Česko Slovensko Má Talent 2 – startuje již dnes!


Největší talentová show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT přichází na obrazovky Televize Prima. Každou neděli večer se tak můžete těšit na velkolepou show, která představí ty nejlepší talenty ze všech oblastí zábavy. V prvním díle talentové show mimo jiné uvidíte „magnetickou ženu“ Jiřinu Zajíčkovou, která dokáže na svém poprsí udržet i žehličku. Svým magnetismem dokonce přitáhne i jednoho z porotců, Martina Dejdara.

O tom, že i dechovka může patřit do showbusinessu, vás přesvědčí Hradišťanka, která zahraje hity slavné rockové skupiny Queen. Když spolu muži tančí – tak by se dalo jednoduše popsat vystoupení Milana Hradeckého a Davida Valčuhy. Jejich paso doble však zvedlo ze sedaček nejen porotu, ale i celé Mahenovo divadlo, kde se talentová show natáčela. Grupo Caliente – dívčí taneční skupina, která nás přenese do karnevalového Ria de Janeira a svým tancem nenechá nikoho v klidu.

Slížo je mladík, který ze zdravotních důvodů musel opustit vrcholový sport. Rozhodl se však, že se prosadí v zábavním průmyslu. Naučil se žonglovat s tzv. diabolem. A svůj první úspěch zaznamenal právě v Mahenově divadle. Možná nejmladší, ale určitě velice talentovaný je devítiletý bubeník Walter Protschka. Jak do toho umí praštit, předvede na hudbě známého rockera Lennyho Kravitze.

Závěr bude patřit Dianě Kalashové. Tato devítiletá zpěvačka nejenže sklidila potlesk vestoje, ale dostalo se jí i zvláštního uznání. Její zpěv totiž nadchl porotkyni Lucii Bílou natolik, že projevila přání stát na jevišti vedle ní. „Prosím tě, dovol mi, abych na chvilku vedle tebe stála,“ složila talentované Dianě poklonu popová diva. „Tohle je nejlepší zpěvačka, jakou jsme měli loni i letos, nic lepšího nepřijde, věřte mi,“ je přesvědčena populární zpěvačka.

První díl druhé série největší talentové show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT začíná již tuto neděli 4. září od 20.00 na Primě.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *