Česko Slovensko Má Talent – 1. Rozhodnutí – ONLINE ke zhlédnutíKe zpětnému zhlédnutí je i vyřazovací část prvního semifinálového kola talentové soutěže Česko Slovensko Má Talent, ve kterém jsme se dozvěděli, kteří tři soutěžící postupují do finálového kola.


K přehrávání používejte nejlépe prohlížeč Google Chrome.47 komentářů: “Česko Slovensko Má Talent – 1. Rozhodnutí – ONLINE ke zhlédnutí”

 1. tu vypasenou holku neměli posílat do finále to je československo má talent a néééé československá suprstar

   • Ty hele, nebuď drzej. Nezáleží na tom jak vypadá, ale jak zpívá, tančí, prostě jaký má talent!

   • David,I think the astronomical CEO pay elartes to your very useful meme about the relationship between skillful amateurs and the professionals we entrust to take care of us (and also our major economic institutions).Modern industry somehow allows power to gravitate into the hands of the company leaders, even in systems such as the Soviet Union, where in theory they were quite subordinate. (I don’t mean the obviously false claim to be subordinate to the proletariat but their subordination to the party.)Much of this is the selection and encouragement of technology that enhances power at the top and dulls creativity at the bottom.As for Rumsfeld, the truth is probably that just as one poster above pointed out that Bush has learned from Nixon, Rumsfeld has learned from his subordinates.

  • Přesně tak. Nic proti zpěvákům, ale od toho je Supertar…. Steve Starr nejlepší…. Je to podívaná, kterou jen tak neuvidíme….

  • Vypasená holka? No a co? Nezáleží na tom jak vypadá, ale na to jaký talent má ve svém věku. A věřím tomu, že kdyby Superstar nebyla omezená věkem, tak jde tam a ne sem. A ty ,,milý Tomáši“ by jsi se měl zamyslet nad tím, co a kam píšeš. O takovéhle výkřiky do tmy nikdo nestojí. Adélka má ve svém věku více rozumu a odvahy než ty. Zamysli se nad tím, než příště napíšeš něco podobného.

 2. Stevie Starr snad ještě v žádné podobné show nikdy nevyhrál.
  Nechápu, proč ho nepustili ještě o trochu dál v Britain’s Got Talent.
  Jestli ho nenechají vyhrát ani u nás, tak už to pro něj bude bůhví kolikátý zklamání a potom hrozí, že už přestane chtít účinkovat v těchto a dalších jiných soutěžích.
  Už by ho konečně měli někde pořádně ocenit a ne, jak to dělá spousta lidí, se ho jen snažit rozebrat a přijít na nějaký jeho tajemství.
  Proč asi cestuje do tak různých míst po světě?
  Je to nedoceněný talent.

 3. presne tak jeto cesko slovensko ma talent ne cesko slovenska superstar mel portoupit Jiři harnach je dost dobrej posilal jsem mu hlas sere meto ze nepostoupil

 4. Finálová trojka zatim strašná.Stevie star je Skot ne,tak neni snad možný aby vyhrál česko slovensko má talent navíc byli tam zajímavější vystoupení.Ale bohužel lidi jsou tupý a pošlou do finále malou holku a tři týpky k tomu.

 5. Je to ČESKOSLOVENSKO má talent.. Tak nechápu jak může do finále postoupit Skot nebo z Kyrgystánu.. OK je to nevídaný, jsou super, ale je to ČS má talent, tak by tam měly být Češi a Slováci!! Jinak Adélko mooc Ti držím palečky 😉

 6. kdyt je to prece jedno jestli je ze skotska nebo z marsu,hlavne ze vás pobavi kralovsky tak proc by to nemohl vyhrát.uvazujte lidsky ne upjatě.Finalova trojka je super!

 7. Ne já nesouhlasím s finálovou trojkou! Protože cizinci v ČSMT nemají co dělat,fajn nadávejte mi že nemám pravdu a tak! Ale mám,proč si nezůstane ve Skotsku? Je výbornej,ale štve mě že není Čech! S Adélkou jsem spokojená,nevim pro Jaro tam kecal že děti do šoubyznysu nepatří.La Gioa nebo jak se to píše,velký zklamání že postoupily! Proč,proč a ještě jednou proč? Předvedli toho tak moc? Nepřišlo mi že toho předvedly hodně a ještě ke všemu dobrýho.Takže si to poroto a diváci srovnejte v hlavě!

  • Trošku rasistický názor nemyslíš…..Nevím proč by se Skot nemohl zúčastit,když to pravidla povolují…..A je nejlepší….Ostatní vystoupení bída a utrpení….A navíc bych zakázala děti!!!!!Je to zbytečné!!!!!Nemají tam co dělat…..Navíc se zpěvačkou, které se do pár let změní hlas!!!! STEVE STARR VYHRAJE!!!!!!!

 8. A proč nemůže vyhrát Čech nebo Slovák! Pokud já vim tak tady se hledá talent v Česku a na Slovensku.Je to podlě mě nefér,když on je profesionál,je to spíš nefér vůči začátečníkům! Uznávám Stevie není špatný,ale to vystoupení se mi nelíbí,jsou tam daleko lepší! Takže bych nevsázela na to že váš milý Skot Stevie vyhraje!

  • Terrifying and hilarious. Who is this psreon?? Marilyn Manson could learn a thing or two from them!!!Ugh what am I going to do all night tonight while I cannot sleep? Yeesh.

 9. ano měli postoupit RDS COMPANY, ale je to česko slovensko má talent tak tam můžou jít i zpěváci ne každý má talent…………………. 🙂

 10. No, po důkladném přečtení komentářů k prvnímu semifinále, musím jednoznačně dospět k rozhodnutí, že:
  Stevie Starr je docela dobrej, ale Atai je lepší.
  Adélka si to moc zaslouží, zpívá moc pěkně, trochu se i zlepšila, myslím a Jiří HArnach mě sice pobavil, ráda bych ho tam viděla, ale nějak extra mi nevadí, protože to přece je, tak jak to je.
  A La Gioa je fajn.
  Docela dobrý první výběr 🙂

 11. This is just a casual iisoespmrn, but it seems to me that in the big picture there are only two indespensible types.a) Inventors of abstractions. e.g.How many centuries passed between reinventions of the zero?Without De Carte would we have graphing and analytical geometry even today? on a more modest scaleWithout Fischer and Haldane would anyone have thought to focus on selection at the Gene level?b) Inspired ManiacsTruths will recurr, but great errors with high memetic fitness need only be made once.Rousseau is the top example in my book. Some people would list their choise inventor of some artistic innovation they consider destructive, such as Picasso, Joyce, Warhol, or the like.Fredrick of Prussia and Lennin invented novel pernicious systems of government.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *