasvědčuje tomu, že podzimní hlavní vysílací projekt Talentmania bude nejspíš propadákem této podzimní sezóny, televize Nova si to tuto skutečnost nepřipouští a Talentmanii stále věří. Jen připomeňme, že pořad Česko Slovensko Má Talent vysílaný na televizi Prima porazil poslední dva díly konkurenční Talentmanie.

David Stogel, jenž je prozatímním šéfem televize Nova, srovnával v rozhovoru pro MF Dnes boj, který se konal před pěti lety s VyVolenými a boj, který se koná nyní mezi talentovými soutěžemi:

Tehdy šlo o stěžejní program, který běžel každou noc; když jste neúspěšní s takovým druhem pořadu, je to problém. U samotné Talentmanie je brzy na hodnocení. Je třeba říci, že v zemích, kde CME působí a kde startuje tento celosvětový formát, je běžné, že dosahuje až 70 procent podílu sledovanosti. Je to tedy konkurence, která teď musí být především nespokojená,

Podle jeho slov se sledovanost Talentmanie zvýší až s přímými přenosy semifinálových kol, které startují již 9. října. No uvidíme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..