Alex Dowis – ČeskoSlovensko má talent 2012 – FINÁLE


Alex-dowis-ČeskoSlovensko-má-talent-2012-semifinale-3

VIDEO: Alex Dowis – Finále – ČeskoSlovensko má talent 2012
VIDEO: Alex Dowis – Semifinále – ČeskoSlovensko má talent 2012
VIDEO: Alex Dowis – Velký třesk – ČeskoSlovensko má talent 2012
VIDEO: Alex Dowis – casting – ČeskoSlovensko má talent 2012


51 komentářů: “Alex Dowis – ČeskoSlovensko má talent 2012 – FINÁLE”

 1. jestli to Alex nevyhraje, tak je náš národ úplně blbej a na ho*no.. protože zpěváku a tanečníku a všeho je tu hodně.. Tohle tu každej viděl poprvé a je to nezapomenutelný a neskutečný!!! V Americe by to ocenili u nás můžu už jen doufat!!!

  • Ať vyhraje nebo nevyhraje – o budoucnost má postaráno. Páč s takovým talentem by se neuchytil jen totální … A jestli vyhraje – bude to jen bonbonek, čeká ho mnohem víc než „uprděných“ 100.000 :o)

  • tohle jsem od našeho národa čekala…. nerozhodl talent, ale pomsta! Stydím se za nás…. Alexi všechno nej do budoucna neboť jsi úžasně vtipnej, hezkej, talentovanej, citlivej, zásadovej, žádný posera a sympaťák!

 2. O jeho talentu neni pochyb, originalni, kreativni, umi prekvapit a zapusobit…
  Uprimne mu preji byt pravem vitezem!
  Wau,navic me dneska mile prekvapil a presvedcil, jak dovede byt sympaticky a inteligetni!
  Konecne objasnil ty cerne brýle, navic mu vemi slusi vice ty dioptricke:-)
  Dneska uplne jiny clovek,jak staci nekdy malo.

    • Měl vyhrát – předvedl jako jediný naprosto originální , dokonalá představení , že řekl Ne – udělal jen a jen dobře , kdo to kdy viděl měnit pravidla minutu před koncem ? Ta Bílá – no koment trapas , tarpas …
     Pro mě Alex jednoznačně vitěz !!!

     • Měnit pravidla po půlroce trvání soutěže? Mě by teda zajímalo, co by se stalo, kdyby všichni souhlasili. Opravdu by si výhru rozdělili? Co kdyby si to vítěz rozmyslel? Nikdo by mu nemohl říct ani popel. Nemělo k tomu vyptávání vůbec dojít, JE TO NEPROFESIONÁLNÍ! Lucka mě zklamala.

  • proc idiot.Je to jeho rozhodnuti a ze nevyhral je jenom zasluha p.Bile.Jeji omluva uz nebyla nic platna.Urcite si Alex vyhru zaslouzil.

 3. Je to debílek , je akorát namyšlenej a výhru mu absolutně nepřeju ! Souhlasím s Lucií Bílou ! Mohlo to být originální rozdělit peníze a takovj ČU*** to všechno pokazil !

  • Dej si frajere mokry hadr na hlavu.Jaky debilek?Co jsi dokazal ty?Bila se nakonec omluvila,ale to uz Alexovi nebylo nic platne,mozna diky ni prohral.Byl nejlepsi!

  • Pani Bílá by mohla taky na 9krát rozdělit svého slavíka..co by na to řekla.. ?? nehledě na to ,že nechápu proč by měl být debílek.. vždyt je to jeho rozhodnutí,taky bych řekla ne, je to jeho názor..dobrovolný.. jedinej z nich za něco stál..všichni jen tancujou,nebo zpívají..a on předvedl něco neuvěřitelného.. šel tam z duvodu,protože taky sponzoruje svoje projekty..a chtěl je ukázat,a spolupracuje se známými společnostmi..a šel tam za částkou milionu,aby do toho ty peníze mohl vrazit..a mohl zase ukázat další dílo a pomoct tím dalším lidem.. kdyby se podělili nějakých ušmudlaných 100 tis..by mu asi nepomohlo,když je jeho práce mnohem nákladovější. .taky si MIA uvědom ,kdyby si šla do nějaký soutěže,věděla by jsi o sobě že jsi dobrá..a potřebovala by jsi peníze,aby jsi se vubec mohla nějak vyvíjet..a dřela si na tom několik let..uměla by jsi kreslit jako nikdo jiný.. věřila si že ten milion vyhraješ..a najednou by ti 10 minut před koncem řekli..jestli se nechceš rozdělit..že by jsi měla nakonec jenom 100 tis. asi by se ti to taky nelíbilo..když bys věděla..že 100 tis seženeš tak nějak všude..ale milion jen za to jak ses celý život snažila něco dokázat neseženeš nikde….a ted tu příležitost máš..a někdo ti to pěkně zavaří.. chtěla bych tě vidět.. fakt..

   • Přesný. Kdybych měla našlápnuto na výhru, rozhodně bych s takovou kravinou těsně před vyhlášením výsledků nesouhlasila. To by byl Alex pěkně blbej, kdyby se chtěl dělit! Pro mě je opravdovej umělec, originální, sympatickej, měl vyhrát on. A pravděpodobně by vyhrál, nebýt té komedie před koncem.

  • Kdyby jste měla vyhrát vy částku 100 000 EUR, souhlasila by jste s tím, že obdarujete ještě další?
   Věc je ta, že spousta lidí se dívá z vnějšku, nemá empatii čili schopnost se vcítit a proto jednoduše odsuzují názory druhých. Osobně mám pochopení pro rozhodnutí Alexe.

  • Znáš ho? Asi ne co? Tak buď tak hodná a neurážej!!!! My Alexe známe už několik let a je to skvělý člověk, který jen tak nemění názor. A v hlavě má určitě více jak ty! 🙂

   • i think the movie is gonna suck..and they don’t like the comic based on the original first class cus of the wrtiing? and the mutants line up is off and would cause a time paradox..one last thing,Darwin (Armando Muf1oz) was an xmen shortly but he joined X-Factor yes X-Factor..lets see a X-Factor movie, I’m tired of the star wars esp type movies we have been getting..lets start fresh

 4. Nechapu, ze tady kritizujete jeho rozhodnuti a to, ze se pravidla meni behem hry je vam uplne jedno. Takova byla pravidla od pocatku a vsichni s tim do toho sli. Spravne, ze rekl ne.

 5. I když skončí druhý, u mě vyhrál. A Lucka ho dost poškodila. Pokud vyhraje operní Pavlusík, tak určitě zaslouženě. Ale měl by se zpěvu více věnovat, protože má opravdu talent.

 6. Na ČSMT jsem se dneska dívat nemohla, může mě někdo zasvětit co se tam stalo když tu jsou takové komentáře? dík

  • Před vyhlášením vítěze ještě, když bylo možno zasílat hlasy se pokusili změnit pravidla, že vítěz vyhraje cestu a o peníze se podělí všichni dle umístění. Jediná podmínka byl souhlas všech finalistů. Jediný Alex řekl, že s tím nesouhlasí. Lucie se do něho nefér se zlostí sobě vlastní pustila a natvrdo řekla, že si nepřeje, aby vyhrál. Tím hodně ovlivnila zbytek přicházejících hlasů. I když se pak omluvila, bylo už pozdě. Je to na facku. Vyhrál průměrný zpěvák. I ta holčina byla lepší….

   • nebuď zlá,Pavlusík není průměrný,sice moc nechápu oč běží,nedodívala jsem se do konce,ale fandila jsem jak jemu tak Dovisovi,byli dobří oba

 7. Měl vyhrát – předvedl jako jediný , naprosto originální , dokonalá představení , že řekl Ne – udělal dobře , kdo to kdy viděl měnit pravidla minutu před koncem ? Ta Bílá – no koment trapas , tarpas …
  Pro mě Alex jednoznačně vitěz !!!

 8. Velmi obdivuji paní Bílou, ale včera u mě pár bodíků ztratila.Alexe určitě svým výrokem v průběhu hlasování poškodila a nadávat někomu za to, že se svobodně rozhodl? Omluva už v tomto případě vyzněla planě. Nelíbilo se mi to.

 9. včera to bylo připraveny, to mě nikdo nevymluví. Na Lucku sem změnila názor ,to co včera předvedla měla by se stydět. Díky ni Alex nevyhrál, předtím na něj pěla ody a pak ho setře kvůli jeho rozhodnutí a to pořád říká , že má být každej upřimnej, omluvu si může strčit tak leda do pr…. ona svou výhru už dostala v sobotu, tak je ji jedno , že poškodila Alexe.co mají co měnit pravidla ve finále, co je to za blbost , bylo to načasovany , to mě nikdo nevymluví

 10. Alex, byl proste nejlepší, on si tu výhru zasloužil nejvíc!!! Paní Bila ho o tu výhru připravila svým hloupým vyjádřením! Měnit pravidla před koncem soutěže je hodně nefer!! Škoda ze na to doplatil ten nejlepší co tam byl!! Alexi byl jsi nejlepší!

 11. Alex je vážně chlap. Udělal něco, s čím tady lidé nepočítali. Držel se pravidel hry. Chápu, že TV se chtěla zalíbit, ale na úkor samotného vítěze. Když chtěli být štědří, měli sami pustit chlup. A ne brát z výhry vítězi. Pravidla od počátku hovořila jasně. Lucie Alexe nesmírně poškodila. Je hloupá a dokázala to v přímém přenosu. Doufám, že na to nikdy nezapomene. Tato osoba nemá co dělat v porotě, když je tak labilní. Pro mne vítěz – ve velkém předstihu Alex. Díky. Obdivuji ten talent….

 12. Pani Bílá udělala správnou věc. Souhlasím s ní. Alex si byl až moc jistý tím že vyhraje. Ale kdo čekal že mezi ukončením hlasování a projevem soutěžících bude ještě reklama? On určitě ne! Jinak by řekl ano..byl to tah primy. A pro kaaždého je vítěz někdo jiný a pro mne je to Josef. A myslím si že vedl i před tím incidentem který se v průběhu stal. Byl lepší a o talentu nelze spekulovat. Má ho od Pána Boha, a lidi to poznali proto ho nechali vyhrát. Spravedlivě

  • Udělala správnou věc? Lucie ho akorát ztrapnila,nebo spíš ztrapnila sebe.
   A nesouhlasím,že pro každého je vítězem Jozef.Přiznávám že se mě jeho vystoupení dojalo a kdybych měla klobouk,sundám ho. Ale prostě je to talentová show a zpěvaci tam prostě nepatří,ať si jdou třeba do Superstar,X faktoru a tak dále.NEpochopím.

   • Alex je charakter. V žádnem závode nebo jakemkoli klani se behem soutěže pravidla nemění. To není fér. Patrně bylo třeba dohodit nějakou kačku oblíbenci paní Bílé. Víme o koho jde. Alexi, Měl jsi v zásadě pravdu. Až se bude vyhlašovat další ročník měla by být změna pravidel během soutěže vyhrazena předem. To bude asi kvalitka.

 13. Přála jsem vítězství Alexovi a kdo to vyhrál , myslím že všichni co tam byli kromě tich malých,ti by nezvládly cestu kolem světa mohli vyhrát … Ale vždy je jenom jeden vítěz…

 14. Teď už lze jen spekulovat o tom, jak by to bývalo dopadlo, kdyby nebylo toho nešťastného vstupu Lucie Bílé na úkor Alexe. Navždy už zůstane ve vzduchu alternativa, že pravděpodobně Alexe připravila o milion. Jsem však přesvědčen, že Alex s tím, co umí, si onen milion během následné kariéry zajistí spíš, než Jozef. A tak na to hleďme, že to tak mělo být.

 15. alxovi patři velky obdiv bylo to moc nadherne a je pro me největši talent a měl opravdu vyhrat ještě jednou velke diky alexi

 16. Mio si úplně praštěná, chtěla bych vidět tebe , kdybys doufala ,že vyhraješ meloun a min. před vyhlášením se tě zeptli jestli se rozdělíš zdalšími 9 lidmi ,jestli bys souhlasila. chtěla bych tě vidět a Lucka Bílá to měla pěkně ze štábem připraveny je to u mě falešná mrcha

 17. Podle mne byl Alex velmi poškozen výroky Lucie Bílé a domnívám se, že je to na žalobu (což on samozřejmě neudělá).
  Držím palce at díky svému talentu docílí profesního megaúspěchu a vydělá mnohem víc milionů.

 18. Alexi,byl jste absolutně jednička.Chtěl bych vidět počet Vašich hlasů,než Vás paní zlatá slavice zařízla.Doufám,že si šáhne do svědomí a neprávem ušlou výhru Vám nahradí.Takové nechutné ovlivnování hlasujících jsem ještě neviděl.Myslím,že bych zvažoval žalobu.A hlavně si myslím,že by se měli sčítat hlasy jen do jejího osobního názoru.Kolik ji dali bukmejkři za to,že vás tak mile utopila.Zuřím.

  • Petr: Souhlasím, ale na žalobu to nejspíš není. Jedině, že by se jasně prokázalo, že Alex do hysterického výlevu paní Bílé vedl….to by pak mohl být mazec.

    • Ti taki asy trozku budez Viki… Jinak stav poctu hlasu pred vybuchem Lucie by me moc zajimal… Pevne verim, ze by si konecne zaprisahli fanousci Alexe uvedomili, ze by to nevyhral, ani kdyby se nestalo to, co se stalo.. Lide zkratka nemaji v lasce prezprilis sebevedome jedince, ani ten nejtalentovanejsi clovek na svete by to bez pokory nikam nedotahl..

 19. Souhlasím se všemi co odsoudili p.Bílou. Pro mne je to zpěvačka,trochu hééérečka a cíťa,ale „toto“ fakt posrala… a ona už to také určitě ví. Alex je skutečně originální umělec a držel se letitých pravidel. Byla by to i nespravedlnost, vůči ostatním soutěžícím v předchozích kolech. Bylo trochu podezřelé, že najednou mění pravidla 5 min. před koncem. Vážím si i p.Slávika, že Alexe v tom nenechal. Jednoznačně toho hocha potopila.

 20. tak už na příště klesne počet diváků,jelikož Bílou tam nechají-lepší komediantku neseženou:-)

 21. Bílá je afektovaná, neumí se chovat a je hloupá, pokud bude opět v porotě, nebudu pořad již sledovat.
  Pokud vyhrají všichni (jak Bílá navrhovala – rozdělit výhru), pak soutěž postrádá smysl, soutěžící se mohli hned na počátku domluvit, že si výhru rozdělí a jít dom:-))))

 22. Je moc šikovnej a to co udělal… každej si o tom myslí svoje. Ale Bílá je tak trochu… nic se nesmí přehánět, tu scénu co tam udělala… chichichi… je dobře že se ho tam Slávik zastal. Chtěla jsem aby vyhrál, ale vítěze nijak neodsuzuju!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *