2. semifinále – VÝSLEDKY internetového hlasování

Sponzorované odkazy

Celý týden jste mohli na našem serveru hlasovat o tom, koho z druhé semifinálové osmičky, která se nám představí již dnes v druhém semifinálovém přímém přenosu talentové soutěže Česko Slovensko Má Talent, chcete poslat do finálového kola. Z celkové osmičky soutěžících postoupí dnes večer pouze dva. Internetová anketa, kterou jsme pro vás připravili, nám poodhalí, jak si vedou samotní soutěžící v oblíbenosti u televizních diváků.

Do ankety přišlo přesně 1137 hlasů. To je vůbec nejvíce v historii hlasování na našem serveru. Průběh hlasování byl po celý týden skrytý, to pro případ, aby hlasující nebyli ovlivněni průběžnými výsledky. Hlasovat jste mohli od nedělního večera až do dnešního večera jen jednou za 24 hodin. Jaké jsou tedy výsledky?

Na prvním místě se umístil zpěvák Marián Zázrivý, který předvádí operní zpěv. Z nabízené osmičky soutěžících si ho vybralo 46% všech hlasujících. To je skoro polovina všech hlasujících. Na druhém místě se umístil kouzelník Radek Bakalář, který získal 24% hlasů.

Pokud by to vše záleželo na čtenářích serveru ČeskoSlovenskýTalent.cz, do finálového kola by jste tak poslali právě tuto dvojici soutěžících.

Marián Zázrivý v Česko Slovensko Má TalentRadek Bakalář v Česko Slovensko Má Talent

Sponzorované odkazy:

Kompletní internetové výsledky druhého semifinálového kola jsou zde:

Všechna vystoupení, která uvidíme dnes v 2. semifinálovém kole soutěže Česko Slovensko Má Talent, můžete vidět zde.

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..