Alena Šeredová dostala v Talentmanii padáka

Sponzorované odkazy

Konkurenční Talentmania, jež byla nasazena do přímého středu s talentovou soutěží Česko Slovensko Má Talent, zažívá další skandál. Kromě nízké sledovanosti a kritice diváků, odchází z poroty této soutěže modelka Alena Šeredová. Jako první s touto informací přišel deník Blesk. Porotkyně podle neoficiálních informací nesplnila očekávání produkce. Alenu Śeredovou tak nahradí zcela jiná porotkyně, kterou ovšem televize Nova a Markíza drží v tajnosti.

Alena Šeredová po dohodě končí,“ potvrdila deníku Blesk mluvčí TV Nova Michaela Fričová.

Ačkoliv televize Nova hovoří o odchodu Aleny Šeredové jako o jejím svobodném rozhodnutí, v zákulisí této soutěže se povídá, že Alena tvrdě neplnila hlavní úlohu porotkyně, a tak dostala padáka. Během castingových dílů se totiž moc nevyjadřovala, a pro některé diváky byla až moc drzá. Televize Nova tento odchod zdůvodňuje těmito slovy:

Alena Šeredová požádala tvůrce pořadu Talentmanie o ukončení své účasti v této talentové show. Po společné dohodě tak Alena Šeredová končí v roli porotkyně Talentmanie a v pořadu se nadále nebude vyskytovat. Důvodem byla její časová vytíženost a komplikované cestování na živé přenosy do Bratislavy,“.

Alenu tak v Talentmanii už diváci neuvidí. Na semifinálové přímé přenosy, které začínají již zítra, bude nasazena zcela jiná porotkyně. Jaká? To se zatím neví.

Sponzorované odkazy:

Naopak porota originální talentové soutěže Česko Slovensko Má Talent zůstává i nadále kompletní. Žádný z porotců ve složení – Jaro Slávik, Lucie Bílá a Jan Kraus podle dostupných informací nezvažuje odchod.

Jeden z výstupů Aleny Šeredové v Talentmanii můžete vidět v následujícím videu:


Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Vietnam watch footballxoilac24 hours live