Česko Slovensko Má Talent zná svou hvězdnou porotu!


Porota Česko Slovensko Má TalentSpolečný projekt Televize PRIMA a TV JOJ Česko Slovensko má talent už zná svou porotu. Talenty na obou stranách bývalé společné republiky budou hledat zpěvačka a několikanásobná Zlatá slavice Lucie Bílá, herec a moderátor Jan Kraus a producent a manažer Jaroslav Slávik. Televize PRIMA a TV JOJ vybraly pro svůj společný stěžejní podzimní projekt Česko Slovensko má talent hvězdnou porotu. Nejslavnější česká zpěvačka, nejobávanější český moderátor a do třetice zkušený producent a manažer hvězd budou pravidelně na obrazovkách obou stanic hodnotit výkony přihlášených „talentů“ v celosvětově nejúspěšnější talentové show, jejíž vítěz si odnese výhru v hodnotě 100 tisíc eur (přibližně 2,5 milionu korun).


Na společné tiskové konferenci bylo prozrazeno také slíbené překvapení pro vítěze – angažmá v americkém Las Vegas.

Českému i slovenskému publiku jsou první dva porotci známí, třetí – Jaroslav Slávik – je známý hlavně v prostředí hudebního businessu a jeho velkých hvězd.

Tento 35letý producent, manažer a původní profesí scenárista posledních deset let působil v zahraničí jako úspěšný hudební producent.Ve věku 21 let se stal nejmladším výkonným ředitelem slovenské pobočky gramofonové společnosti EMI. Hned o dva roky později přivedl EMI na Slovensku k historicky nejúspěšnějšímu hospodářskému výsledku s tržním podílem 25 procent. Loni stál u zrodu agentury TATA, která zajišťuje servis pro umělce, jako jsou Simply Red, Arash, Bob Sinclair, Marilyn Manson, Anastacia, Shaggy a další.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *