Česko Slovensko Má Talent – 7. Rozhodnutí: ONLINE


Ke zpětnému shlédnutí je i vyřazovací část sedmého semifinálového večera talentové soutěže Česko Slovensko Má Talent, ve kterém z devíti semifinalistů postoupila pouze dvojce soutěžících. Pokud jste neměli možnost tuto vyřazovací část vidět, můžete se na ni podívat zde.
6 komentářů: “Česko Slovensko Má Talent – 7. Rozhodnutí: ONLINE”

  1. Ani jeden z nich!! Měla postoupi Tereza Anna Mašková, jenže češi jsou švejci a posílají smsky na hovadiny.Porota už od začátku vyhazovala talenty a nechávala projít žumpu a ještě vemou zpátky toho Aleše rádobykouzelníka,pak ho zase vyhodí atd atd at se nediví,že jim padá sledovanost, když to podělali.Zklamaly a radši budu koukat na talentmanii,tu už nikdo s talentem není a Vy si vychutnejte třeba Dominiku Haškovou,který zpěv zní jako polední motlitba muslimů.

  2. Celou šou, kazí porota. Všechno tím zkazili. Nevím co dělá ve finále Dominika Hašková, jestli ona má tak vynikající zpěv,tak jak tedy zpívá Anna Mašková. Dominiku poslají dál, jen proto abysi nedelali rozepre s celebritním otcem. O Rozsívalovi ani nemluvně, jde vidět že porota jsi nestojí za svým. Tomu ubohýmu beztalentovanýmu Alešovi dají šanci aby ho v semifinále zase mohli ztrapnit a říct jak je ubohej. A talenty posílají domu,tak co pak to je za soutěž. Vím, že muj komentář ani názor nikoho zajímat nebude. Ale pro mě se ta soutěž zhusila a raději budu koukat na trapnout Talentmanii , jelikož tam jsou všichni trapný, jak učinkující tak porota a je tam jedno kterýho blba vyhodí a kterýho pustí dál. Ale když to vidím tady,talenty vyhazovat a ňoumům dávat šanci se prosadit a zviditelnit se, je blbost. Troufám jsi říct, že nejsem první kterýmu končí nedělní večery strávené u televize Prima. Byla to super soutěž ale i ta se dá zkazit a rozpášit naději jiným talentům.Kvuli takovým lidem jako jsou oni (porota) strácejí jiný lidi možnost žít lepší život. Takže nedivil bych se kdyby to vyhrála Dominika Hašková, která to tak potřebuje určitě víc než domů poslaný František Šimčík. Měli by se stydět celá porota, dělat jsi takovej obrázek před celým národem. Bohatou holku s budoucností předpovězenou už od narození pošlou dál a kluka s životem žitým zklamání od narození těžkým, poslají tam odkud přišel.Ale tady jde vlastně o Talent, o talent který tý holce byl dál penězi a né srdcem jako u Fandy. Nemám na to slov. Měj te se krásně.

  3. Tak poslední semifinále bylo hooodně našlapané. Ve finále bych viděl aspoň 4 z nich – Patrika, Richarda, Fandu a Terezu. A i Akademia SX a Aratron Aspis byli skvělí… Škoda, že byly skupiny, jako byly poskládané. Hodně lidí nadává Dominice – já myslím, že je skvělá, ale uznávám, že ze zpěvaček v soutěži nejlepší není, Tereza se mi líbila víc. A plno lidí kritizuje porotu za poslání Patrika dále. Jeho vystoupení pro mě bylo nejsilnějším zážitkem celé soutěže. Podle mě je úplně ze všech nejlepší. Fanda byl dobrý, ale Bieberem si to pokazil u hodně lidí, má na víc.

  4. V porotě by měli být lidi , kteří tomu rozumí a je fakt jak jsem se zde dočetl, že talenty vyházeli a nechali tam soutěžit podobné jako : příkladně D. Haškovou, která do super zpěvačky se svým nadáním má hodně daleko. L. Bílá jí chválí jak jí to zpívá a přitom si seděla na svých muzikantských uší a neslyšela úlety D. Haškové od základní toniny a další neprofesionální nástupy do kontextu hudby, věřím že by D.Hašková dobře zapívala českou pop muziku ale světová hvězda z ní nebude. L. Bílá jenom pochlebovala a propůjčila se
    národnímu sportu: protekce !! Nevím, jak se L. Bílá vypořádá ze svým svědomím ,ale doufám, že veřejnost jí tento prohřešek nikdy neodpustí.
    Tento názor sdílí celá naše rodina

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *