ČS Má Talent vs Talentmania: souboj na internetu


Česko Slovensko Má Talent ani Talentmania se ještě neobjevily na televizních obrazovkách a už teď probíhají velké boje na internetu. V prvním díle našeho srovnání jsme se zaměřili na souboj v českých internetových vyhledávačích. Konkrétně jsme se zaměřili na ten nejnavštěvovanější – na  Seznam.cz. Která z těchto dvou televizních show je vyhledávanější na tomto internetovém vyhledávači? Který pořad zajímá internetové uživatele více? Podívejte se na statistiky uvnitř článku.

Jako první jsme se zaměřili na oficiální název soutěže Česko Slovensko má Talent. Zde jsou statistiky:

Průměrně za den je název Česko Slovensko Má Talent vyhledán na internetovém vyhledávači Seznam.cz celkem 220 krát. Za týden to dělá celkem 1540 vyhledání.

Jako druhou možnost jsme použili pojem Československo Má Talent. Ačkoliv není tento název napsán správně, stále se najdou uživatelé, kteří tento pořad vyhledávají v tomto tvaru. Statistiky jsou lehce jiné než u názvu Česko Slovensko Má Talent:

Jak jsme psali, zde jsou statistiky o něco jiné –  nižší. Průměrně za den je  tento název vyhledán celkem 153 x. Tedy o 67 krát méně než název soutěže obsahující mezeru mezi názvy obou států

Nyní se konečně dostáváme k pojmu Talentmánia. Zde jsou statistiky:

Ano, pojem Talentmánia je na internetovém vyhledávači Seznam.cz vyhledávanější než pojem Česko Slovensko Má Talent. Talentmánia je vyhledávána průměrně za den o 281 x více než Česko Slovensko Má Talent. Abychom byli spravedlivý, tak jsme vyzkoušeli vyhledat i nesprávný název soutěže, stejně jako jsme to udělali u Česko Slovenského Talentu. Nyní jsme hledali pojem Talentmánie. Zde nám výsledky ovšem neukazují nic, číslo je tedy u tohoto názvu zanedbatelně nízké.

Se statistikami ovšem nekončíme. Rozhodli jsme se Vám ukázat na závěr ještě jednu statistiku a to statistiku zkráceného názvu pořadu Česko Slovensko Má Talent. Nyní Vám ukážeme počet vyhledávání slova „Talent„.  Po napsání tohoto slova do tohoto vyhledávače Vám vyjede jako první odkaz na oficiální server Česko Slovensko Má Talent.  Toto slovo je tedy na tomto vyhledávači úzce spojeno se soutěží Česko Slovensko Má Talent.  Zde jsou statistiky:

Průměrně je slovo Talent vyhledáno na Seznam.cz  1 716 x. Za týden to dělá neuvěřitelných 12 015 vyhledávání.  To je 3 krát více než pojem Talentmania. Na závěr přikládáme i tabulku nejhledanějších dotazů obsahující právě slovo Talent. Z tabulky lze vyčíst, že lidé, vyhledávající toto slovo, jasně hledají informace k soutěži Česko Slovensko Má Talent.

Již brzy se můžete těšit na náš druhý díl tohoto internetového boje.  V něm se tentokrát zaměříme na sociální sítě.


Jeden komentář: “ČS Má Talent vs Talentmania: souboj na internetu”

  1. Takže kdo teda je lepší jakoby ?? Talentmania nebo Česko slovensko má talent ??? jako podle mě se talent mania OPIČI dá se říct takže nevím co bylo dřív řika se že Česko slovensko má talent

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *