Česko Slovensko Má Talent opět pokořil rekord – 1 415 000 diváků!

Sponzorované odkazy

Televize Prima může otevírat šampaňské! Druhá řada talentové soutěže Česko Slovensko Má Talent zažívá neuvěřitelný úspěch. Včerejší sedmý díl vidělo historicky nejvíce diváků za první a druhou řadu dohromady!

Včerejší 7. díl Česko Slovensko Má Talent vidělo přesně 1 415 000 diváků, což je historický rekord. Toto je největší sledovanost, jakou kdy ČS Má Talent měl. Televizi Prima se tak podařilo něco neobvyklého – podařilo se jí udělat druhou řadu její reality show ještě sledovanější než první, toto nemá moc v České republice obdoby (např. reality show VyVolení nebo SuperStar se vždy setkávala s nižším ohlesem diváků u druhé série než u série první). Z velké části za to může nejspíš i loňská Talentmania na televizi Nova, která ubírala loňské první řadě ČS Má Talent diváky. Jen připomňme, že letošní finále (!) druhé řady Česko Slovenské SuperStar na TV Nova sledovalo 1,5 miliónu diváků, což je skoro stejně jako „klasický“ sedmý díl ČSMT.

Ačkoliv je to předčasné, můžeme si být téměř jistí, že se v Česku a Slovensku dočkáme minimálně ještě jedné řady Česko Slovensko má talent.

Konkrétní čísla televize Nova ze včerejšího večera zatím nejsou známy. To stejné i na slovenské straně. Data by se ovšem měla objevit v průběhu dne. Zachovejte nám tak přízeň.

 

Sponzorované odkazy:

Česká republika:

1. Prima TV: Česko Slovensko Má Talent – 1 415 000
2. TV Nova: 1 151 000
3. Česká televize: Setkání v Praze – 683 000

Slovensko:

Sponzorované odkazy:

Šou Česko Slovensko má talent bola opäť najsledovanejším programom uplynulého týždňa a dosiahla doteraz najvyššiu sledovanosť – rating 19,4% a podiel 47,4%. Konkurenčná filmová ponuka prepadla s približne trojnásobne menším počtom divákov! Talentová šou bola suverénna vo všetkých cieľových skupinách, v mestách dosiahla podiel 53,1% a u mladých divákov 15-34 to bolo 53,2%. Nasledujúci seriál CSI: Miami bol jednotkou na trhu s podielom 28,8%. Na stanici Plus dosiahol magazín Česko Slovensko má talent plus podiel 6,4% a pre Plusku priniesol v nedeľu večer opäť nadpriemer.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..