Česko Slovensko Má Talent – 4. casting v Žilině


Casting do největší talentové soutěže Česko Slovensko má talent právě dnes probíhá ve slovenské Žilině. Doposud tam na něj přišlo téměř 500 zájemců o výhru 100 tisíc eur (téměř 2,5 milionu korun), angažmá v Las Vegas a účast na světovém finále Got Talent. Také jako na ostatních castinzích, i v Žilině mohl jeden z účastníků postoupit do dalšího kola přímo – prostřednictvím takzvané Divoké karty.

Její šťastnou nálezkyní se stala 29letá Lucia z Nedanoviec z okresu Partizánske. Divokou kartu našla podle indicií produkce a FUN rádia její maminka. Před hvězdnou porotou – Lucií Bílou, Janem Krausem a Jaroslavem Slávikem – se tak předvede se svým operním zpěvem.

Lucia je od svých 10 let na vozíku. Vystudovala operní zpěv a dnes je učitelkou zpěvu na umělecké škole. Na casting přišla předvést právě své operní umění. A i když po nálezu Divoké karty zpívat nemusela, přece jen neodolala a castingové porotě se předvedla.

Na castingu v Žilině se objevil také Leo Machala, jeden ze semifinalistů Česko-Slovenské Superstar. Leo se tvářil nenápadně a mnozí jej s novým účesem ani nepoznali, jeho uhrančivý pohled jej nakonec ale prozradil. Na castingu Česko Slovensko má talent samozřejmě zazpíval.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *