ČS Má Talent zvyšuje náskok nad Talentmanii

Sponzorované odkazy

Sledovanost v ČR a SR: Talentová soutěž Česko Slovensko Má Talent, která odstartovala před měsícem na obrazovkách televize Prima a Joj, opět zvyšuje náskok ve sledovanosti oproti konkurenční Talentmanii, která se vysílá na televizi Nova a Markíza. Včerejší pátý díl, který byl rovněž posledním castingovým dílem Česko Slovenského Talentu, zaznamenal vůbec největší rozdíl ve sledovanosti v porovnání s konkurenční Talentmanií.

Včerejší díl pořadu Česko Slovensko Má Talent vidělo na televizi Prima 1,3 milionu diváků, což dělá podíl na trhu ve skupině 15+ 33,54 %. Konkurenční Talentmanii vidělo v této skupině pouhých 956 000 diváků (share 25,64 %). Jde tak zatím o největší rozdíl ve sledovanosti mezi těmito dvěma talentovými soutěžemi.

I v důležité skupině 15-54 (která je klíčová pro samotné televize kvůli reklamním inzerentům) Česko Slovensko Má Talent na Primě porazil nováckou Talentmanii o skoro 300 tisíc diváků (viz graf níže).

Zde přikládáme i minutovou křivku, která zaznamenává, jak probíhal souboj mezi diváky. Zelená křivka označuje Česko Slovensko Má Talent a modrá Talentmanii.

Sponzorované odkazy:

Česko Slovensko Má Talent - sledovanost

I na Slovensku se oslavuje. I tam pořad Česko Slovensko Má Talent na televizi Joj porazil Talentmanii na Markíze. Přehled sledovanosti u našich slovenských bratrů můžete vidět v následující tabulce, kterou sestavil server Medialně.sk

Sponzorované odkazy:

Oběma televizím gratulujeme k zaslouženému úspěchu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..