,,Bylo to nefér,“ zuří Lucie Bílá ohledně finále ČeskoSlovensko má talent 2012

ČeskoSlovensko má talent 2012 VÍTĚZ

ČeskoSlovensko má talent 2012 VÍTĚZ
Zdroj: TV Prima, TV JOJ
Včerejší skandál během finále ČeskoSlovensko má talent 2012 pořádně rozzuřil porotkyni Lucii Bílou. Ta se nyní den po odvysílání přímého přenosu vyjadřuje zpětně k rozhodnutí produkce rozdělit výhru mezi soutěžící.

Televize Prima a televize Joj se včera rozhodly, že nabídnou soutěžícím možnost rozdělit hlavní výhru 2,5 miliónu českých korun mezi jednotlivé finalisty a to dle poměrových SMS hlasů z výsledků hlasování televizních diváků (podrobnosti o tomto skandálu si můžete zpětně přečíst zde). Lucie Bílá nyní komentuje zpětně včerejší incident.

„Bylo to poprvé, kdy jsem opravdu ovlivnila své fanoušky, a to tím, že jsem Alexovi poslala 4 hlasy za každý díl, kdy mě nadchnul. A dala jsem i na svůj Facebook lidem najevo, kdo je můj favorit. Svým „ne“ ve mně probudil mé silné sociální cítění. Měla jsem zlost, že připravil o peníze malé děti, které je potřebují. I malému Andrejovi by nesmírně pomohly,“ řekla Lucie Bílá pro iDnes.cz

Lucie Bílá dále říká:

„Uvědomila jsem si, že chyba je na naší straně. Od začátku jdou naši soutěžící do hry s jasnými pravidly a bylo nefér je v přímém přenosu měnit. Proto jsem se omluvila a řekla i po přenosu Alexovi, že měl pravdu a především právo říct svůj názor. Paradoxně si myslím, že jsem měla pravdu v obou svých projevech. V tom prvním měli šanci na vítězství všichni, v tom druhém jsem napravila něco, co se vůbec nemělo stát,“


Zdroj: iDnes.cz


62 komentářů: “,,Bylo to nefér,“ zuří Lucie Bílá ohledně finále ČeskoSlovensko má talent 2012”

 1. nechápu jak se můžou měnit pravidla pár min . před vyhlášením vítěze co je to za blbost a díky Lucii Bílé věřim tomu , že přišel Alex o výhru , nevím jak se pani Bílé stím svědomím bude spát , ale asi dobře ji o výhru ( sobotni) nikdo nepřipravil a ona by to tak určitě nenechala

  • Produkce by měla Alexe odškodnit, protože mu nesmírně ublížili. Měnit pravidla, když běží živé hlasování je průser jako hrom. Měli by se stydět. A Bílá je hloupá, že se do toho nechala vtáhnout. Teď už s tím nic neudělá.

  • Alex se o výhru připravil sám svým rozhodnutím, chybou produkce bylo, že veřejným. V současné situaci mají lidé poměrně silné sociální cítění a Alex si byl svým vítězstvím na základě průběhů anket zcela jistý. Ani u mne teď nevyvolává jeho umění (uznávám !) nevyvolává takové spontánní emoce jako v jeho dosavadních vystoupeních, součástí prezentace talentu je zřejmě i osobnost talentovaného.

     • Používám zásadně svou hlavu, svůj vkus a svoje názory, ač to někomu nevyhovuje. V žádném případě nikomu jeho názory neberu a nehodnotím a nemyslím si, že ten můj je jedinej hodnotnej a správnej. To že jsem fandil Andrejovi má stejnou vypovídající hodnotu jako to, že ty jsi fandil někomu jinému, nic víc, nic míň. 🙂

    • Škoda, že nikoho napnaedlo vyfotit tatednka Eminky, jak vypade1 upravenfd těsně před spanedm ))Celfd vedkend byl fažasnfd, mysledm, že ze1sluhou všech zfačastněnfdch. Dedky. J.

    • Hi Ian and Emma,We just wanted to leave a messgae to let you know how thrilled we were with the day and what a big part of that you both were. Many of our guests commented upon what an incredible job you did, you were there when it was needed and at times completely invisible- making sure that we enjoyed the day without feeling we were constantly under a microscope.The few pictures that you posted make me so excited to see the full compliment I have every faith they are all going to be just as stunning.I would recommend Ian and Emma to anyone considering a wedding photographer, they were a joy to have there to share our day.Look forward to seeing you soon,Warmest regards,Lucie and Daryl Selby

   • Alex sel vyhrat asi jako kazdy , asi to moc nechapete a L. Bila to ovlivnila na tolik , ze nema nic . Jake by to bylo ji nedomyslela

   • Já s Lucií souhlasím. Měla pravdu. Nenadával bych mu sice hned, že je vůl, ale pravda na tom je. Ostatní řekli ano a počítali s tím, že by se mohli rozdělit o výhru a mít tak z ní radost všichni. Jen on byl sobec. Jeho vystoupení byla úžasná, výhru jsem mu přál, ale po tomto okamžiku jsem rád, že nevyhrál.

  • proč se nedělíte s divákama o vaše prachy za moderování???? Alex jako jedinej se nepřetvařoval,řekl svou pravdu a tim u mě jasně vyhrál!!!!!!!

 2. No ale zase na druhou stranu Alex je blb, kdyby souhlasil s rozdělením výhry jako všichni ostatní tak by mě taky nějaký prachy, takhle nemá nic.

  • proc by mel souhlasit stou blbosti co nekdo na posledni chvilku vymysli ?? Minula kola to bylo normalni kazdej mu to pral a ted je to jinak ???

  • jenže ostatní řekli ano jen proto že za A.) bylo by jim trapně,tkž přetvářka, za B.) někteří jasně věděli že nevyhrajou a za C.) já bych se taky nedělil

 3. Lucie mě tímto prorokem velice zklamala. Každý má přeci svůj názor. A ohledně těch pravidel, myslím si, že jak je jednou něco dáno, mělo by to tak být. Říká se změna je život, ale ne v takovéto situaci. Pokud by souhlasili všichni, budiž. To že jeden nesouhlasí, neznamená, že je vůl, naopak, takový člověk se nebojí “jít proti proudu“ jak už řekl Jaro.. A na narážky typu: Jozef nepatří do talentové soutěže, nýbrž do pěveckých soutěží jako je Superstar apod. Jozef má neskutečný talent a vyhrál oprávněně. Alex byl taky úžasnej. Nemůžeme jejich výkony srovnávat, podle mě prostě zvítězil ten lepší.

 4. A jak už mnozí psali, dost možná připravila paní Lucie Alexe o výhru tím svým nesmyslným projevem.

 5. Jedno známé české přísloví říká: Lepší vrabec v hrsti, nežli holub na střeše. Mnoho lidí v takové situaci dá přednost vrabci v hrsti, zvláště pak v zemi s dozvuky komunistické zvrácené morálky. Jenže lidstvo posouvají a posouvali dále ti, kteří se s vrabcem nespokojí. Vítěz může být jen jeden.

  Jen více takových Alexů, kteří si nedávají nízké cíle.

   • to je sice pekne ze se omluvila ale omluva prisla velice pozdem v dobe kdy hlasujici jeste 15 minut posilali sms a ona se omluvila az po hlasovani coz uz alexovi bylo uzitecne jako mrtvemu zimnik

   • The woman who reported him shulod have been reported for being a nosey, interfering busybody. A man shulod be free to scratch his own nads in his own car. If, however, it was someone else’s nads, that’d be different.

   • Listened to this episode at work. Thanks for the ecpsae! Between the Willit’s family taking us to Six Flags a while back and you guys taking us to Universa.I’ve seen Grits, NewsBoys, and Audio Adrenalin, several times in concert. I’ve been listening to Christian Music all my life. I’m especially fancying the many new Catholic-Christian artists that are coming up! Righteous B, Seven Sorrows, Friday Mourning, Monica Ursino, Critical Mass, Point 5 Covenant, Mars Ill, Katie Rose, Matt Maher, Cheer up Charlie, and Janelle just to name a few.God Bless all of you at Hands & Feet!

   • What a lovely titbure to Lucie how fortunate she is to have been a camper with USPA and to have been selected to be an intern as she pursues her passion! Congratulations, Lucie, and thank you for sharing her story, Judith, as well as all your most interesting and informative blogs.

   • I thought about ponstig on this topic but so many others have done so quite well. Also, it is important to realize that a full investigation needs to take place. Many lives are ruined from situations that get way out of hand and it is hard to know what is true and what is not. I will wait to speak until after the investigation. I have had the unfortunate experience of being bullied in the workplace and it was a living nightmare. I can not imagine what children go through and yet I have memories of teachers doing terrible things to children without special needs and children with special needs. So, to some degree this story does not surprise me. I am glad the mother spoke up. Parents would be shocked at how much goes on that is unreported. One reason visting your child’s school and observing regularly is so important.

 6. Nepripravila.. aj tak by vyhral Jozef, jednoduchos i to zaslúžl.. Alex je už niekde inde a jemu môže byť jedno či by vyhral či nie… on potrebuje na svoje projekty iné prachy.. nie jednu výhru on by ju potreboval viac krát… a Jozefovi to zmenilo život. Alex sa námprišil ukázať s niečím novým, vzdal hold svojmu učiteľovi a nič viac nepotreboval.
  A kto si myslí že kôli Lucii nevyhral Alex tak je idiot! Každý človek má právo poslať sms-ku tomu komu chce a rozumný človek ju pošle tomu, komu uvážiza vhodné.. Lucka iba vyjadrila svoj názor a svoju zlosť… ale ak ste tak veľmi chceli tak ste mali dať na Jarovu radu a hlasovať zaň..
  LUCIE urobila to čo uznala za vhodne A TY SI MOHOL HLASOVAŤ ZA KOHO SI LEN CHCEL!!!!!

  Božská moc, CHYBA PRODUKCIE tento celý „škadndál“ ktorý niektorý nevedia rozdýchať pche

 7. Stačil jeden večer a Prima si to u hodně lidí podělala a vtáhla do toho i Lucii Bílou. Moooooc špatný tah, takhle měnit pravidla, moooc špatný. Za každou cenu upoutat, to už je jak NOVA!!! Styďte se !!!

 8. Souhlasím s Luckou Bílou. A přidávám, on má sice právo na názor, ale jeho ego je klasických rozměrů, tedy velkých, bohužel. Mě zklamal on.

 9. Anonyneme ,blb jsi především TY,nic jsi zřejmě v životě nedokázal a
  nic jsi nepochopil.Alexovi opravdu nešlo o peníze ve smyslu tvého
  chápání ????,on je jinde než ty,protože už 10let na sobě pracuje.
  Přemýšlej o SOBĚ a nech svoji závist spát: Zagor

  • A ty jsi Aleši pěkněj kretén, jak toto můžeš řict? Bílá je čúža… všechno pos.ala. tečka…

 10. Velmi vydařenou soutěž naprosto zavraždil závěrečný pokus o návrat do dob kdy jsme si byli rovni. A bylo jedno zda máme talent nebo ne.
  Je mi moc líto paní Bílé, že skočila na špek naprosto nehoráznému pokusu o „dobrovolnou“ změnu pravidel. Nedomnívám se, že by svou zbrklou emocemi vedenou reakcí ovlivnila výsledek. (Jak hluboko máme ty socialistické pravdy v podvědomí.) Daleko víc ovlivňují výsledky naši slavní mobilní operátoři. Více jak půl hodiny nebyli schopni doručit SMSky z naší rodiny. Těch pár korun se může zdát směšných, ale samotný princip je zlodějna. Naše hlasy a domnívám se, že spousta dalších nedorazila včas. Operátor vyinkasuje penízky a naše stádečko trpně přihlíží jak je okrádáno protože za své peníze nedostaneme ani ň. A to si prosím platíme orgán, který na činnost operátorů dohlíží.

 11. Ondro, naprosto s Tebou souhlasím a paní Bílá začíná s rádoby chytrýma radama, jít národu na nervy.Kdoví jak by dopadlo po tomhle jejím extempore hlasování ve slavíku!!

 12. Jak – „připravil o peníze malé děti, které je potřebují“??? Co je to za manipulativní žvást? Copak Alex někoho připravil o peníze???

 13. Pani Bílá by si měla založit nadaci a ze svého inkasování z porotcování což bude tak půl míče,dát koruny dětem.Ale ona sama je hamoun tak proč to řeší?To že ze sebe udělala slípku to už neodpáře nikdy:-)

 14. Co takhle na příští ročník hlasování z více porotců kdo by mohl být v porotě?Třeba výběr z 10lidí.Nebo jako tahle porota se tam bude držet jak vši?V X factoru atd.Jsou taky obměnovaný porotci!

 15. Lucku Bílou jsem měla vždy ráda, ale porotcováním CSST jsem na ni změnila názor a poslední kapku tomu dodala nesmyslným projevem názoru na Alexovo nechtění se podělení o výhru. jak již bylo napsáno Výherce může být jen jeden!

 16. Nechápu, proč se omlouvala, já bych mu dal do držky. Je to kripl!!! Jste stádo blbců, a on zase takovej umělec není. Na světě jsou miliardy nadanějších lidí než je on…

  • alex prave ukazal, ze v tom stadu ovci nechce byt, Lidi muze byt nadanejsich kolik chce to je kazdymu u prdele tady se resi jen to, ze semifinale na sms drtive vyhral alex, a ve finale produkce vymysli takovy podraz, pokud vim tak Jozef souhlasil s rozdelenim vyhry tak at ji ted rozdeli. To uz neplati? Alex jen zaplatil za svuj nazor a za to ze sel proti proudu, ve sportu se take zlate medaile nedeli jestli chteji menit pravidla tak at si tu zmenu nechaji na dalsi rocnik a ne tohle

 17. To, co řekla Lucie je jedna věc. Co mě osobně víc naštvalo, je fakt, že tak důležité prohlášení bylo veřejné a navíc v době, kdy lidé stále hlasovali a ještě minimálně půl hodiny hlasovat mohli. Jako producentský tah to byl vcelku zajímavý, i když pravidla by měla platit od začátku do konce. Nicméně aby to bylo fér, tak měli napsat soutěžící ANO/NE na malý papírek a ten hodit do kasičky. Ty papírky přečíst až po ukončení hlasování !!!!!! Bylo by to fér ke všem soutěžícím a nikdo by nemohl říct ani půl slova. Takto ale došlo jednoznačně k ovlivňování, protože Alex na sebe rázem hodil kabát arogantního a nenažranýho pražáka, který jde po penězích. Lidi, kor my češi, jsou na taková rozhodnutí dost citliví a věřím, že po jeho výroku rapidně klesly hlasy v jeho prospěch…

 18. hlavní problém je v tom, že valná část lidí uvažuje o alexovi jako o sobci, protože se mylně domnívá, že všichni finalisti uvažovali o rozdělení výhry z pozice vítěze – tj. „rozdělím se já, Josífek, s ostatními, když vyhraju?“ – ale ve skutečnosti všichni finalisti, kromě alexe uvažovali o rozdělování z pozice poražených – tj. např. Credance „rozdělíme si výhru vítěze spravedlivě? – jasně, že jo, sami máme minimální šanci výhru získat, tak proč si aspoň něco nepřiškrábnout, žejo :). to se to rozděluje – výhra, která ti nepatří.. a ještě před tím stádem blbů vypadáš jako morální člověk 🙂 – fakt paráda… Mimochodem, rozdělil se snad vítěz o TEĎ JIŽ SKUTEČNĚ SVOJI VÝHRU s ostatními? no nerozdělil, že – protože už přece byla jeho!

 19. … Lucko Bílá, jak s váma občas nesouhlasím v tom že je tu někdo v.l s tím s váma naprosto souhlasím. Jen bych tak označila lidi, které ať už jste se snažila, nebo nesnažila ovlinit se ovlivnit nechali. Přece když chci něco podpořit v podobě třeba hloupé smsky, mám mít na to svůj názor a nechat se ovlivnit emocemi druhého je hloupost. Lidi, když už nemáte svůj názor nenechte si kým-koliv brát emoce, to už by jsme byli úplně v prd…

  • Hi Ian and Emma,We just wanted to leave a meagsse to let you know how thrilled we were with the day and what a big part of that you both were. Many of our guests commented upon what an incredible job you did, you were there when it was needed and at times completely invisible- making sure that we enjoyed the day without feeling we were constantly under a microscope.The few pictures that you posted make me so excited to see the full compliment I have every faith they are all going to be just as stunning.I would recommend Ian and Emma to anyone considering a wedding photographer, they were a joy to have there to share our day.Look forward to seeing you soon,Warmest regards,Lucie and Daryl Selby

  • Rachel is out. Joe and Olly looked good but a hurt Danyl isn’t fiesnhid. Thought Joe had a bit of weakness at times in his voice last week and his style would be good in a musical. Jamie is good but can’t see him winning. Stacey and Lucie are good as well but this year the boys seem to have it. At the moment.

  • thanks for the tip. I’ve been thinking about being more iiotnentnal about teaching the girls Spanish. I’d love to learn French. Do you really think we could „learn together“ or is it better for someone who has already had a background in French.

  • Where is the promissed abtiliy to play the game without a friggin FaceFu*k account ? You know, not everyone is a mindless zombie and some wouldn’t touch that P.O.S., not even with a very long stick.Some security company endorsing it ? WHAT A JOKE.Complete marketing *FAIL*, imo.But then again, it’s not a catastrophy, i just won’t try an irrelevant game from an irrelevant company, i came here to see new jokes form Jojin & Hedgehog anyway.Next time, please, try unleashing Malboge on Facebookers, some might actually (hopefully) die in horrible pain ), but then again, if you want to push the image by idiotss, for idiots , job well done.

 20. Bílá to pohnojila, ona se opravdu plete úplně do všeho a o všem chce rozhodovat.Stojím za Alexem a fandím mu!

 21. Ti co tušili, že nic…, ano rozdělit…, ale ten , co se cítil jako vítěz měl pravdu… a Bílá to všechno zkazila, asi ji měli odvést ve svěrací kazajce 😀 To by si zasloužila.

 22. Lucko, buď fér a poděl se ty o svoje příjmy. A ještě se bude pohoršovat. Pokrytec ta Bílá…

 23. Mě kdyby takhle veřejně řekla, že jsem vůl…v mém případě teda kráva…zažaluju jí…tohle se nedělá.. a pochybyla je víc než jasné a omluva v tomto případě neznamená nic…taky jsem dlouho to video hledala,při přímáku mi to uteklo, už jsem měla dojem, že to bude jak s Bartošovou, že tu bude jen co se hodí.A taky bych se nerozdělila , všichni šli do soutěže s tím, že mohou vyhrát…ne se dělit

 24. me akorat vadi jak Lucie Bila porad nekde vykrikuje ze to nedela pro penize atd.ale ona prave ona ma napr.z jogurtu penizky z talentu a ne maly a rict nekomu ze se nechce delit ze je vul je nehoraznost.Myslim ze Alex by asi stejne nevyhral,ale to se uz ted nedovime.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *