ANKETA – 2. semifinále – Kdo je váš favorit?


Čeká nás v pořadí druhé semifinále druhé řady show Česko Slovensko Má Talent, ve kterém se o další tři postupová místa utká opět celkem devět soutěžících. My se vás ptáme, komu budete tuto neděli fandit?

Před každým semifinálovým kolem dostanete možnost podpořit svým hlasem jednoho ze svých favoritů a dát tak najevo, kdo si podle vás zaslouží postup do velkého finále.

Hlasovat je možné pouze jednou a pro jednoho soutěžícího. Své hlasy mohou odevzdat pouze obyvatelé České a Slovenské republiky.

Výsledky přineseme během víkendu.

Jednotlivé soutěžící si můžete připomenout v následujících videích:

Andrea Gabrišová
David a Milan
Diana Kalashová
Elements

Hayashi
Respect Us
Segment
Tomáš Buranovský
Vertigo


26 komentářů: “ANKETA – 2. semifinále – Kdo je váš favorit?”

  1. twle trapny to je ejn banda ubozaku co se neumi zyvraznit zadnej z poradnejch dnesnich umnelcu nebo i old schoolovejch umnelcu zadny sracky jako je tohle nepotrebovaly a sou mnohem slavnejsi nez ty ubozaci v tyhle trapny show!! FUCK YA ALL BITCHEZZ

  2. ada cbfjir§po§é=íýřčš;+řízubhnnnnnnnnnnnhhvjgmujkfjiuvkjknkfmjnkrnhkhmjjkhjfguhjbdifgujhčgjihjthužj utz tihgátz

  3. ada mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooklarka

  4. Všichni hlastujte pro Dianku! Jak tady,tak i v semifinále! A ještě prosím pro LADYLICIOUS:) díky moc

  5. Dianka je talent, prosim hlasovat za Dianku. To jedno jestli Armenka, hlavne umi zpivat a my potrebujem zpevacku.. Ta holcicka ma to v sobe a hlavne strasne krasna, zaslouzi si to..

  6. tohle neni superstár ale talent je videt ze na tenhle porad koukaj debilní a blbí lidi :-)))))))))))))))

  7. Od začátku si myslím, že Dianka je jasná ! Uvědomujete si, že takhle zpívají 9 leté hlasivky a 9 leté plíce ?! Dovedete si představit, jak krásná bude v 20 ti. 25 ti letech ? Dostane-li se jí dobrého školení hlasu, bude to hvězda ! Když vidím, jak zaujatě přistupuje ke zpívání, ke studiu nových a nových písniček … držím jí palce !

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *