Beethoven DC – dětská taneční formace


Česko Slovensko Má TalentJen těsně nepostoupila dětská taneční formace Beethoven DC. Ta zahajovala druhý semifinálový večer talentové soutěže Česko Slovensko Má Talent a vyvrátila tak mýty o tom, že zahajovací vystoupení v těchto show nemají šanci na úspěch. Skupina má za sebou již velké úspěchy nejen u nás v České republice, ale i v zahraničí. Beethoven DC jsou na svůj vysoký počet členů velice dobře sehraní a jejich vystoupení bylo skutečně poutavé. Beethoven DC byli v diváckém hlasování buď na druhém nebo třetím místě. Skupina neměla skoro žádnou propagaci během castingových dílů (na rozdíl od postupujících semifinalistů), proto je jejich umístění velice příjemným překvapením. V nočním vyřazování dala porota přednost kouzelníkovi Radkovi Bakalářovi a tak Beethoven DC v Česko Slovensko Má Talent končí.8 komentářů: “Beethoven DC – dětská taneční formace”

  1. I když naše holky nevyhrály pro nás jsou stejně vítězové.Ukázaly je z castingu jen na dvě minutky s toho jedna byla záběr na porotu a stejně se probojovaly až na druhé čí třetí místo HOLKY JSTE SKVĚLÍ !!!!!!!!

  2. i když to nevyhráli ale byly opravdu super holky a kluci byly jste skvělý super měly jste postoupit vy!!!!!!!Byla radost na Vás opravdu koukat super jen tak dál

  3. podle me uplne jedno ze je predtim ukazali na par sekund…a i tak podle me skoncili druzi v hlasovani 🙂

  4. S dětmi různého věku se setkávám ve sportu denně a proto vím, jak je těžké dosáhnout toho, co jsme mohli vidět u Beethoven DC. Tyhle děti jsou skutečně talentované a smekám před trenérkou tohoto týmu, protože děti byli neskutečný!! Přiznám se, že mi šel mráz po zádech když jsem viděla s jakým nasazením a chtíčem ty děti vystupovali!! Díky za zážitek a přeji mnoho úspěchů!!

  5. tanečníci Beethovenu DC děkují všem za úžasnou podporu a krásná slova, byli smutní z toho, že nepostoupili, ale rozhodně si tuto show užili. Děkujeme

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *