7. semifinále – VÝSLEDKY internetového hlasování


Celý týden jste mohli na našem serveru hlasovat o tom, koho ze sedmé semifinálové devítky, která se nám představí již dnes v sedmém semifinálovém přímém přenosu talentové soutěže Česko Slovensko Má Talent, chcete poslat do finálového kola. Z celkové devítky soutěžících postoupí dnes večer pouze dva. Internetová anketa, kterou jsme pro vás připravili, nám poodhalí, jak si vedou samotní soutěžící v oblíbenosti u televizních diváků.

Do ankety přišlo přesně 606 hlasů. Průběh hlasování byl po celý týden pro čtenáře skrytý, to pro případ, aby hlasující nebyli ovlivněni průběžnými výsledky. Hlasovat jste mohli od nedělního večera až do dnešního odpoledne vždy jen jednou za 24 hodin. Jen připomeňme, že jste se, Vy čtenáři našeho serveru, zatím téměř vždy trefili do postupujících semifinalistů. Jaké jsou tedy výsledky?

Na prvním místě se umístil zábavný kouzelník Richard Nedvěd. Z nabízené osmičky soutěžících si ho vybralo 34% všech hlasujících. Na druhém místě se umístil vrácený tanečník František Šimčík, který získal 25% hlasů.

Pokud by to vše záleželo na čtenářích serveru ČeskoSlovenskýTalent.cz, do finálového kola by jste tak poslali právě tuto dvojici soutěžících.

Richard Nedvěd

František Šimčík


Všechna vystoupení, která uvidíme dnes v 7. semifinálovém kole soutěže Česko Slovensko Má Talent, můžete vidět zde.


11 komentářů: “7. semifinále – VÝSLEDKY internetového hlasování”

  • My first time joining you and I am SO trllihed to have found your blog! I’m adding your button to my „favorite new blog find“ section in my sidebar 🙂 Hope you have a great rest of the week! Oh- and I love the features you chose! Off to pin them all 🙂

 1. naprosto souhlasím 🙂 Richard je naživo skvělej a Fanda je můj favorit už od začátku 🙂 jsem ráda, že ho poslali zpět a že má novou šanci uspět.. pošlu mu zprávu na podporu 🙂

 2. musim uznat ze toto semifinale celkem silny…myslel sem si opak 🙂 …. podle toho co sem videl tak ale asi postup SIMCIK a RICHARD :))

 3. semifinale bylo velmi silny… richard musi z prvniho… a pak doufam ze simcik ne… ale na 2-3 asi bude….
  ale me by zajimali i Duo Araton Aspic… co by priste predvedli, urcite toho maji hodne v repertoaru…
  Maskova podle me zpivala skvele…
  a ti Parkuristi to nemeli tak spatny… me se docela libili….

 4. A.J Band bola tá najväčšia príšernosť čo mohla byť..To už tá Brasil show bola lepšia

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *