Česko Slovensko Má Talent je tu!


Česko Slovensko Má Talent Diváci TV Prima a TV JOJ budou mít možnost sledovat již na podzim tohoto roku show s názvem Česko Slovensko má talent. O soutěž bojovaly konkurenční televize TV Nova a Markíza. „Jednání byla náročná, protože o show měla obrovský zájem i konkurence, a my jsme velmi rádi, že vše dopadlo v náš prospěch,“ říká generální ředitel Televize Prima Marek Singer a dodává: „Je to pro nás samozřejmě obrovský úspěch. Diváci uvidí světový fenomén, originál té nejlepší a největší světové talentové show.“

Ředitel programových služeb TV JOJ a JOJ PLUS František Borovský jeho slova doplňuje: „TV JOJ má zájem o programy, které nám budou garantovat stabilní podíly na trhu. Právě knihovna formátů společnosti FremantleMedia nám poskytuje ideální podmínky pro naplnění tohoto cíle. Získání licence na projekt Česko Slovensko má talent považujeme za úspěch a velkou výzvu.“ „S televizemi JOJ a Prima půjde o nadstandardní partnerskou spolupráci dlouhodobého charakteru. Toto je pouze jeden ze stěžejních formátů, na kterých se společně chceme podílet,“ uvádí ke spolupráci s oběma televizemi zástupkyně společnosti FremantleMedia Andrea Gavačová.

Got Talent je dnes největší světový pojem pro televizní zábavu. Cesta tohoto pořadu vede doslova a do písmene přes celý svět, skrze všechny kontinenty. Got Talent miluje nejen divácká veřejnost, ale také odborníci. Na festivalu Broadcast Awards 2010 udělila odborná porota tomuto formátu cenu za Nejlepší zábavný pořad roku.

Do show se může přihlásit skutečně každý, kdo je přesvědčený, že má na výjimečný talent. Vítězi se již stal například břichomluvec Terry Fator nebo amatérská taneční skupina Diversity, ve které tančí nejen dospělí, ale také malé děti. Velký úspěch zaznamenávají i domácí mazlíčci. Velkou Británii v roce 2008 nadchla Kate a její border kolie Gin. Got Talent právě ve Velké Británii katapultoval do světa v roce 2009 nezaměstnanou venkovanku Susan Boyle, jejíž zpěv ve finále sledovalo celkem 18,3 milionu diváků. Video s jejím famózním zpěvem obletělo doslova celý svět. Věk, pohlaví, vzhled, výška, váha – nic takového v této soutěži nemusí hrát hlavní roli a být tím stěžejním kritériem. Tím je jedině – talent!

Dnešním dnem spouštějí obě televizní stanice castingové výzvy. Objeví se ve vysílání obou televizních stanic i v denním tisku a na rádiích. Zájemci se mohou od dnešního večera hlásit buď na www.csmatalent.tv, nebo poslat poštou formulář, případně na telefonu +420 221 489 221, kde zájemci pouze zanechají kontakt a také typ talentu, a produkce pořadu je bude kontaktovat.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *