ČeskoSlovensko má talent 17.11.2012 – 1. semifinále už DNES!

Alex dowis - ČeskoSlovensko má talent 2012

Alex dowis - ČeskoSlovensko má talent 2012
Zdroj :TV Prima, TV JOJ
Tento víkend bude televize Prima family ve znamení talentu. V sobotu i v neděli se ve dvou semifinálových živých přenosech show ČESKOSLOVENSKO MÁ TALENT 2012 z bratislavské Incheby předvede osmnáct semifinalistů. Kdo z nich uspěje a postoupí do finálového kola?

Na začátku jich byly tisíce, ve Velkém třesku přes dvě stovky, teď jich zbylo osmnáct. Osmnáct talentů, kteří celý tento týden trénují v bratislavské Inchebě, aby v jednom z víkendových televizních přenosů předvedli co nejlepší výkon a posunuli se do finále. Soutěžící mají napilno, kromě tréninků absolvují i focení a rozhovory s médii.

Mediální pozornost si užívá zejména Jozef Pátrovič, který pečlivě hlídá každé slovo a stále dokola opakuje, že on by si z výhry 100 000 eur nenechal jediný cent. Někteří mají i starosti. Šárka z dua Reppy & Sharkass polyká jeden prášek za druhým, aby vyléčila nepříjemnou chřipku, Laserman zase po nocích na hotelovém pokoji „došívá“ a technicky vylaďuje kostým, který mu dorazil z Číny doslova před pár hodinami!

Soutěžící jsou rozděleni na dvě devítičlenné skupiny. V sobotu od 20.15 se předvede první devítka talentů v prvním semifinále.

O účast ve finále zabojují Katarína Landlová, která je jedinou sólovou zpěvačkou v semifinále! Uvidíte rovněž Miloše Malého, snad nejnervóznějšího kouzelníka v Česku i na Slovensku a jediného, kterému se podařilo přesvědčit Jaro Slávika, že kouzla do této soutěže patří. Na pódiu se představí i roztomilá dětská taneční skupina Jumbochicks. Vítěz diváckého SMS hlasování Jozef Pátrovič si semifinále dokázal vybojovat až při své třetí účasti v ČESKOSLOVENSKO MÁ TALENT 2012.

ČeskoSlovensko má talent 2012 - Jozef Pátrovič
Zdroj: TV Prima, TV JOJ

Ján Polák byl při příchodu na pódium v Mahenově divadle v Brně noční můrou Jaro Slávika, teď je naopak jedním z jeho největších favoritů. Výjimečný je nejen svým talentem, ale především svým image. V semifinále se můžete těšit na jeho podání Joe Cockera.

Skupina Credance se minulý rok na Velký třesk nedostavila, tento rok z něj postoupila jako jediná dospělá taneční skupina. Velkým překvapením pro porotu i diváky bylo vystoupení dua Quixiano. Do talentu totiž jako jedni z mála přinesli něco, co ještě nikdy nikdo neviděl. A v této tradici chtějí pokračovat i v semifinále, kdy po klavíru nebudou skákat dva, ale rovnou čtyři. V sobotním semifinále se představí i Alex Dowis, který v ČESKOSLOVENSKO MÁ TALENT 2012 předvedl absolutní premiéru light art, neboli kreslení světlem, a porotu dojal k slzám.

Nebude chybět ani Esther Lubadika, zpěvačka původem z Angoly, která kromě toho, že dobře zpívá, taky skvěle tancuje. Máte se rozhodně na co těšit!

Esther Lubadika, ČeskoSlovensko má talent 2012-10

A dlouho si neodpočinete. Druhé semifinále totiž následuje už v neděli! Od 20.15 se na Prima family představí druhá devítka, opět nabitá hvězdami. Znovu se můžete těšit na improvizovaný rapp z díly Reppyho & Sharkass, kteří jako jediní nemohou v Bratislavě pořádně trénovat, jejich vystoupení je totiž hlavně improvizace. Nové a nečekané představení chystá i formace Teulis, kteří nadchli stínovým divadlem.

Představí se i Andrej Kampf, jeden z postupujících, který si účast v semifinále vybojoval už v divadle a ve Velkém třesku se vůbec nepředstavil – nemusel tam. Svým smutným příběhem, kdy jeho sestru i otce opustila matka, dojal malý bubeník lidi v obou zemích. Hrát na bubny bude tentokrát na speciální nakloněné plošině.

Jozef Pavlúsik přišel pár dnů před Velkým třeskem o zub. To už je ale minulost. Nový zub je na svém místě a Jozef Pavlúsik chystá vystoupení, ze kterého by divákům měla naskočit husí kůže. Uvidíme…

A uvidíme i folklorní soubor Vánok, který v divadle nadchnul lidovými tanci na hudbu Michaela Jacksona natolik, že jeho členy poslala porota do semifinále bez nutnosti projít Velkým třeskem. Do semifinále se dostala i Elektrashow se svým vystoupením burlesque. Může však ještě něčím překvapit? Chystá se na to: do Bratislavy si přivezla kupu vějířů a zbrusu nový kostým. A jaké kamínky bude mít na těle nalepené tentokrát? Máme se prý nechat překvapit.

DFS Vánok - Československo má Talent 2012
Zdroj: TV Prima / TV Joj

Nový kostým si objednal i Laserman. Jeho výroba se však oproti původním plánům trochu protáhla, a tak Laserman bude mít ještě co dělat, aby do neděle stihnul připravit výjimečnou show, kterou si pro tuto soutěž vymyslel. Těšit se můžete i na The Apples, hudební skupinu složenou pouze z děvčat, a také na dogdancing v podání Moniky Olšovské a jejího psa. Ve Velké Británii i v Rakousku se dogdancingové číslo stalo absolutním vítězem talentu. Jak se mu bude dařit u nás a na Slovensku?

Sledujte v sobotu i v neděli od 20.15 Prima family. Kromě skvělých čísel vás čeká i překvapení! Velké finále pak uvidíte už za týden.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *