Česko Slovensko Má Talent nebude mít 2 díly týdně


Televize Joj zveřejnila před pár dny svůj ceník televizních reklam na měsíc září, ve kterém se objevil pořad Česko Slovensko Má Talent hned dvakrát týdně (o této informaci jsme psali zde). Z ceníku bylo jasné, že televize Joj bude vysílat tuto talentovou show kromě neděle ještě i v pondělí, nevědělo se ovšem, zda půjde o další díl této show, doplňkový subformát, popřípadě opakování. Nyní už je tato informace známa. V pondělí televize Joj nasadí reprízu dílu nedělního. Česko Slovensko Má Talent tak bude mít pouze jeden regulérní díl týdně.

Od 6. září bude na televizi Joj vždy od 22:00 repríza nedělního dílu. Televize Joj tak chce dát druhou šanci divákům, kteří nebudou mít možnost vidět premiérové díly v neděli večer. Toto rozhodnutí televize Joj je ovšem trochu riskantní. Může se stát, že diváci si pořad Česko Slovensko Má Talent v neděli nezapnou, jelikož budou vědět, že se na něj mohou podívat příští den v repríze. To by pomohlo konkurenční Talentmanii vysílané právě v neděli večer na Markíze. Na druhou stranu se může stát, že diváci dají napoprvé přednost Talentmanii v neděli, následně se podívají v pondělí na Česko Slovensko Má Talent, který je přesvědčí o tom, aby si následující neděli zapnuli už Česko Slovenský Talent místo Talentmanie. Variant je tedy více, nic to ovšem nemění na tom, že tento krok je přeci jenom o něco riskantnější než vysílat tento pořad jen jednou týdně.

Pondělí večer ovšem není jediný den, kdy se bude pořad Česko Slovensko Má Talent opakovat, kromě pondělí to bude ještě i sobotní poledne. V tomto vysílacím čase ovšem nasadí reprízu i televize Markíza. Na slovenských obrazovkách tak dojde ke přímému střetu hned dvakrát – jednou v neděli večer a jednou v sobotu v poledne. Televize Joj tedy celkově bude mít jeden prémiový díl a dvě reprízy za týden. Markíza bude mít reprízu pouze jednu.

Televize Prima se zatím nijak k repríze Talentu nevyjádřila. Žádnou zmíňku nenajdeme ani v programovém plánu této televize. Lze tedy předpokládat, že se Prima bude držet standartu a vysílat pořad Česko Slovensko Má Talent jen jednou týdně.


Jeden komentář: “Česko Slovensko Má Talent nebude mít 2 díly týdně”

  1. Což je dobře, protože diváci nebudou mít kromě přehrání soutěže na internetu na výběr a budou muset sledovat Talent pouze v neděli večer! Takže krok Primy nereprízovat schvaluju.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *