4. semifinále – VÝSLEDKY internetového hlasování

Sponzorované odkazy

Celý týden jste mohli na našem serveru hlasovat o tom, koho ze čtvrté semifinálové osmičky, která se nám představí již dnes ve čtvrtém semifinálovém přímém přenosu talentové soutěže Česko Slovensko Má Talent, chcete poslat do finálového kola. Z celkové osmičky soutěžících postoupí dnes večer pouze dva. Internetová anketa, kterou jsme pro vás připravili, nám poodhalí, jak si vedou samotní soutěžící v oblíbenosti u televizních diváků.

Do ankety přišlo přesně 688 hlasů. Průběh hlasování byl po celý týden skrytý, to pro případ, aby hlasující nebyli ovlivněni průběžnými výsledky. Hlasovat jste mohli od nedělního večera až do dnešního večera vždy jen jednou za 24 hodin. Jaké jsou tedy výsledky?

Na prvním místě se umístily sestry Katarína a Zuzana Winklerové, které předvádí zpěv. Z nabízené osmičky soutěžících si je vybralo 30% všech hlasujících. Na druhém místě se umístila taneční skupina Křečkovi muži, která získala 20% hlasů.

Pokud by to vše záleželo na čtenářích serveru ČeskoSlovenskýTalent.cz, do finálového kola by jste tak poslali právě tuto dvojici soutěžících.

Sestry winklerovy

Sponzorované odkazy:

The Pastels v Česko Slovensko Má Talent


Všechna vystoupení, která uvidíme dnes v 4. semifinálovém kole soutěže Česko Slovensko Má Talent, můžete vidět zde.

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..