Česko Slovensko Má Talent má svou animovanou parodii


Talentová soutěž Česko Slovensko Má Talent má svou první animovanou parodii. Postarala se o ní slovenská animovaná postava Pišta Lakatoš. Videa ukazující casting talentové soutěže Česko Slovensko Má Talent v animované formě se objevila na video portálu YouTube.com a už nyní mají několik tisíc shlédnutí.16 komentářů: “Česko Slovensko Má Talent má svou animovanou parodii”

  1. hm di do pici ty kokote, si lama a ani neumis flusat, ja sem typek a frajer a takovy kooti co porad pak na tychle komentare odpovidaji jsou kokoti. i v ve hre, ktarou parim vzdycky neco napisu a kokoti se ozvou napr: ty!!! tak nemachruj a ani se neozyvej lamo!!! kokoti se poznaj jako ty !!! uz tahni do hrobu, chcipni a mrdej Borata buzno a radsi mu tam nestrkej tu gumovou pest do riti !! konomrde!

  2. ti pico jedna zamrdana, ti dam !!!! mrdko jsem typek a ty kokot a sarah si pica, kokot a zmrd si myslis moc ze reknu kolik mi je let rozhodne vic jak vam vy lamy ani neumite flusat a neumite nic, Jste hovna a smeti !!! a kdo se po me ozne je buzna vymrdana a curak ale vschni jste curaci

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *