6. díl Česko Slovensko Má Talent – Co nás čeká?

Sponzorované odkazy

V talentové show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT tentokrát mimo jiné uvidíte kaskadérskou show, při které málem vzplane Mahenovo divadlo, dechberoucí vzdušnou akrobacii na pětimetrových šálách a závěr bude patřit na první pohled cudné zpěvačce z církevní školy.

V úvodu ovládne pódium jeden z nejstarších účastníků letošního ročníku Jaroslav Hueber. Devětašedesátiletý důchodce pobaví obecenstvo svým svérázným přístupem k životu. Když se ho Martin Dejdar zeptá, čím se zabývá, bez mrknutí oka vytáhne z kapsy seznam činností a začne ho předčítat. „Jsou mladí staříci a staří mladíci,” tvrdí. Diváky i porotu pak svým tancem přesvědčí, že on rozhodně patří mezi ty druhé.

Sponzorované odkazy:

Mahenovo divadlo v Brně zažilo během své více než stoleté existence leccos. Co ale předvedla kaskadérská skupina Agilitas, na to bude personál divadla vzpomínat ještě dlouho. Kaskadéři totiž svými pyrotechnickými efekty mohli způsobit katastrofu. Naštěstí byl místní hasič na svém místě a požár včas uhasil.

Velmi neotřelou choreografii předvede taneční skupina Credance, která kombinuje prvky nejrůznějších tanečních žánrů a tančí za doprovodu neméně pestré směsice hudby. „Nejinovativnější taneční číslo, které jsme viděli,” zhodnotil vystoupení Jaro Slávik.

Při vystoupení akrobatické skupiny Vertigo běhá mráz po zádech. Pětice akrobatů předvede vzdušnou akrobacii na červených plátěných pásech. „To vaše vystoupení bylo geniální,” hodnotí skvělé artistické výkony a poutavou choreografii v rytmu tanga Lucie Bílá.

Sponzorované odkazy:

Pomyslnou tečku za šestým dílem udělá vystoupení devatenáctileté Andrey Gabrišové. Píseň All That Jazz z muzikálu Chicago zvládne tato absolventka církevní konzervatoře na výbornou a vyslouží si tak bouřlivé ovace publika.

Šestý díl největší talentové show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT uvidíte v neděli 9. října od 20.00 na Primě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Vietnam watch footballxoilac24 hours live