ČeskoSlovensko má talent: 1. semifinále – SPOUŠTÍME HLASOVÁNÍ

ČeskoSlovensko má talent 2012 - semifinále

ČeskoSlovensko má talent 2012 - semifinále
Zdroj: TV Prima, TV JOJ
Pozor už v sobotu nás čeká v 1. semifinále třetí řady talentové show ČeskoSlovensko Má Talent 2012, ve kterém se o postup do velkého finále utká celkem devět soutěžících. My se vás ptáme – kdo je z této nabídky dle vás největší talent?

Před každým semifinálovým kolem dostanete zde u nás na webu možnost podpořit svým hlasem jednoho ze svých favoritů a dát tak najevo, kdo si podle vás zaslouží postup do velkého finále. Toto hlasování nám má rovněž přiblížit, jak si jednotliví soutěžící daného semifinále stojí u televizních diváků.

Hlasovat je možné jednou za 30 minut a to vždy pouze pro jednoho soutěžícího. Své hlasy mohou odevzdat pouze obyvatelé České a Slovenské republiky. Průběžné výsledky jsou zakryté, aby nedošlo k ovlivňování hlasů. Hlasovat můžete až do čtvrtka, kdy anketu zastavíme a přineseme vám výsledky.

Videa daných soutěžících (pro připomenutí) najdete pod anketou.Pro připomenutí – zde jsou videa jednotlivých soutěžících:

JumboChicks

Jumbochicks - Československo má talent

Jozef Pátrovič

ceskoslovensko-ma-talent-2012-jozef-patrovic-2

Alex Dowis

Alex Dowis - československo má talent 2012
Zdroj: TV Prima, TV JOJ

CreDance

Credance - ČeskoSlovensko má talent 2012 - foto

Miloš Malý

Miloš Malý- ČeskoSlovensko má talent 2012

Esther Lubadika

Esther Lubadika, ČeskoSlovensko má talent 2012-10

Katarína Landlová

Katarina landlová - ČeskoSlovensko má talent 2012

Quixiano

Quixiano - ČeskoSlovensko má talent 2012

Jan Polák

Jan Polák - Česko-slovensko má talent 2012 - video


7 komentářů: “ČeskoSlovensko má talent: 1. semifinále – SPOUŠTÍME HLASOVÁNÍ”

  1. Na Vaščí relaci se přestávám koukat , protože jste to totálně posrali!!!!!!!!Patrik který měl opravdu talent šel domů a místo něj jste nasadily Patroviče jen proto aby jste si zvedli sledovanost!

  2. přesně tak jak napsala slečna předemnou,to si děláte z lidí srandu,jako pro zasmání Pátrovič no dejme tomu ale ve finále ,zdevastovali jste tu soutěž pěkně

  3. Helee ja nevidim kdo dal komu kolik hlasů..vůbec se mi nezobrazuje jak probíhá hlasování..ale hlasovat můžu tak nevim jestli je to jenom me …?? O.o

  4. Dobrý den, velice nesouhlasím s rozhodnutím poroty. Jak můžete dát Patroviče do semifinále. Beru to jen jako totální urážku těch lidi kteří mají opravdový talent. Např. Daniel Otisk, který hrál na saxofon. Mělo to styl a moderní nádech.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *