Česko Slovensko Má Talent: Posune se finále o týden?

ČeskoSlovensko má talent 2012 - Patrik Gluchowski

Již v neděli nás čeká třetí semifinálové kolo Česko Slovensko Má Talent, po kterém následuje dlouho avizované Velké Finále. Co když to tak ale úplně nebude?

Tři semifinálová kola, ve kterém postoupí vždy tři semifinalisté do velkého finále, které se uskuteční 27.11.2011 – to byl hlavní plán druhé série talentové soutěže Česko Slovenskom má Talent.

Nyní se ale objevila informace, která říká něco trochu jiného. Do naší redakce se totiž dostala informace od jednoho tajného zdroje, která říká, že se v televizi Prima a Joj v současné době projednává náhradní plán.

Prima s Jojkou prý zvažují, že po posledním třetím semifinálovým kole neovysílají finále, ale ještě jedno speciální, čtvrté semifinálové kolo, ve kterém dostanou druhou šanci soutěžící, kteří se nedostali přes Velký Třesk. Nejvíce se zde prý mluví o tanečníkovi Patriku Gluchowském, jehož nepostup do dalšího kola rozčílil na internetu spoustu diváků. Na facebooku je do dnešního dne skoro 5 000 fanoušků, kteří se přidali do skupiny Chceme Patrika Gluchowského zpět do ČS Má Talent (vice o Patrikovi najdete v našem článku). Kromě Patrika by se zde objevili samozřejmě i další oblíbení soutěžící, kteří neprošli branami Velkého třesku. Místo devíti finalistů by tak finálové kolo obsahovalo 12 soutěžících.

Prosby diváků zařadit zpět Patrika do soutěže nejsou jediným důvodem, proč Prima a Jojka přemýšlí o 4. semifinále. Dalším velkým důvodem je i fakt, že 27.11. bude televize Nova vysílat premiéru českého filmu Kajínek, který by mohl velmi negativně postihnout sledovanost finálového kola ČSMT, které rovněž připadá na toto datum. Pokud by se tedy finále posunulo o jeden týden později, dostala by televize Prima v den finále (4.12.2011) daleko slabšího konkurenta než je film Kajínek – a to 30 let starý český film Sněženky a machři.

To, zda se dočkáme 4. semifinálového kola či nikoliv, není zatím jasné. Dle našeho zdroje je vše ve fázi zvažování. Pro televizi Prima a Joj je toto rozhodnutí velkým riskem, proto v žádném případě neberte tento článek jako jasný fakt. Uvidíme, co přinesou příští dny. O jakýchkoliv dalších informacích vás budeme samozřejmě informovat.


34 komentářů: “Česko Slovensko Má Talent: Posune se finále o týden?”

 1. Ježiš tak to nechte tak,jak to je:) Stejně by se finále konalo s hrozně velkym počtem soutěžících!

 2. tak třeba vyberou opravdu ještě pár hodně talentovaných lidí, které nějakým omylem zapomněli do semifinále poslat!

 3. Určitě je to dobrý nápad a mohou dostat šanci ti kteří mohou ještě něco ukázat např.jako je Patrik 🙂

 4. moc vás prosíme o čtvrné semifinále ať se nám Patrik vrátí i když bude ten blbý Kájínek naše rodina se určitě budeme dívat na ČSMT ;)) je to o mnohem zábavnější než ten Kájínek !! ;)))

 5. Jo to by meli udelat sanci by meli dostat Patrik,Czech dis out,Footbag,skleneny koule 😀 a nevim neco jeste

 6. Já bych chtěl vidět ještě jednu tu devítiletou holčičku barborku když doslaly šanci Adéla a diana tak proč ne ona? ..myslím že by to za to stálo!!

 7. To je ten nejlepší nápad který někdo dostal!!! 🙂 🙂 Bude to bomba! 😛 By porotci koukali kdyby to celý vyhrál Patrik nebo někdo kdo je z toho posledního semifinále co 😀

 8. já bych taky souhlasil se 4. semifinálovým kolem a návratu Patrika G.!!!!! z5 do talentu protože ho má asi největší.. teda ten talent 😀 a Czech Dis Out byly taky libový, nechápu že taky neprošly

 9. Ale tak jo,přidám se k vám aby bylo 4 semifinálové kolo,ale stejně si myslím že to nedopadne.Do semifinálových kol nepostoupilo mnoho talentů u kterých mě to mrzelo,a věřte mi,bylo jich fakt moc!

 10. Já bych tam dala Patrika, Czech This Out a tu malou zpěvačku.. teď netuším, jak se jmenuje, ale zpívala krásně.

 11. Myslíš Barunku Cinovou? Já bych tam poslala jí,Patrika Gluchowskeho,G-Strinx,Vojtu Michalíčka..je jich hodně:))

  • jojo, tu myslím!* zpívala totiž skvěle. A myslím, že právě všichni, co jsi napsala, by měli dostat další šanci, protože někteří z nich, jsou podle mě 10000x lepší, než ti, co tam jdou teď!

 12. No to je aspoň nápad, konečně by se do finále dostali ti soutěžící, kteří si to opravdu zaslouží!!!

 13. jako newim, ale myslim si že se budou lidi divat pravě na ty sněženky a machři protože je to klasika!! 😀

  • Mile1 Dito, přeji Ve1m i Vašed rodině moooc a moooc zdravedčka do toho roku 2010. Dětičky jsou ne1dherne9 a měly kre1snou porodned ve1hu. Ve1m přeji hodooně moc sil a take9, aby jste si uchovala vesele9ho ducha. Věřte mi, že vedm o čem pedšu. Jsem maminkou dnes již 12ti letfdch trojčat. Užedvejte si, protože čas stre1venfd s dětmi je v životě ten nejkre1snějšed. Moc ve1m blahopřeji a ještě jednou přeji, ať Ve1m dětičky rostou jako z vody. Mějte se Jana

 14. Já taky souhlasím o 4 semifinále. Patrik tam rozhodně patří narozdíl od nějakýho 70ti letýho dědy kterej tam jakože tancoval s 20ti mladýma holka. NIC světobornýho a Patrik kterej narozdíl od něj tancovat umí, tu šanci nedostal. A Kajínek nebo Sněženky a machři mě nezajímají. Takže jsem pro 4 semifinále!!!!

  • přesně!!! ty sněženky na ty se můžou dívat přes net nebo tak !!! a tk MY CHCEME 4 SEMIFINÁLE!!!

 15. S tymto navrhom sa stotoznujem naprosto!!! Patrik a dalsi iny maju velke pravo byt vo finale!!! Z 10 finalistov je tam 6 spevakov/skupin…a to sa mi nepozdava…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *