Česko Slovensko Má Talent – 3. Rozhodnutí – ONLINE ke zhlédnutí


Ke zpětnému zhlédnutí je i vyřazovací část třetího semifinálového kola talentové soutěže Česko Slovensko Má Talent, ve kterém jsme se dozvěděli, kteří čtyři soutěžící postupují do finálového kola.


K přehrávání používejte nejlépe prohlížeč Google Chrome.47 komentářů: “Česko Slovensko Má Talent – 3. Rozhodnutí – ONLINE ke zhlédnutí”

 1. zato teda ten SLÁVIK,to je nafoukanej idiot.hned bych ho vykop,toho frajera přímo nesnášim.Dokázal leda ho–o a bude machrovat.to čemu řiká muzika co předvádí je tak leda prop vyhulený a nebo pro děti.

 2. Atai je hvězda přála bych mu zvítězit protože on si to fakt zaslouží ale Buranovský je taky super a Slávik je tvrdej ale férovaj někdy by moch povolit ale de to s nim.

  • nějak tak evu a nebo jo-joo bych vyměnila jo-joo to umí každý cirkusák toto není normální jo byly dobří ale ne natolik

   • Evu nechat! ale cirkus? – nechat jen ty kluky.přidají se tam všichni cirkusaci a je to.vždyť tam vystupil celý cirkus.Keby takhle přišli na casting – vyletěli by! išli na to cez děcka.

  • Betosko mas pravdu je dobrej všichni se museli zasmát škoda ted je tam min humoru nez predtim 🙁 😛

 3. Vyměnila bych Evu Burešovou, Dianu a Buranovského za Uncles and Papas a Vertigo. A Albertík by to jen zpestřil! Na to,že to byl muž a k tomu s nezkaženým humorem,bez dvojsmyslných řečí.I to je umění. A porota…no coment. Nejúžasnější je,jak každému říkají,že jeho číslo bylo to nej. Naprosto scestné.

  • Tak to jsi asi slepá Jájo – Uncles and Papas – vůbec ne ! Vnucovat se textama o talentu byla chyba.jejich výstup byl jak cirkus.a ta ypevacka nebyla nic moc,to teda nebola.

 4. A Segment…to je taky dílo! Talent tam postrádám. Hrají si na Tokio hotel, a přitom z jejich vzezření a projevu mám jen špatný pocit. Jako kdyby rozsévali zlo.

 5. ATAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAI !!!!
  Vůbec mě nezajímá to, že je támhle odněkaď z Asie, prostě ten kluk musí vyhrát, ať je Čechoslovák nebo ne!!!!!!!!!!!!!!!!

 6. Ja by som rád vedel či ten mentalista použival vlastné pištole alebo mu boli zapožičane nové panické tesne pred vystupením….

  Ale odpovede sa asi nedočkám??? či???

  • Myslím, že vím, jak mentalista poznal, která je nabitá – ta prostě byla těžší než ty ostatní.

 7. Atai je ten nejlepší pravděpodobně vyhraje ;))))) ten poslední rozhovor s Ataiem to mě trochu dostalo ale Atai je skutečný talent !!!

 8. Nechápu proč nedali nějakou věkovou hranici akorát jsou zbytečně ve finále 2 děcka a zpěváků taky jak nas*ano.

 9. Atai musí vyhrát..je úžasnej .No a že není čech ani slovák ale je prostě dokonalej a pak nám bude celej svet dekovat že jme nekoho takovyho objevili :))) Jinak místo Evy měl postoupit Pavel :))

 10. Mno,nechápu,co tam dělá ta kňoura Burešová a kňoural Buranovský,jinak souhlasím,Steve a Atai jsou opravdu talenti,jeden z nich by to měl vyhrát,i když jsou oba ze zahraničí,ale předvedli opravdu něco,co se jentak nevidí 🙂

 11. XXX: Burešová je kňoura? cože?? tak co jsi teda potom ty,radši si jdi vyměnit plínu.a příště radši mlč;)

  • plínu? myslím, že jsem asi tak minimálně 3x starší než ty, podle toho jak se chováš….malá holčička

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *