3. semifinále – VÝSLEDKY internetového hlasování


Celý týden jste mohli na našem serveru hlasovat o tom, koho z třetí semifinálové osmičky, která se nám představí již dnes ve třetím semifinálovém přímém přenosu talentové soutěže Česko Slovensko Má Talent, chcete poslat do finálového kola. Z celkové osmičky soutěžících postoupí dnes večer pouze dva. Internetová anketa, kterou jsme pro vás připravili, nám poodhalí, jak si vedou samotní soutěžící v oblíbenosti u televizních diváků.

Do ankety přišlo přesně 846 hlasů. Průběh hlasování byl po celý týden skrytý, to pro případ, aby hlasující nebyli ovlivněni průběžnými výsledky. Hlasovat jste mohli od nedělního večera až do dnešního večera vždy jen jednou za 24 hodin. Jaké jsou tedy výsledky?

Na prvním místě se umístila zpěvačka Dominika Hašková, která předvádí zpěv. Z nabízené osmičky soutěžících si ji vybralo 33% všech hlasujících. Na druhém místě se těsně umístila taneční skupina The Pastels, která získala 31% hlasů.

Pokud by to vše záleželo na čtenářích serveru ČeskoSlovenskýTalent.cz, do finálového kola by jste tak poslali právě tuto dvojici soutěžících.

Dominika Hašková v Česko Slovensko Má Talent

The Pastels v Česko Slovensko Má Talent

Všechna vystoupení, která uvidíme dnes v 3. semifinálovém kole soutěže Česko Slovensko Má Talent, můžete vidět zde.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *