Alena Šeredová dostala v Talentmanii padáka


Konkurenční Talentmania, jež byla nasazena do přímého středu s talentovou soutěží Česko Slovensko Má Talent, zažívá další skandál. Kromě nízké sledovanosti a kritice diváků, odchází z poroty této soutěže modelka Alena Šeredová. Jako první s touto informací přišel deník Blesk. Porotkyně podle neoficiálních informací nesplnila očekávání produkce. Alenu Śeredovou tak nahradí zcela jiná porotkyně, kterou ovšem televize Nova a Markíza drží v tajnosti.

Alena Šeredová po dohodě končí,“ potvrdila deníku Blesk mluvčí TV Nova Michaela Fričová.

Ačkoliv televize Nova hovoří o odchodu Aleny Šeredové jako o jejím svobodném rozhodnutí, v zákulisí této soutěže se povídá, že Alena tvrdě neplnila hlavní úlohu porotkyně, a tak dostala padáka. Během castingových dílů se totiž moc nevyjadřovala, a pro některé diváky byla až moc drzá. Televize Nova tento odchod zdůvodňuje těmito slovy:

Alena Šeredová požádala tvůrce pořadu Talentmanie o ukončení své účasti v této talentové show. Po společné dohodě tak Alena Šeredová končí v roli porotkyně Talentmanie a v pořadu se nadále nebude vyskytovat. Důvodem byla její časová vytíženost a komplikované cestování na živé přenosy do Bratislavy,“.

Alenu tak v Talentmanii už diváci neuvidí. Na semifinálové přímé přenosy, které začínají již zítra, bude nasazena zcela jiná porotkyně. Jaká? To se zatím neví.

Naopak porota originální talentové soutěže Česko Slovensko Má Talent zůstává i nadále kompletní. Žádný z porotců ve složení – Jaro Slávik, Lucie Bílá a Jan Kraus podle dostupných informací nezvažuje odchod.

Jeden z výstupů Aleny Šeredové v Talentmanii můžete vidět v následujícím videu:12 komentářů: “Alena Šeredová dostala v Talentmanii padáka”

  1. Proč televize Markíza a televize Nova nazývají tuto show jako „nejlepší česko-slovenská show“?

  2. Bude tam Genzer se Suchánkem, no uvidíme, ale stejně se budu dívat na Primu, aji kdyby tam byl Cruise!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *