5. semifinále – VÝSLEDKY internetového hlasování

Sponzorované odkazy

Celý týden jste mohli na našem serveru hlasovat o tom, koho z páté semifinálové osmičky, která se nám představí již dnes v pátém semifinálovém přímém přenosu talentové soutěže Česko Slovensko Má Talent, chcete poslat do finálového kola. Z celkové osmičky soutěžících postoupí dnes večer pouze dva. Internetová anketa, kterou jsme pro vás připravili, nám poodhalí, jak si vedou samotní soutěžící v oblíbenosti u televizních diváků.

Do ankety přišlo přesně 1117 hlasů, což je zatím vůbec nejvíce. O síle tohoto semifinálového kola hovoří i velice těsné výsledky, soutěžící se v průběhu týdne stále předbíhali. Průběh hlasování byl po celý týden pro čtenáře skrytý, to pro případ, aby hlasující nebyli ovlivněni průběžnými výsledky. Hlasovat jste mohli od nedělního večera až do dnešního rána vždy jen jednou za 24 hodin. Jen připomeňme, že jste se, Vy čtenáři našeho serveru, zatím téměř vždy (až na první semifinále) trefili do postupujících semifinalistů. Jaké jsou tedy výsledky?

Na prvním místě se umístil mladý Jackson Jakub Ressler. Z nabízené osmičky soutěžících si ho vybralo 28% všech hlasujících. Na druhém místě se umístila taneční skupina Mighty Shake Zastávka, která získala 24% hlasů.

Pokud by to vše záleželo na čtenářích serveru ČeskoSlovenskýTalent.cz, do finálového kola by jste tak poslali právě tuto dvojici soutěžících.

Jakub Ressler

Sponzorované odkazy:

Mighty Shake v Česko Slovensko Má Talent


Všechna vystoupení, která uvidíme dnes v 5. semifinálovém kole soutěže Česko Slovensko Má Talent, můžete vidět zde.

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..