1. semifinále – VÝSLEDKY internetového hlasování


Celý týden jste mohli na našem serveru hlasovat o tom, koho z první semifinálové osmičky, která se nám představí již dnes v prvním semifinálovém přímém přenosu talentové soutěže Česko Slovensko Má Talent, chcete poslat do finálového kola. Z celkové osmičky soutěžících postoupí dnes večer pouze dva. Internetová anketa, kterou jsme pro vás připravili, nám poodhalí, jak si vedou samotní soutěžící v oblíbenosti u televizních diváků.

Do ankety přišlo přesně 620 hlasů. Hlasovat jste mohli od nedělního večera až do dnešního poledne. Jaké jsou tedy výsledky?

Na prvním místě se umístila skupina Mako!Mako, která předvádí zpěv spojený s beatboxem. Z nabízené osmičky soutěžících si ji vybralo 31% všech hlasujících. Na druhém místě se umístilo komické duo Brejkdens Bradrs, kteří získali 22% hlasů.

Pokud by to vše záleželo na čtenářích serveru ČeskoSlovenskýTalent.cz, do finálového kola by jste tak poslali právě tuto dvojici soutěžících.

Kompletní internetové výsledky prvního semifinálového kola jsou zde:

Všechna vystoupení soutěžících na castingu Česko Slovensko Má Talent můžete vidět v sekci Talenti.


10 komentářů: “1. semifinále – VÝSLEDKY internetového hlasování”

  1. no jo, jenomže tady hlasovalo 420 hlasu, to je pomerne maly zastoupeni hlasu co prijdou asi skutecne v sms-kach…. a taky tady myslim, ze na tyhle stranky chodi mylsim trosku uzsi vekova kategorie nez ktera na to bude koukat v TV a ktera je ochotna posilat sms… ale uvdi se…takhle by mi to ani nevadilo….
    s makomako souhlasim a sem zvedavej co ukaz „SEKAC“… jestli zase bude rezba, nebo jestli da radsi pro jistotu karty a holubicky…. 🙂

  2. Do finále postupuje soutěžící, který u diváků získá největší počet hlasů. Druhého postupujícího vybere porota z těch soutěžících, kteří budou díky smskám na 2. a 3. místě

  3. no tak sem rád že ta 3. letá holčička nepostoupila. Nic na ní talentové nebylo a do ted kroutím hlavou jak se mohla dostat do semifinále.

  4. Absolutně nechápu tento systém. Když měla porota vybírat z 2. a 3. místa, tak jaktože postoupil Chebejet?!? Když tato skupina byla až na 4. místě. Spravedlivě by se mělo rozhodovat mezi SEKÁČEM a Brejk Denz Bradrz pokud mne zrak neklame. ;/ Zároveň v tisku jsou uveřejňovány jiné informace, a tento zmatek mi trochu nejde pod nos.

  5. Omlouvám se, nepostřehl jsem že toto jsou výsledky pouze internetového hlasování. Hlupák jsem viděl výsledky a už jsem nesledoval, čeho.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *