Andrej Kampf – ČeskoSlovensko má talent 2012 – FINÁLE


Andrej Kampf - ČeskoSlovensko má talent 2012

VIDEO: Andrej Kampf – Finále – ČeskoSlovensko má talent 2012
VIDEO: Andrej Kampf – Semifinále – ČeskoSlovensko má talent 2012
VIDEO: Andrej Kampf – Casting – ČeskoSlovensko má talent 2012


27 komentářů: “Andrej Kampf – ČeskoSlovensko má talent 2012 – FINÁLE”

   • Dyť má pravdu. Myslíš že je to jedinej malej zmrd co umí mlátit do bubnů? Se prober ty šašku skurvenej !! Kvuli takovejmhle dementum neprošli stovky o hodně víc talentovanejch lidi, tak si vyser kryple

    • A tvoje matka myslíš, že se neobejdeš bez toho, abys tady nadával/nadávala nejenom ostataním pisatelům, ale i malýmu dítěti???!!! Takovýhle lidi fakt miluju (ironicky) který neumí nic jinýho než psát nádávky v komentářích! Myslím si že by jsi aspoň (když neumíš nic jinýho než psát komentáře) nemusel být sprostej ne???
     Je přece jenom slušná diskuze….

 1. Nevím co se vám líbí na klukovi který umí jen bubnovat a nic jineho ,dobře, na to kolik mu je tak je fakt šikovnej.Ale aby to postoupilo do finale? Prominte ale byli tam lepší , o dost lepší. Je tam z meho pohledu jenom kvuli lítosti.

  • Andrej nevihral jenom s litosti umi hrat jenom ty tomu nerozumis a co rikala porota:ze se jim to libi tak co a divacvi ho maji radi

   • Přiznám,že nějakému bubnování opravdu nerozumim,a nebudu tu dělat chytrou:) Porota to říká jen proto aby mu udělala radost.

    Já nerozumím bubnování,ty nerozumíš češtině.

    • Tak tam neměli posílat Patroviče a měli místo něj poslat někoho talentovaného. Nebo snad má Patrovič větší talent než Andrej? Nebo ho máte snad Vy? Pokud ano – proč tam nejste???

    • Poviem Vám jednu vec.. Ste pekná socka, keď takéto niečo poviete. Na bicie hrať neviete a aj tak tu idete mudrovať. Teraz si len tak pre seba skúste každou rukou robiť niečo iné… Ak to zvládnete, udržíte rytmus+ dokážete používať nohy a bude to znieť tak dobre ako Andrej, tak potom môžete napísať takúto vec. Spamätajte sa.

 2. jsi statečný že se stim vypořádáváš,fandim ti a věřim že jsi dobrý bubeník a až vyrosteš budeš nejlepší bubeník na světě.držim palce tobě i tvé rodině

 3. Jako bubnuje suprově.. Miluju tyto komentáře plné pomluv od lidí, kteří umí prd.. Teda umí – rozumovat. S tím jděte do politiky, tam taky chodí lidi rozumovat a často ví prd..

 4. Hledají se tam talenty a Andrej ho má. Bubnování není sranda, věřím, že spoustu z vás si ani neumí předstaavit,co všechnoto obnáší. A podal perfektní výkon. Z lítosti tam určitě není. Zasloužil si to být tam!

 5. Hodně lidí tady píše že to není talent ale talent to prostě je!!! Podívejte se kolik má roků a jak bubnuje.To není jen tak.Na jiném nástroji máte noty a on žádn énoty mít nemůže všechno si musí pamatovat a navíc potřebuje aj sílu tak dlouho tlouct do těch bubnů…. talent to prostě je..

 6. Popravdě řečeno, já na bicí neumim ani ťuk! Jeho máma je blbá že se na něj vy… vykašlala… byli tam ale i lepší!

 7. Dany souhlas ale máš tam několik chyb 1.na bicí jsou noty jako na každý nástroj jsou psaný v basovem. klíči za 2 hraní není o síle ale o technice za3 talent sám nestačí,musí se odborně rozvíjet umět hrát tzv.z listu aby byl tkzv.gramotny hráč ne jen bigbitovej. bouchac, spickovej bubeník.
  je např.Zbořil.bigbend. Felixe. Slovacka .Přeju chlapci hodně trpělivosti píle a dobrého ucitele umět hrát každý žánr potom je cesta ke špičce otevřená,zdravim Tě. Luboš.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *