2. semifinále – VÝSLEDKY internetového hlasování


Celý týden jste mohli na našem serveru hlasovat o tom, koho z druhé semifinálové osmičky, která se nám představí již dnes v druhém semifinálovém přímém přenosu talentové soutěže Česko Slovensko Má Talent, chcete poslat do finálového kola. Z celkové osmičky soutěžících postoupí dnes večer pouze dva. Internetová anketa, kterou jsme pro vás připravili, nám poodhalí, jak si vedou samotní soutěžící v oblíbenosti u televizních diváků.

Do ankety přišlo přesně 1137 hlasů. To je vůbec nejvíce v historii hlasování na našem serveru. Průběh hlasování byl po celý týden skrytý, to pro případ, aby hlasující nebyli ovlivněni průběžnými výsledky. Hlasovat jste mohli od nedělního večera až do dnešního večera jen jednou za 24 hodin. Jaké jsou tedy výsledky?

Na prvním místě se umístil zpěvák Marián Zázrivý, který předvádí operní zpěv. Z nabízené osmičky soutěžících si ho vybralo 46% všech hlasujících. To je skoro polovina všech hlasujících. Na druhém místě se umístil kouzelník Radek Bakalář, který získal 24% hlasů.

Pokud by to vše záleželo na čtenářích serveru ČeskoSlovenskýTalent.cz, do finálového kola by jste tak poslali právě tuto dvojici soutěžících.

Marián Zázrivý v Česko Slovensko Má TalentRadek Bakalář v Česko Slovensko Má Talent

Kompletní internetové výsledky druhého semifinálového kola jsou zde:

Všechna vystoupení, která uvidíme dnes v 2. semifinálovém kole soutěže Česko Slovensko Má Talent, můžete vidět zde.


6 komentářů: “2. semifinále – VÝSLEDKY internetového hlasování”

  1. Jelikoz jsem predpokladal ze prvni bude Marian Zazrivy….a druhej bud Bakalar nebo Out of Bounds…tak mi to taky celkem vyslo :))

  2. „Kytarista skupiny Makomako Peter Strenáčik je blízký kolega Lucie Bílé z Hudebního divadla Karlín. V muzikálu Carmen má totiž roli Josého, ve které alternuje s Robertem Jíchou. Není divu, že si Lucie ještě před skončením diváckého hlasování tak úpěnlivě přála, aby postoupila právě parta jejího kolegy!“ prozradil zdroj redakci Super.cz.

  3. ta Ifča je nějaká zakomplexovaná kráva, nebo chce nějakým způsobem poškodit skupinu Mako!Mako….
    protoze tuhle samou zpravu napsala tady do všech diskuzí skoro ke vsem clankum a na vsechny stranky…

  4. Ne Radku, nebudeme přece Ifču pomlouvat, pokusíme se jí pochopit, ona asi jenom ráda čte Blesk a jemu podobný důvěryhodný informace ;-P

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *