Česko Slovensko Má Talent vyhráli svalovci DeaMen

Sponzorované odkazy

Česko Slovensko Má Talent A je to tady. Známe celkové vítěze talentové show Česko Slovensko Má Talent. Stali se jimi svalovci říkající si DeaMen. Na druhém a třetím místě se umístil operní zpěvák Marián Zázrivý a komický kouzelník Richard Nedvěd.

Gymnasté Zdeněk Moravec a Petr Horníček, se tak stávají historicky prvními českými vítězi talentové soutěže u nás v České republice a v pořadí druhými vítězi na Slovensku. Gymnastické duo Deamen získalo odměnu 100 000 eur (2,5 milionu korun) a kromě peněžní částky budou mít tu čest reprezentovat Česko Slovensko na finálovém kole Svět má talent, kde se utkají s vítězi z ostatních států.

Gymnasté DeaMen se potkali asi před čtyřmi roky v Sokole v Brně. Zdeněk dělal sportovní gymnastiku, Petr se zajímal o čínské bojové umění wu-shu. Lákalo je začít dělat silovou akrobacii a sporty, kterým se věnují, s ní propojit. Trénují tak tři čtyři hodiny denně, z toho se hodinu rozcvičují, aby si nepřetrhali některé vazy nebo nenatáhli svaly.

Většinu prvků, které předvádějí, okoukali z internetu, ale některé si sami vymysleli. Silovou akrobacii chtějí dělat nejen jako sportovní disciplínu, ale hlavně jako velkou show, což se jim daří. Přesto, když viděli konkurenci na castingu v divadle, se báli, že pohoří a publikum je vypíská. Měli prý sto chutí sebrat se a utéct. Ale naštěstí to neudělali. Do divadla přišli jako elegantní pánové v oblecích a košilích a předvedli prvky, které popírají veškeré zákony gravitace. Když si odložili saka a košile, zaujali nejen ženské publikum. Jaro Slávik je dokonce pasoval na nové sexsymboly českého zábavního průmyslu.

Jen připomeňme, že skupina DeaMen postoupila díky porotě z šestého semifinálového kola. Tehdy se rozhodovalo mezi DeaMen a romskou pěveckou trojicí Sabrosa.

Sponzorované odkazy:


DaeMen na castingu ČS Má Talent


Sponzorované odkazy:

DaeMen v semifinálovém kole ČS Má Talent


DaeMen ve finálovém kole ČS Má Talent


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Vietnam watch footballxoilac24 hours live