5. semifinále – VÝSLEDKY internetového hlasování


Celý týden jste mohli na našem serveru hlasovat o tom, koho z páté semifinálové osmičky, která se nám představí již dnes v pátém semifinálovém přímém přenosu talentové soutěže Česko Slovensko Má Talent, chcete poslat do finálového kola. Z celkové osmičky soutěžících postoupí dnes večer pouze dva. Internetová anketa, kterou jsme pro vás připravili, nám poodhalí, jak si vedou samotní soutěžící v oblíbenosti u televizních diváků.

Do ankety přišlo přesně 1117 hlasů, což je zatím vůbec nejvíce. O síle tohoto semifinálového kola hovoří i velice těsné výsledky, soutěžící se v průběhu týdne stále předbíhali. Průběh hlasování byl po celý týden pro čtenáře skrytý, to pro případ, aby hlasující nebyli ovlivněni průběžnými výsledky. Hlasovat jste mohli od nedělního večera až do dnešního rána vždy jen jednou za 24 hodin. Jen připomeňme, že jste se, Vy čtenáři našeho serveru, zatím téměř vždy (až na první semifinále) trefili do postupujících semifinalistů. Jaké jsou tedy výsledky?

Na prvním místě se umístil mladý Jackson Jakub Ressler. Z nabízené osmičky soutěžících si ho vybralo 28% všech hlasujících. Na druhém místě se umístila taneční skupina Mighty Shake Zastávka, která získala 24% hlasů.

Pokud by to vše záleželo na čtenářích serveru ČeskoSlovenskýTalent.cz, do finálového kola by jste tak poslali právě tuto dvojici soutěžících.

Jakub Ressler

Mighty Shake v Česko Slovensko Má Talent


Všechna vystoupení, která uvidíme dnes v 5. semifinálovém kole soutěže Česko Slovensko Má Talent, můžete vidět zde.


16 komentářů: “5. semifinále – VÝSLEDKY internetového hlasování”

  1. no pro me vysledky zklamanim…houslistky az tak nizko….a pokud nepredvedou neco mega lepsiho jak v prvnim kole..tak asi nemaji sanci ani postoupit(coz si ja tipnu ze nepredvedou)…moc nabity semifinale no…kazdopadne budu jim to prat furt 🙂

  2. Houslistky a Ressler by měli postoupit dál. Ressler vyhrál anketu tady, houslistky zas na Aha, doufám, že to tak dopadne! Každopádně to dneska bude největší nervák!!

  3. Měl by postoupit Mighty Shake, viděl jsem jejich vystoupení a mají talent, navíc jsou dříči. Ale uvidíme večer, co předvedou. Osobně si myslím, že to bude uplně něco jiného, než všechny taneční skupiny doposud. Snad se nepletu.

  4. Já s tou anketou celkem souhlasím. Akorát bych nechtěla být porotou, jestli to takhle bude i v reálu, protože Veronika i Mighty Shake jsou parádní…

  5. srat na veroniku ty vole. naco sa tam repu spevaci ked maju vek do spuerstar.. toto neni superstar!

  6. doufam ze to tkle bude i normálne dneska fakt to preju tomu jakubovi..pac to je celkem fakt dobrej tanečník.. a docela sm zvedava co tm predvede dneska…budu posílat hlasy..:D

  7. Proboha, jen už ne žádná taneční a pěvecká čísla, těch už je ve finále dost, dneska ať postoupí někdo z trojice Silvayovci, Trampolíny Praha a houslistky (Femme Fatale).

  8. proč by měla postoupit další zpěvačka to fakt nechápu, proč by měla postoupit další skupina to taky nechápu, jako by jich nebylo málo, doufám, že v tomto semifinále se prosadí něco neobvyklého tudíž doufám v postup houslistek a trampolin praha…

  9. No tak lidi, až do finále beze mě, až nyní vím, že Prima i porota to prostě neumí, toto je prý semifinále těch největších talentů a u mě moji čtyři oblíbenci již nepostoupili v těch kolech minulých (aspoň sestry Winklerové jsou tam). To je důvod proč jsem to už radši zabalila. Stejně si porota opět bude chtít vybrat zpěváka a jestli diváci nezvolí zpěváka/zpěvačku, tak to bude zase někdo s tanečními kreacemi. Co čekáme.

  10. S Jakubem Resslerem souhlasím..ale jako druzí by měli postoupit Trampolíny Praha, je to něco jiného než taneční skupiny, kouzelníci a zpěváci, možná by to tam trochu oživili:)..a myslím si, že zpěváci a zpěvačky tady nemají vůbec co dělat, mají svoje soutěže, jako československá superstar a další..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *