Bir Khalsa group | ČeskoSlovensko má talent 2012

Bir Khalsa group - československo má talent 2012

Bir Khalsa group - československo má talent 2012
Zdroj: TV Prima, TV JOJ
Jméno: Bir Khalsa group – video
Označení: ČeskoSlovensko má talent 2012 – cásting (divadlo)
Epizoda: Česko Slovensko má talent 2012 – 6. díl
Datum vysílání: 14.10.2012
Kategorie: –
Postup do dalšího kola: Ne

 [fb-like-button]


19 komentářů: “Bir Khalsa group | ČeskoSlovensko má talent 2012”

 1. Jak najdu odkaz primo na to video z csmatalent.joj.sk? csmatalent.joj.sk/csmt3-novinky/csmt3-novinky-divadla/bojove-umenie-z-indie.html díky

 2. Bílá se tady ukázala jako totální tupá kráva, která totálně znižila svojí histerií jejich super vystoupení! Ať už jde do prdele a neleze do TV! Boha jeho, trapka ubohá…

 3. Vystoupeni bylo opravdu uzasne, ale mackani tlacitka v podani Lucie Bile to vystoupeni totalne narusovalo a uplne zbytecne!!!

  To nemohla produkce/zvukari/reziser zaridit aby ten ton z tlacitka se aukusticky ozval pouze jedenkrat? Kdyz uz ta blbka nemela soudnost a mela potrebu to furt mackat a timto to kazit? Bylo to vylozene neprijemne! Tohle jste lidicky podelali vsichni!!!

  • Jse asi všichni natvrdlý, co? :’DDD Asi furt nechápete, že je to normální ženská. Nic nezkazila, ničemu a nikomu nevadila. Vy, co se na to koukáte v televizi, asi nechápete, jaký to tam opravdu je. Když vám okolo hlavy proletí železná tyč.

 4. Bílá je je někdy tak rapná a včera to dokázala.Teď zas bude kecat nesmysly že to tak nemyslela .Pokazila zážitek z vystoupení které se jiným líbilo.Kráva blbá.

 5. Myslím, že Bílá nikoho nesnížila a nic nepokazila. Bojovníci jsou natolik duševně a fyzicky zdatní, že je tyto reakce nijak nesníží jejich umění. Naopak si myslím, že v evropské kultuře to u nás vyvolá nepopsatelné a šílené emoce a to oni moc dobře vědí.
  Jen tupé hlavy hodnotí reakce jiných lidí. Výborně to Jaro vystihl. Taky tento druh umění nevyhledávám, ale chápu.

  • Souhlasím s Lela a jen k výroku Jardy,který se tu angažuje hned 2x pod jiným nickem dodám,že trapný je jeho výrok.Lucie naopak ukázala svou citlivou tvář,což ukazuje na její čistou duši,která nemá ráda násilí.Já se včera na to koukal a musím říct,že to byla fakt síla a jetě dodám,že ne vše se jim povedlo,jak chtěli prezentovat a neobešlo se to bez zranění.

   • Kdyby byla tak „citlivá“ jak píšeš, tak klaskon stiskne pouze 1x (na to má plné právo) a může zavřít oči nebo prostě odejít… a ne se takto exhibovat… a jak píše Lela – „Bojovníci jsou natolik duševně a fyzicky zdatní, že je tyto reakce nijak nesníží jejich umění.“ tak upřímě řečeno – jsi úplně vedle – Bílá svojí ignorancí a histerií mohla přávě způsobit ztrátu jejich soustředění, že díky ní mohlo dojít k úrazu – naštěstí snad nedošlo!

    • Přesně tak, úplně pokazila ten zážitek a mohli se zbytečně poranit, protože to bylo hodně nepříjemný, ten bzučák. A pokud je citlivá, tak ať tam nesedí, nebo se otočí. Měli vystoupení i jiných pořadech, taky tam byly v porotě ženy, ale takhle afektovaně se nechoval nikdo.

 6. Nevíte někdo z vás jak se nazývá ta písnička která hraje po celou dobu jejich řádění ? :)) ..jinak jsou to největší borci škoda že je ti dementi nepustily dál, velká škoda

 7. To je poprvé v životě, co píši veřejný komentář… viděl jsem snad všechny díly CSMT, ale to, co jsem viděl včera bylo něco neskutečného!!! Chtěl jsem se zeptat, o čem je vlastně CSMT??? Já jsem měl za to, že tahle talentová soutěž je o tom, že se hledá někdo vyjímečný a někdo, KDO ukáže něco co nás nadchne… včerejší díl mě zklamal ze všeho nejvíc – nevěřil jsem vlastním očím, co kluci z Indie dokážou… když jsem to viděl, byl jsem snad mimo lidského chápání, bylo to naprosto úžasné!!! O tomhle by měla být celá tato soutěž, a taky jsem si to myslel… tak mi prosím vás vysvětlete někdo, jak je možné, že postoupí někdo tak marný jako je Patrovič a takový „borci“, jako jsou tihleti Indové byli posláni zpět dom… zamyslete se, prosím, nad touhle (a teď mě omluvte za moji neslušnost) stupidní talentovou show o čem tohle všechno vlastně je… Já měl za to, že tahleta soutěž hledá opravdu něco vyjímečného, a když už něco vyjímečného vidíme, tak je pošleme domů???!!! Vážně???!!!…Tenhle díl mě opravdu zklamal a jen doufám, že už nic podobného neuvidím… a to jsem ještě nezmínil nesmyslné mačkání tlačítka, paní Bílé… jestli si chtěla něco dokázat, tak ať to jde zkusit do jiného pořadu, protože CSMT zřejmě není pro ni!!!

  • Halo? Asi to fakt nechápeš:D Kdyby postoupili, stala by se z toho pouťová atrakce. Už by to nebylo tak originální jako to bylo. Všichni to viděli, a to si myslim, že stačí.

 8. Bylo to opravdu vynikajicí vystoupení.Nechápu jak některé vystoupení můžou postoupit a toto chvatné vynikající vystoupení pošlou domů.Myslím že jediný z porotců který soudí objektivně a ví o čem tato soutěž je ..je pan Dejdar a né paní Bílá která svým neustálým mačkáním zkazila celé vystoupení.

 9. No ty vole nechápu co vám je!:’D Je to prostě ženská a tohle by udělala každá normální bytost.Vy asi nechápete, že mu přejížděli hlavu motorkou a tak! Jo, jasně, je to umění, ale vemte si, koukaj se na to i pětiletý děti a myslím si, že je to jen obyčejnej hazard ze životem. Já Lucku uplně chápu. Udělala bych to samý! Ne! Nic nezkazila. Jo, obdivuju je, ale tohle se mi zdálo až moc drsný. Nechápu, proč se do ní celou dobu jen navážíte! Nic nezkazila. Pochopte, jak jste ubohý:’D

 10. Tahle skupina obráží svět už nějakej ten pátek. Vypadá to
  drasticky a to je taky účel. Prostě je to něco mimořádného, na co každý nemá nervy, ale talent, sebezapření, hodiny tréninku a kdoví co ještě, to určitě vyžaduje.
  Rozhodně mi ale jejich vystoupení nedrásalo nervy tak, jako to neustálé bzučení Bílé. Do prčic tak jednou snad stačí, aby všichni věděli jakej na to má názor. Mohla se otočit a nezírat na to. To bzučení vadilo spoustě lidem a navíc to považují za neuctivé vůči vystupujícím. Ti se navíc myslím potřebují při něčem takovém dostatečně soustředit. Mě by to bzz bzz bzz tedy rozhodilo. Porotce by se měl umět ovládat a domýšlet svoje výlevy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *