Alex Dowis přišel díky svému rozhodnutí nedělit se o půl miliónu korun

československo-má-talent-2012-vítěz-finále

československo-má-talent-2012-vítěz-finále
Zdroj: TV Prima, TV JOJ
Včera televize Prima a televize Joj zveřejnily výsledky hlasování televizních diváků. Produkce nabídla finalistům, že by mohla rozdělit výhru mezi všechny soutěžící procentuálně dle počtu SMS hlasů.
Tato možnost byla ale zamítnuta Alexem Dowisem. Podívejte se, o kolik peněz díky tomuto jednomu „NE“ přišli všichni finalisté.

1. Josef Pavlusik – 43 570 euro = 1 100 796 Kč
2. Alex Dowis – 16 090 euro = 406 513 Kč
3. Andrej Kampf – 10 420 euro = 263 261 Kč
4. Katarína Landlová – 10 400 euro = 262 756 Kč
5. Jumbo Chicks – 5 430 euro = 137 188 Kč
6. Monika Olšovská a pes Arsi – 52 20 euro = 5220 = 131 883 Kč
7. Teulis – 4 670 euro = 117 987 Kč
8. Patrik Gluchowski – 2 510 euro = 63 415 Kč
9. Credance – 1 690 euro = 42 697 Kč


21 komentářů: “Alex Dowis přišel díky svému rozhodnutí nedělit se o půl miliónu korun”

 1. To si snad děláte srandu?! Proč je to publikováno tak, že někdo kvůli Alexovi přišel o peníze?! Naopak – celou dobu byla soutěž postavená tak, že vítěz bere vše a Alex to jen potvrdil! Každý by ho měl za to velebit. Ta soutěž není charita pro chudé, tak nedělejte z některých soutěžících chudáčky, které Alex připravil o peníze. Alexovo rozhodnutí bylo jediné správné!

  • Tato soutěž od začátku podporovala lidskou chamtivost, konečně chtěli udělat něco, kde by alespoň fér je za jejich talenty odměnit. On to zkazil. Byla zde šance dokázat, že nejsme takový lakomci a máme velké srdce, bohužel kvůli jednomu talentu jsou bez peněz i další. Bohužel tato doba je o penězích, je to až nechutné.

   • pro Katy :Co je nechutné, že někdo odmítl takměř půl milionu korun?!!!!!!!!
    Pokud by se na soutežích odměňovalo vždy prvních deset, mělo by to být tak prezentováno na samém začátku soutěže a ne, aby si pak pořadatel hojil svědomí nabídnutím rozdělit cenu pro vítěze, zřejmě něco nebylo OK. Jinak obdivuji, souhlasím a vážím si Alexe, jeho rozhodnutí.

 2. Ikdyž byla soutěž zamýšlená tak, že vítěz bere vše. Byla tu možnost peníze spravedlivě rozdělit a Alex tuhle možnost absolutně potopil. Já myslím, že Alex předpokládal svou výhru (proč by ji zachraňoval pro někoho jiného když tu byla šance peníze rozdělit) Je to věc názorů, ale podle mě udělal chybu.

 3. alex dostal len pokyn z réžie, od začiatku peniaze nechceli deliť!!! len si vybrali človeka ktorý to povie….načo také divadlo okolo toho…a načo vôbec dali rozhodovať súťažiacich o tom??? aby sa malo o čom písať v prvom rade!!! a v druhom rade na to, aby ludia boli súcitní a poslali ešte viac smsiek a aby sa nabalili operátori 🙂 :), sa čudujem že sa to vôbec ešte rieši!!! Alex bol jediný úprimný. Keď Pavlusik súhlasil s delením, tak prečo teraz peniaze nerozdelí????

 4. Pavlúsik sa aj ide rozdeliť s výhrou vy mudrlanti, si nájdite článok na nete, potom kritizujte. Alex si myslel že vyhrá preto sa deliť nechcel ale skončil s holou riťou 😀 sám bol hlupák

 5. Alex má peněz na rozdávání vy hlupáci a byl jedinej normální a spravedlivej ! Jednou bylo daný že vyhraje jeden a tak to má bej a žádný že si produkce vymyslí něco takovýho ! A Kampf je jen trapnej bubeníček takovejch je … jenže on hrál i s jeho povedenym tatíčkem na city a tak jim lidi poslílali sms…. :-/ fakt trapná serie opravde mně jen na*rali . Je zajímavé že podle anket by vyhrál Alex a taky je zajímavé že mnoho lidem pro něj nešlo odeslat sms řekl bych že celá tato soutěž je jeden velký podvod na diváky

 6. Já akorát nechápu, jak mohl mít Josef Pavlusik skoro 3x víc hlasů jak Alex. To lidi v životě neslyšeli operního zpěváka? Josef ač na první pohled sympaťák je pořád jen průměrný zpěvák se svém oboru. Každý konzervatorista by si s ním vytřel…ale holt my hodnotíme víc lidi, než to, co ve skutečnosti umí.

  • Koukal jsem během velkého finále na tyto průběžné výsledky http://www.sazkovky.info/clanky/online-vysledky-cs-ma-talent-finale.html, které se opravdu měnily každých 20minut a poslední stav je půl hodiny před ukončením hlasování. Pokud byly správné (proč by někdo měnil pravidla ohledně rozdělení finanční výhry pokud by důvodem nebyla právě „rovnost“ hlasů) tak se mi nezdá ten strmý nárůst ve prospěch vítěze v posledních 30 minutách.

  • urcite to bolo pesnickou You raised me up… nie je otrepana, je krasna a jej slova davaju zmysel… myslim si, ze oslovila viacerych ludi a tymto Jozef viacmenej aj spopularizoval na slovensku Josha Grobana.

 7. ten Alex Dowis je lakomej on si myslel že to vyhraje on a nechtěl se dělit ale dobře mu tak aspon nedostal ani korunu 😀 jeho problém ale chudák Andrej tomu to dopřát mohli

 8. A ještě bych chtela dodat že fakt nevim proč se mu Lucie Bíla omluvila teda spíš za co když řekla naprostou pravdu prostě Alex Dowis podle mně je lakomej vůl .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *