Sponzorované odkazy

The Apples – proč byly holky vykopnuté z ČeskoSlovensko má talent 2012?

Sponzorované odkazy

The Apples - ČeskoSlovensko má talent 2012

Zdroj: TV Prima, TV JOJ

Dívčí rocková skupina The Apples byla vykopnuta ze show ČeskoSlovensko má talent 2012 a nahrazena tanečníkem Patrikem Gluchowským. Jak to ve skutečnosti bylo?

Skupina The Apples odpovídala online na dotazy čtenářů deníku Blesk. Zde prozradily, že všichni účastníci dostávají na začátku než vystoupí v divadle smlouvu, jakmile ovšem postoupí do semifinále, musí podepsat smlouvu jinou.

V prvních kolech soutěže je smlouva jiná než v semifinále – The Apples

Smlouva, kterou dostaly The Apples před semifinálovým kolem odmítly dívky podepsat. Proč? Podle dívek byla ve smlouvě kromě společnosti Sony Music Entertainment i jiná společnost a to konkrétně mediální společnost StarHouse Media, která patří porotci Jarovi Slávikovi.

Ve smlouvě týkající se semifinále byla původně uvedena pouze společnost Sony Music Entertainment, která nám nevadila. K původnímu Sony Music nečekaně přibyla i společnost StarHouse. Po deseti letech existence nechceme jen tak předat náš projekt někomu jinému…Ve smlouvě konkrétně bylo, že pokud nás Starhouse osloví, musíme s nimi podepsat jakoukoliv smlouvu (nikoliv pouze jednat o smlouvě). Pokud bychom tak neučinily, musíme zaplatit pokutu 33000 EUR

Sponzorované odkazy:
the apples - ČeskoSlovensko má talent 2012

Zdroj :TV Prima, TV JOJ

Dívky byly velmi rozčilené po přečtení smlouvy:

Pro nás je výhra zůstat svobodné a bez závazků, co je moc, to je moc.

Co myslíte, je škoda, že se dívčí rocková skupina neukázala v semifinálových přímých přenosech? Rozhodly se dívky správně či nikoliv?

Celý online přepis rozhovoru se skupinou The Apples si můžete přečíst na stránkách Blesku.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..