12-letý František Šimčík alias Michael Jackson


Česko Slovensko Má TalentI vystoupení Františka Šimčíka jste mohli vidět na našem fanouškovském serveru několik týdnů zpět. Zpravodajský server Deník.cz totiž napsal o prázdninách článek o tomto mladém talentu, který pochází z dětského domova. František předvedl v soutěži Česko Slovensko Má Talent tanec Michaela Jacksona a všichni se určitě shodneme, že jeho matka může nyní litovat, že se takto talentovaného mladého klučiny zbavila.
15 komentářů: “12-letý František Šimčík alias Michael Jackson”

 1. Moc šikovný a velmi sympatický chlapec, příjemné vystupování, ať to někam dotáhne! Hodně štěstí!!!

 2. Šikovný a sympatický chlapec, který něco umí, přeju, ať to někam dotáhne, ať se mu daří.

 3. Ten jéé Klásnej :-* nemá fcb??…..Je mi ho líto že je v děckém domově !!! škoda že nepostoupil

 4. Jeden z mála, který si postup opravdu zaslouží. Porota by ho měla vrátit. Myslím, že je nás víc, kteří si to myslí. Františku držíme ti palečky.

 5. To, že toho chlapce neposlali dál je ostuda porotců a potvrzuje to jenom intriky , které jsou za touto soutěží. Přestávám se na to dívat.

 6. Moc jsem Františkovi fandila, tancoval úžasně:)
  Nechápu rozhodnutí poroty, přece tato soutěž má být o talentech a ne o tom, že ty největší talenty,mezi něž patří i František, vyhodí před branami semifinále:)

 7. On je skvelý v tancovaní proste je upáá úžasnýý milujém hoo =)
  Sem jeho fandá budem mu fandit navždy =P

 8. Kokosy, proč jste ho vyhodili 🙁 Byl lepší jak ten blonďák. Jeho tanec MJ byl děsně přehnanej a sekavej!

 9. jsi ten nejhezci kluk ktereho jsem kdy videla jsem uplane hotova z toho ze jsi vypadl a pro me jsi ten z nejlepsim a mel jsi to vyhrat ty muluju te ♥♥♥ a neprestavej tancovat!!!!♥♥:))))))))))))

 10. Řeknu to takhle…Kdybych byla dospělá a chtěla bych si někoho adoptovat a nevěděla bych koho ale viděla bych jeho,i bez toho že umí tancovat a je to hvězda adoptuju si ho…Ale sem setjně stará jako on 😀 😀 😀

 11. prostě je užasnej je hrozně milej a krásně tancuje je hrozně moc hodnej teda podle toho jak sem ho poznala já prostě už to že celou tu dobu sme se spolu bavily no prostě za všechno mu moc děkuju a hlavně at ho to nepřestane bavit 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *