Česko Slovensko Má Talent – je to tady – VELKÉ FINÁLE!


Je to tady! Dnes nás čeká Velké Finále druhé řady Česko Slovensko Má Talent!

Dnes večer zjistíme, kdo vyhraje druhou řadu Česko Slovensko Má Talent. Tento vítěz získá peněžní cenu v hodnotě 100 000 eur (2,5 milionu korun) a cestu do Las Vegas, kde bude reprezentovat Česko Slovensko.

Všechna videa finalistů najdete zde.
Internetové výsledky, ve kterých uvidíte, koho si nejvíce diváci přejí za vítěze, najdete zde.

Nezapomeňte přijít před osmou hodinou k nám na web, vysílání bude opět ONLINE.


26 komentářů: “Česko Slovensko Má Talent – je to tady – VELKÉ FINÁLE!”

 1. Je fakt těžký si vybrat.
  Radši bych nechal vyhrát několik lidí najednou, kteří by taky dostali peněžní cenu, ale jen jeden člověk by pak mohl jet do toho Vegas.

  • presne kdyby tam byl patrik tak se na to lip diva, je velka skoda ze ho neposlali dal je to vyborny tanecnik

 2. Přeju to Ataiovi skvělej sice není ani slovák ani čech prostě je úžasnej :)) ♥♥♥

 3. Stivie a Atai jsou dobří..ale vystupovali již v několika talentových soutěží na celém světě. Mě nevadí, že jsou z ciziny ale že musí jezdit po všech zemích….
  Proto fandím Ladylicious, jsou originální, skvělé a NeJ! taneční skupina!
  =))

 4. Je to super šou, spousta výborných čísel, opravdu je těžké si vybrat. Nejdřív jsem fandila Stevemu, ale těď jednoznačně Ataiovi. Ale bohužel je to cizinec, takže by asi bylo špatný, kdyby vyhrál, proto volím Ladylicious. Jo-joo jsou nejlepší z dětí, ale jsou z cirkusu a zpěvák by to vyhrát neměl.

 5. Neměl by na 100% vyhrát ten Chlapík z daleka! Proč? Protože tohle je Česko-Slovensko má talent. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 !!!

 6. vase mama zmrdi….atai a stevie uz maj tolik cen pico…vystupovali upe vsude….po celym svete….dmnce nic nerikejte…oni jsou bohaty dost…narozdil od cechu a slovaku ktery chtej neco dokazat kdyz to umi…kurvicky…ale jestli jde o talent tak stevie..vsak to co umi on neumi nikdo na svete..tohle je talent..a ne pico ze umi nekdo tancovat..tech je dost..talent je to s cim se narodis a co nema nikdo ostatni..zdar vychockove

 7. jednoznačně SEGMENTi atai a ten druhej lamer. no ten stivi to at dou jinam čsmt nemaj co dělat a navíc sežrat a vyplivnout umí každej !!!! hahahahaha

 8. Ladylicious!! =) posílejte 9979 na 906 02 10 =))) Nej taneční skupina, která poprvé vystupuje a jak Jaro řekl, nejlepší taneční skupina za všechny talenty a zcela ORIGINÁLNÍ! =))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *