Sponzorované odkazy

Z tisku: zpívající modelka Karolína Krézlová – chodí s Jaro Slávikem?

Sponzorované odkazy

Karolína Krezlová - Česko Slovensko má talent 2012Přinášíme vám informace o tom, co se rozebírá mezi českými bulvárními médii v rámci talentové show ČeskoSlovesnko má talent 2012. Média informují a debatují nad vztahem mezi zpívající modelkou Karolínou Krezlovou a Jaro Slávikem.

Jen připomeňme, že Karolína Krezlová je mladá zpívající modelka, která v 6. díle ČeskoSlovensko má talent pobouřila porotkyni Lucii Bílou. Ta otevřeně této soutěžící řekla, že si myslí, že je namyšlená a že z ní nevyzařuje dobrá energie. (Pokud jste neviděli toto vystoupení, můžete se podívat zpětně na video zde).

Karolína Krezlová vlastní modelingovou agenturu. Ze soukromého života je známo, že v minulosti (7 měsíců) randila s nejrychlejším mužem světa – atletem Usainem Boltem. Nyní se bulvární média začala šťourat v tom, koho za Usaina vyměnila. Podle deníku Aha! to je Járo Slávik, porotce Česko Slovensko má talent.

Karolína Krezlová - Česko Slovensko má talent 2012

Deník Aha! totiž údajně viděl oba, jak společně tráví svůj volný čas několikrát v noční Praze. Co na to řekla Karolína?

Sponzorované odkazy:

,,Je sice pravda, že jsme se posléze zkontaktovali, ale jen pracovně. Budeme spolu tedy k vidění, ale nic víc v tom nehledejte,“

.

Komu věříte – bulvárnímu deníku či Karolíně? Prostor pod článkem je jenom váš.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..