ČeskoSlovensko má talent 2012 – historicky poprvé se bude odehrávat i venku

ČeskoSlovensko má talent 3

ČeskoSlovensko má talent 2012
Zdroj: TV Joj / Prima
ČeskoSlovensko má talent 2012 se přesouvá do své druhé poloviny. Po 8 cástingových dílech čekají diváky 2 díly Velkého třesku, ve kterém se ze stovky postupujících vyřadí většina soutěžících a postoupí pouze hrstka nejlepších.

Na internet už o letních prázdninách unikly fotografie z Velkého třesku, který se natáčel na konci srpna. Z fotografií jde vidět, že se letošní řada ČeskoSlovensko má talent 2012 bude odehrávat kromě divadelních prostor i venku. To jsme ani v jednom předchozím ročníku neviděli. ČeskoSlovensko má talent 2012 tak opět zvýšil svou kvalitu, show se posunula opět o pár tříd výše a to je jenom dobře.

Velký třesk, který uvidíme na televizních obrazovkách už v neděli, bude obsahovat i venkovní prostory. Porotci ČeskoSlovensko má talent budou historicky poprvé porotcovat i venku na čerstvém vzduchu obklopeni krásnou přírodou. Podobné záběry jsou k vidění hlavně v zahraničí (např. Americký X Factor). Podívejte se na uniklé fotografie z nedělního velkého třesku.

Co říkáte na fotografie? Těšíte se?


9 komentářů: “ČeskoSlovensko má talent 2012 – historicky poprvé se bude odehrávat i venku”

  1. Mohla by vaše televize prosím vaším mailem zaslat zda proběhnou castingy na třetí řadu pěvecké soutěže československo má talent. jsem z Nového Bohumína a castingy vždy začínájí v Ostravě děkuji Tomáš Koky

  2. Je1 koukala an různfd na netu,ale kkidolyv jsme an ně v obchoďe1ku anrazila,tak jksi neobste1li v konkurenci s botama na podpatku. Jinak ty tvoje jsou ve1žně pěknfd:-)

  3. Hi would you mind letting me know which web host you’re wrkiong with? I’ve loaded your blog in 3 different browsers and I must say this blog loads a lot quicker then most. Can you recommend a good web hosting provider at a reasonable price? Thanks a lot, I appreciate it! February 26, 2013

  4. I’ve been looking high and low, and it seems that most lbieral arts schools are populated by heavy drinkers and partiers, which I am not interested in. If I can, I’d like to double major in creative writing and journalism.. Thank you!. February 25, 2013

  5. Howdy I am hence glad I establish your siuatte, I in truth originate you by catastrophe, while I was browsing by Digg for impressive else, In any case I am here straight away and would merely similar to to declare show appreciation you for a awe-inspiring send and a all cycle worthy of note blog (I also fondness the theme/design), I don’t have calculate to read it all next to the detailed nevertheless I have saved it and also added your RSS feeds, accordingly when I have period I will be present backside to read more, Delight achieve deposit up the superb job.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *