1. semifinále Česko Slovensko Má Talent – jak to bude probíhat?

ČeskoSlovensko má talent 2012 - semifinále

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT se přibližuje Velkému finále. V talentové show čeká na televizní diváky první ze tří semifinálových kol.

O postupujících budou tentokrát rozhodovat především samotní diváci. A to prostřednictvím SMS hlasování. Z Velkého třesku známe celkem sedmadvacet postupujících, které porota vybrala do semifinále soutěže. Semifinálová kola budou celkem tři a v každém z nich se bude o přízeň diváků ucházet devět soutěžících, z nichž do Velkého finále postoupí pouze tři nejlepší. Finalistů bude tedy nakonec devět.

Průběh každého kola bude podobný jako v loňském ročníku. Nejdříve se všichni semifinalisté postupně představí se svým vystoupením. Poté, co moderátoři SMS hlasování ukončí, se hlasy sečtou a první dva semifinalisté, kteří dostanou od diváků nejvíce hlasů, postupují do Velkého finále přímo. Další dva s nejvyšším počtem hlasů předstoupí před porotu, která vybere třetího finalistu.

O postup do Velkého finále se v prvním semifinálovém kole utkají dětská zpěvačka Adéla Ferencová, ohnivá skupina Amanitas, tanečník senior Jaroslav Hueber, textař a skladatel Jiří Harnach, komické duo Karel a Karel, mužské pěvecké trio La Gioia, zpěvačka Monika Stanislavová, taneční skupina RDS Company a iluzionista Stevie Starr. Hosty večera budou slovenský rapper Rytmus a loňští finalisté The Pastels.

To vše již zítra ve 20:00 na TV Prima a ve 20:15 na TV JOJ.


13 komentářů: “1. semifinále Česko Slovensko Má Talent – jak to bude probíhat?”

  1. Taky se na tenhle díl netěším.Jelikož nikomu nefandím z těch *9! Stanislavovou taky nemám ráda Josefe

    • Paní Stanislavová je zklamání.
      Lucie Bílá jí ale řekla, že by s ní chtěla kamarádit.
      To mě teda zajímá, jestli si už o ní něco zjistila, třeba jako většina lidí tady přes internet a co si o ní vlastně myslí zrovna teď.

  2. Tak to já se taky netěším, ale La Gioia se mi líbí, ale jestli postoupí Stanislavová, tak mě už vážně klepne!!! Příště zas bude určitě taková devítka, že budou všichni dobří a vypadnou ti nejlepší, protože si lidi řeknou „ta/ten/ti jsou tak dobrý, že určitě postoupí“ tak jim hlasy nepošlou a pak se budou divit, jak je možný, že tam je ten a ten a tamhleten zase ne…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *