Česko Slovensko Má Talent bude 2x týdně!

Sponzorované odkazy

Česko Slovensko Má TalentZahajovací magické datum 29.8.2010 se pomalu ale jistě blíží. Právě v tento den (neděle) bude odvysílán vůbec první pilotní díl nové talentové show Česko Slovensko Má Talent. Televize Joj a televize Prima všude uvádějí, že pořad poběží pouze v neděli, to se nyní ovšem mění. Kromě neděle se pořad Česko Slovensko Má Talent usadí na televizních obrazovkách i v pondělí!

S touto zprávou dnes přišel server Mediálně.sk. Televize Joj zveřejnila ceník za reklamy ve svém vysílání na měsíc září a pořad Česko Slovensko Má Talent se objevuje v tomto ceníku hned dvakrát. Jednou v neděli od 20:15 a podruhé v pondělí ve 21:15. Je tedy jisté, že se diváci této slovenské stanice budou s pořadem Česko Slovensko Má Talent setkávat hned dvakrát za týden. V neděli se budou vysílat klasické castingové a semifinálové večery a v pondělí by podle neoficiálních informací měl být doplňující pořad Česko Slovenského Talentu (šušká se o tom, že by ho měl uvádět český bavič Miloš Knor).

Zda se česká televize Prima přidá k tomuto programovému plánu a rovněž zařadí doplňující pořad na pondělní večer zatím není známo.

Foto:  Fronk.cz

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Vietnam watch footballxoilac24 hours live