Česko Slovensko Má Talent: Posune se finále o týden?

Sponzorované odkazy

Již v neděli nás čeká třetí semifinálové kolo Česko Slovensko Má Talent, po kterém následuje dlouho avizované Velké Finále. Co když to tak ale úplně nebude?

Tři semifinálová kola, ve kterém postoupí vždy tři semifinalisté do velkého finále, které se uskuteční 27.11.2011 – to byl hlavní plán druhé série talentové soutěže Česko Slovenskom má Talent.

Nyní se ale objevila informace, která říká něco trochu jiného. Do naší redakce se totiž dostala informace od jednoho tajného zdroje, která říká, že se v televizi Prima a Joj v současné době projednává náhradní plán.

Prima s Jojkou prý zvažují, že po posledním třetím semifinálovým kole neovysílají finále, ale ještě jedno speciální, čtvrté semifinálové kolo, ve kterém dostanou druhou šanci soutěžící, kteří se nedostali přes Velký Třesk. Nejvíce se zde prý mluví o tanečníkovi Patriku Gluchowském, jehož nepostup do dalšího kola rozčílil na internetu spoustu diváků. Na facebooku je do dnešního dne skoro 5 000 fanoušků, kteří se přidali do skupiny Chceme Patrika Gluchowského zpět do ČS Má Talent (vice o Patrikovi najdete v našem článku). Kromě Patrika by se zde objevili samozřejmě i další oblíbení soutěžící, kteří neprošli branami Velkého třesku. Místo devíti finalistů by tak finálové kolo obsahovalo 12 soutěžících.

Prosby diváků zařadit zpět Patrika do soutěže nejsou jediným důvodem, proč Prima a Jojka přemýšlí o 4. semifinále. Dalším velkým důvodem je i fakt, že 27.11. bude televize Nova vysílat premiéru českého filmu Kajínek, který by mohl velmi negativně postihnout sledovanost finálového kola ČSMT, které rovněž připadá na toto datum. Pokud by se tedy finále posunulo o jeden týden později, dostala by televize Prima v den finále (4.12.2011) daleko slabšího konkurenta než je film Kajínek – a to 30 let starý český film Sněženky a machři.

Sponzorované odkazy:

To, zda se dočkáme 4. semifinálového kola či nikoliv, není zatím jasné. Dle našeho zdroje je vše ve fázi zvažování. Pro televizi Prima a Joj je toto rozhodnutí velkým riskem, proto v žádném případě neberte tento článek jako jasný fakt. Uvidíme, co přinesou příští dny. O jakýchkoliv dalších informacích vás budeme samozřejmě informovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Vietnam watch footballxoilac24 hours live