Česko Slovensko Má Talent – 5. díl – ONLINE ke zhlédnutí

Podívejte se, jak se natáčela reklama k ČeskoSlovensko Má Talent 2012


Pokud jste neměli možnost se včera dívat na pátý díl druhé řady talentové soutěže Česko Slovensko Má Talent, můžete tak učinit zde. Příjemnou zábavu.


K přehrávání používejte nejlépe prohlížeč Google Chrome.9 komentářů: “Česko Slovensko Má Talent – 5. díl – ONLINE ke zhlédnutí”

  1. To poslední číslo, kde ten chlap všechno hltá, mě pěkně pobouřilo. Nechápu, jak mohli všichni vesele tleskat týrání rybičky v přímém přenosu. Ta se musela nehorázně bát chudinka a nikoho to nezajímalo. To mi přišlo až sprosté. Kdyby vám tohle někdo dělal s pejskem, taky asi netleskáte. Ty rybičky patří do zarostlého jezírka ke kamarádům a ne aby jim někdo tak zbytečně ubližoval. Tomu teda říkám přehlídka lidskosti hadra.

  2. Kamila…. Klasická ukázka nízké inteligence….:D týrání rybičky prej 😀 tohle by nenapsala ani moje 3 letá dcera ….Všechny produkty z ryb..paštiku co jsi včera papala,saláty,krabí tyčinky filety .. všechno se dělá v kombinátu kde se melou skoro zaživa..Tuňáci a tučňáci se zabíjej hákama do hlavy ,prasata řežou do pytle jako kastrace předtim než je podříznou .drůběž chová v 20×20 cm prostoru před tim než jim zakroutí krkem.. a to pouze milosrdný západ .. na východě je pečou zaživa ….. a ty tu píšeš týrání rybičky :D:D 85 IQ

  3. K: Rybička byla evidentně v šoku z toho nekonečně dlouhého týraní, to bylo vidět na tom zmatenym plavání po akvárku, jak si uvědomovala smrtelnou hrozbu 😀 Ách jo, lidská hloupost nezná mezí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *